La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1089 Culés

1

No trzeba przyznać Floro, że nie raz potrafi dobrze kupić, ale sprzedać jeszcze lepiej :D
https://x.com/madridreigns/status/1205905909597310976

0

@IronSanHybrid umie to prawda ale to trochę inne czasy i mniejsze kwoty Odegard to już 3 sezon gdzieś na wypożyczeniu odpala teraz powoli

1

@foczkyyyhg ale to nie zmienia faktu, że już wtedy było o nim głośno, a On go zakontraktował :)

konto usunięte

0

@IronSanHybrid trochę głupio dali z tą ceną bo do 80 mln to każdy niezłe transfery robi :P

1

@Explode ale tu jest 80 na 5 :P

konto usunięte

5

@IronSanHybrid wiem właśnie, patrz na to: Stegen 12 mln, Todibo 1 mln,
Artur 31 mln, Rakitić 18 mln, Vidal 18 mln. równe 80 a mogę jeszcze dodać Ansu, Alenie czy Carles Pereza :P

0

@Explode Niby tak, ale Casemiro, Modrić i Kross to gracze pierwszej 11 i od lat stanowią kręgosłup RM dla którego zdobyli wiele trofeów. U nas de facto na stałe do pierwszej 11 przebił się Rakitić i MATS :D

konto usunięte

1

@IronSanHybrid niby tak, ale równie dobrze Ødegaard grając w Realu zostanie niewypałem( nie mówię że jest słaby) patrząc chociażby na takiego Robinho czy Kake czy Owena gdzie w poprzednich klubach odnosili sukcesy a po transferze nie grali na miarę swoich możliwości :P

0

@Explode To jak u nas Dembele czy Coutinho :D

0

@IronSanHybrid Langlet Umtiti mats i Rakitic każdy lepszy klub stworzyć taką listę, dodajmy Ansu, Perez, Alenia i Todibo

konto usunięte

1

@IronSanHybrid ich to trzeba sprzeda póki coś odzyskać można :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?