2

Wszystko zgodnie z tradycją. Gdyby ten drugi mecz nie był z RM, to by dostał zawieszenie na 1.

2

Niesamowite news :D tak wiele wnosi do rzeczywistości. Zupełna nowość :p

1

@Borneo na razie to musi kondycję zbudować bo po godzinie gry już się słaniał na nogach i był elektryk :-)
Poza tym specjalność zakładu w jego wykonaniu to nie dojeżdżanie mózgowo w ważnych meczach.
Przebłyski dawnej dynamiki tu były to fakt.

6

Przy golu Ferrana ewidentny wał bo na samym video widać brak pozycji spalonej. Te ich grafiki są manipulowane. Poza tym nie pokazano wyrysowanej linii przy golu kontaktowym na 1:2. Ciekawe z jakiego powodu hyh oglądając zapis video wyraźnie zawodnik z nr 5 wysuwa się poza linię obrony... Nr 7 blokuje nr21 i wciska się J.Moreno.

0

@Limaker a wg mnie sędzia powinien odgwizdać faul w ataku tak jak w koszykówce. Zawodnik Albacete nie zagrywa piłki, a podstawiając nogę utrudnia lądowanie Cancelo i powoduje ryzyko skręcenia stawu skokowego.
Poza tym za wielokrotne domaganie się kartek dla zawodników Barcy i wymachiwanie łapami gracze Albacete powinni zostać ukarani takowymi. Podobnie, gdy dzieje się to zawsze przy takim zachowaniu w stosunku do piłkarzy Blaugrana. To są podwójne standardy.

1

Jak zwykle śmiech na sali w tym kraju przekrętów i machlojek :D

Cancelo zagrywa piłkę, sprytny koleszka podstawia nogę tam gdzie wiadomo, że Portugalczyk musi wylądować by utrzymać równowagę i od razu domaga się czerwonej LoooL

Ewidentny faul w ataku zawodnika Albacete!

Poza tym Ci drugo, czy trzecioligowcy najwyraźniej kopiują styl RM bo wielokrotnie padali jak porażeni prądem przy jakimkolwiek styku z graczami Barcy, albo nawet bez żadnego kontaktu :P
Piłka nożna to sport bardzo kontaktowy. Wystarczy popatrzeć jak sędziuje się w Anglii. To nie jest dyscyplina dla laleczek. W Hiszpanii jest to wyraźnie wykorzystywane do wymuszeń na arbitrach i wykartkowywania i/lub rzutów karnych.

2

Świetny filmik. Więcej takich dla kontrastu i pokazania fałszu i obłudy propagandy RMtv. Wielu jednak beznamiętnie wierzy w to, co im serwują. Może to kogoś skłoni do refleksji i nie kibicowania drużynie, która nie ma za grosz szacunku do uczciwej rywalizacji i postawy fair Play. Zwolnili trenera, by się nie przemęczać, brać miliony i oszukiwać inne drużyny, swoich kibiców - grając piach i rozstrzygając wynik nurkowaniem. To powinna być solidna dyskwalifikacja. Czy ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości co do ich postawy? LoooL

7

Zaraz zaraz... Nie chłop szklanka itd. tylko teraz są efekty jego wieloletniego poświęcenia dla klubu. Bronił wszystko. Nie kalkulował, nie oszczędzał się. Wygryzł konkurencję. Grał wszystko od dechy do dechy. Odroczył wypłaty, czy nawet z części zrezygnował. Był lubiany i akceptowany, szanowany w środowisku skoro został pierwszym kapitanem. Czy na takie komentarze sobie zasłużył...

1

@RC28 nie wypłacą z góry i adios bo nie po to przedłużali kontrakt, żeby teraz popsuć sobie konkretnie FFP. Długotrwałe: amortyzacja i księgowanie kosztów przeważyło szalę. To jest niestety sytuacja patowa, na której w obecnych okolicznościach najlepiej ustawiony jest MATS. Tylko tyle i aż tyle (cmok)

5

Płaczek medialny się obudził phi
Już nie będzie miał tak, jak pączek w maśle... Ojojoj jaka niesprawiedliwość mnie spotkała ze strony Arabów. Wcześniej inni mieli gorzej żebym ja mógł mieć lepiej to było OK
Zwykły miękiszon i tyle. Chyba czas opuszczać okręt...

0

Zamówione wyrównanie rachunków?
Dziadzia Florek jedzie po całości widzę hyh
I teraz pójdzie fama o wielkim Albacete, które spuściło z PK dwie najlepsze hiszpańskie ekipy (z czego jedna też naj na świecie) wg RMtv :-D

4

Ładnie braciszki leszczy doją :p tfu swój ukochany klub miało być ;-))

0

No i wykrakałem :-/
Nie trzymałem jednak kciuków, by tak się stało... Widocznie Bozia miała wolne.

2

Tak. Dalej niech to tłumaczą błędem:D Tylko nad tym systemem są osoby sprawujące nadzór i ostatecznie to oni decydują. Ludzie, zanim wejdzie takie rozwiązanie powinni być wszechstronnie przeszkoleni, a system gruntownie przetestowany i znane występujące rozbieżności w działaniu.

