La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1035 Culés

konto usunięte

0

Chciałbym kupić fifę 20 dla kariery własnym zawodnikiem.
Warto? Jest to jakoś ciekawie rozbudowane względem poprzednich części?
W fifie 17 znudziło mi się po dwóch sezonach bo nic się zupełnie nie działo. :P

konto usunięte

3

@SithRM Uważam, że kupowanie fify dla kariery nie ma sensu. EA pluje na karierę i jej w ogóle nie rozwija, a co więcej jest tam mnóstwo błędów i bugów.

0

@SithRM PESA kup, przynajmniej z ławki można wchodzix

konto usunięte

0

@Image Rozumiem, a jakaś inna gra skupia się na tym aspekcie? Wiesz może?

konto usunięte

0

@SithRM Jak koniecznie chcesz kupić Fife 20, to czekaj jeszcze z 2 tygodnie. Miedzy Świętami a Nowym Rokiem będzie pewnie kosztować w okolicach 100pln (jak w zeszlym roku). Ale szczerze? Dla samej kariery bym jej nie kupował.

0

@xJLx zwłaszcza, że fut w tym roku jest wyjątkowo kiepski

konto usunięte

0

@jeyx77x Po pierwszej Elicie 1 (pierwsze FCH w tym roku) przestało mi się chcieć grać w Fifę. Więc coś w tym jest.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?