jackoFR
Dołączył/a: grudzień 2025
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Straszny szowinizm. Te ludki mają nierówno pod kopułą. Żaden piłkarz nie jest niczyją własnością i jest wolnym człowiekiem. Pracuje, gra gdzie mu się podoba. Skoro nie zapewnili mu warunków jakie chciał to szkoda życia. Takie reakcje psycho fanów tylko potwierdzają prawidłowość jego decyzji :-)
0
A za tydzień:
3 oferta za placka drożdżowego - 150 mln
Odpowiedź:
150 plus Laminek w drugą stronę i stoi
Chorzy ludzie po obu stronach
LoooL
0
Są ludzie obiektywnie patrzący na świat i trzeźwo rozumujący bez zawiści itd.
ATM powyżej dup.y nie podskoczy. Zdaniem wielu i tak są znacznie wyżej niż zasługują hehe
0
Niech się lepiej zastanowią jakie są powody niechęci piłkarzy do gry w ich klubie hyh i żeby to w przyszłości nie stało się normą :-p
0
Za spokojny i skromny chłopak. U prześcieradeł przepadłby jeszcze bardziej niż u materacy. Tam musiałby być pachołkiem dla wielu, nie tylko jednego pana. Podobnie jak w kadrze brazoli Raphinia dla świnicjusza :D
0
@jackoFR panowie jeszcze zapomnieliście dodać że jestem dzbanem i urodziłem się wczoraj ;-)
0
@MrJanKo wszystko jeszcze zależy od zawartych zapisów w tym kontrakcie pomiędzy stronami :-)
Niewywiązywanie się z umowy itd.
0
Leo strzelaj aż do finału bo inaczej rekord od razu powędruje do Mekambe Nurkowskiego :-)
0
@KamilS689 czemu niepoważne? Przyjmujesz się do roboty po czym okazuje się że nie możesz się tam realizować, rozwijać a Twoje propozycje, projekty są olewane itp. składasz wymówienie i idziesz do innej pracy. Normalka.
1
Zwykły placek. Szkoda na niego czasu. Wczoraj Leo pokazał mu jak się zdobywa gole, kiedy podał plackowi i ten miał hektary wolnego pola i sam na sam z bramkarzem Austrii. Koleś oczywiście zmarnował. Można rzec anonimowy występ zanotował. Nie robi żadnej różnicy. Gra bardzo podobnie do FerranaT i nie jest wart ani grosza więcej od niego ;-)
Szukajcie kogoś innego, a inni niech się zastanowią 2x zanim podpiszą kontrakt z klubami więzieniami... Zmarnuje sobie najlepsze lata kariery. Kiedyś P$G teraz materace.
0
@kamil1984 spokojnie transfer dojdzie do skutku! Tylko będzie straszna wtopa finansowa (czytaj lapcio ściąga dla materacy gacie aż do samej podłogi) i kolejna klapa sportowo...
0
Jedyny gest jaki się liczy dla materacy to większy worek $$$ pozostałe historie to między bajki se można wsadzić...
0
@LinekMichal Zgadza się, ale w innym klubie :-) Miał przebłysk sezonowy. Jednak niewykorzystany potencjał przez niego to jak Grand Kanion w USA. Miał papiery na wielkie granie!
1
Żadnych wniosków nikt nie wyciąga w tym klubie?
Już kilku takich buntowników było w historii: Makuba Bembelele (szantaże w Dortmundzie), ten brazol z Liverpoolu, że już nawet wypadło mi nazwisko... przedziwna szopka z grizmanem itd. teatrzyki z licznymi powrotami Ney$$$
W taki sposób się nie robi piłki kopanej na poziomie.
0
$$$$$ się zgadzają, można balować, dymać panienki, korzystać z nieograniczonego L4 itd. nikt nie wymaga jakości ani wydajności. Czy wygrasz czy przegrasz jeden ...uj
Dobrze trafił więc korzysta z ustawki stulecia i dealu życia :-P
2
Przegiął poprzedni sezon, gdzie wyjechał się do maksa i teraz efekty. Organizm odbiera sobie co jego. Żul też grał wszystko i jeszcze wychodził ponoć sobie na bieganie bo myślał że jest na god mode :-) i gdzie jest obecnie od dłuższego czasu z formą hyh
1
Koniec tego sportu jest bliski...
0
Za taki piniondz to powodzenia na nowej drodze z tak inteligentnym trenerem i kolegami hehe
1
Dobrze koleś wybrał. Kasiora na pewno się zgadza i można odliczać czas do emerytury. Raczej będzie już równia pochyła i pasmo kontuzji. Typ jest zajechany przez Pepa. Widać już było w tym sezonie że oddycha rękawami często po godzinie gry. Wszedł już w wiek gdzie takiej intensywności na więcej czasu nie wyciągnie. Organizm się musi wreszcie zbuntować. Także dziadzia znowu wtopił w kolejnego rekonwalescenta...
0
Oj perezinka strasznie zdziadział. Taka zagrywka wyborcza niskich lotów. Najpierw tajemnica za kogo oferta, a potem wiadomo że to tylko na ofercie się zakończy. Tam teraz muszą dźwignie ostro wejść bo wygląda na straszną bidę w skarbcu...
0
To jutro bomba! Oferta za Modricia 150 mln :-D Muł jeszcze zażąda Pepe i Kaka sraka :p
6
Chyba najlepsza opcja - wymiana z blue is the color, Chelsea is the club - na bujną czuprynę :-) młody by się tam szybko nauczył zasuwania... i może by co z niego jeszcze było hyh
0
Chyba raczej KLOPPS :-P
1
To jest taka sama gra jak z Grizmanem. Podbijają cenę żeby ogolić frajerów :p oni go nawet jedynie w tym celu mogli kupić - na zarobek. Zdjęli z rynku, przytrzymali inwestycję chwilę i teraz zdyskontują. Poczekają aż Laporcie więcej śliny ścieknie z japy i wysra 150 baniek. Koleś w ogóle nie pasuje do stylu tej drużyny i trenera. Musi odejść i stanie się to prędzej czy później. Inaczej zgnije tam jak Nico W. w Bilbao...
5
W klubie panuje optymizm więc obrona niekonieczna :-D
7
@kaamil1910 o transferach to większość ;-)
0
Czyli jednak tym razem nie zwykłe drewno chcą kupić :-D
No to szykuje się rekordowa sumka skoro sam kupiec zaproponował nawet ponad 200 baniek hehe
0
Czyżby dziadzia przeczuwał porażkę? hyh Tak się wysprzęglać z wydatkami planowanymi żeby teraz każdy podnosił cenę hehe Albo pod publiczkę dla gawiedzi zagrywka, a transfer (jakiegoś kolejnego drewna) już dogadany :p
Muł rinjo był wielkim trenerem to co istotne w tym zdaniu - czas przeszły. Dziadek żyje już wspomnieniami, ale niestety czar dawno prysł...
2
Ten cały Riquelme to pewnie wymysł i farsa dziadzi. Taki podstawiony błazen w celu wykazania demokracji wyborów i podbicie sobie pozycji tego jedynego słusznego prezia :p a przy okazji zamydlenie oczu i odwrócenie myśli socios od realnych problemów klubu...
0
Koleś pójdzie do marketu i kupi Hochland :-D
A tłumacz muł już ma szanse na prezesa. Co to się tam porobiło LoooL