2

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że te ich piłkarzyki (pożal się Boże) oraz sędziowie robią to wszystko na bezczela bo wiedzą o przyzwoleniu z góry na te oszustwa. Są sportowo mentalnymi zerami. Wybierają świadomie i z rozmysłem drogę niegodną bycia sportowcami. To jest wielki klub kokosa. Beznadziejna liga, beznadziejny system i beznadziejny kraj, społeczeństwo, który nic z tym nie robi. Wiecznie tylko ogromne oburzenie i poczucie niesprawiedliwości poszkodowanych i na tym się kończy... Mafijny zamknięty krąg.

12

Jak oni po takich meczach w szatni się muszą ze wszystkich śmiać. Zwłaszcza z tych, którzy zapieprzają do upadłego walcząc o 3 pkt. Dlatego spuścili prawdziwego trenera w kiblu. Teraz nie muszą harować tylko symulki i wydruki. Okropna mentalność. Zero sportu w sporcie. Wstydziłbym się kibicować takiej drużynie, nie mówiąc już o czasie spędzonym na oglądaniu tego czegoś i mając świadomość, że w większości przypadków nie zasłużyli na końcowy wynik...

1

Śmiech na sali :D psy szczekają a karawana jedzie dalej. Wszyscy z tego układu zadowoleni i tylko robią pokazówkę LoooL

2

No przecież po to przystąpili do tej sprawy jako strona, żeby pod pretekstem Negreiry wyciągać i zbierać wszelakie możliwe haki na Laportę. Nie masz szans rywalizować sportowo, coraz trudniej jest o sprzyjających sędziów i realizację zleceń na wały - to grasz nieczysto w inny sposób. Na pohybel złamasom! :p

0

Bez Laporty też szwagry odchodzą także raczej przesądzona jest również kwestia trenera. Jednak raczej formalnością będzie pozostanie grubego na tronie. Ile jeszcze w tej biedzie wytrzyma Niemiec, oto jest pytanie hyh

3

@Mavcin1980 nie ma co marudzić ;-) jeśli masz wygrać puchar to musisz wygrać wszystkie mecze bez względu na kogo trafiasz. Oczywiście możesz też trafić od razu na mocny zespół np. P$G i przejść, a dalej trafić słaby dzień i teoretycznie kiepski rywal Cię wyrzuci... Trzeba patrzeć na siebie i łoić wszystkich po kolei. Jak jesteś słaby (jak teraz Barca), to raczej nie podniesiesz tego trofeum, bez fury szczęścia ;-))

0

Jak nie uda się dla dziadzi zamówić drukarza, to z pewnością polegną na Benfice i sprowadzą Mouła tłumacza jełopa, który idealnie wpisuje się w ich mental i klimat :D

2

Co łacha zrobili z drewna Asencio :DDD czołgał się po glebie :)) to na dupie, to na facjacie :p No i... nie ma żadnych karnych... sędzia nie przepycha sRealu... phi przemądrzały Hindus dalej pyskuje i zostaje potraktowany jak powinien czerwem ??? Niestety to nie LL hyh

1

Dziwne, że CTA nie wyjaśnia dlaczego kiedy w ostatnim meczu Mekambe Mutombo w najważniejszej swojej strategicznej, idealnie wytrenowanej akcji popycha piłkę i dalej już nic nie czyni tylko czeka na wjazd wślizgiem rywala i od razu zaczyna proces nurkowania :D Zero kontynuacji akcji i podążania za piłką. Zero podstaw do karnego! Tradycyjnie przed wykonywaniem jedenastki prezentuje szyderczy uśmieszek, triumfując i będąc dumnym ze swojej sportowej postawy. Pośmiewisko zwane Negreirą :D

5

@Barcelonista94 dokładnie status quo zostanie zachowane, ale przynajmniej hajs się zgadza ;-)

0

W życiu nic nie dzieje się przypadkowo, a zwłaszcza w tym kraju. Wałki kręcone w biały dzień, na bezczela. Mentalna dyktatura dalej tam funkcjonuje. Pewnym było, że wprowadzenie VARu akurat tam nie zakończy tego procederu faworyzowania pewnego haniebnego klubiku, który teraz wojuje ze wszystkimi bo nic im nie wychodzi :)) zawsze znajdą sposoby obejścia i nikt z tym nic nie zrobi bo są umaczani strukturalnie/systemowo po szyję w g...

0

To mnie zaskoczył... czyżby wreszcie dojrzał emocjonalnie hyh może pod koniec kariery choć trochę poprawi uczciwie wypracowany wizerunek jełopa :p

7

Gadka szmatka... odszedł po luksus życia i wygodę nie ma co strzępić "ryja". Czas pokaże słuszność decyzji. Po prostu nie chciał być w biednym klubie. Zresztą już pierwszy wywiad rozwiewa wszelkie wątpliwości. Trafił do najlepszego klubu i tyle ;-) Może lubi lodziki szejkom robić i to jest jego sufit :p

0

@piJohn o przepraszam Matheu Lachociąg kiedyś przyznał się, że wyruch...ał FCB i wydrukował tytuł dla materacy :p było to długo po fakcie i po herbacie, ale jednak widać sumienie go gryzło czy coś :D chyba o zgrozo nawet przepraszał... LoooL

3

@lukkobe jedną z głównych cech młodości jest naiwność ;-) więc co w tym dziwnego?

1

Młody jest. Jeszcze wiele musi doświadczyć w życiu i uczyć się na błędach. Ciekawe co powie za kilka lat :-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?