1

@LAMC_10 Tak też uważam, ale wszystko dla ludzi jak z głową się korzysta. :D

1

@BojanKriKicz Kto by się spodziewał, że jak mało grasz to wielki wysiłek może się skończyć kontuzją

0

@IronSanHybrid Ale po co tak gadasz? Przecież to bogactwo, potencjał różnych sposobów myślenia, wrażliwości i puli genetycznej przygarnięte wraz z imigrantami, jak to powiedziała Olga Tokarczuk xD

0

@kamiVeB 50/50, jeden i drugi się pod ramię złapali. Chyba za miękko

2

@LAMC_10 Jestem po odwyku, ale na zdrowie kolego :) Często za tym uczuciem tęsknie, dlatego nie mogę :D
@July_6_BcN To znak, że piłka nożna ma na Ciebie dobry wpływ ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

Powiem wam, że ten mecz nawet we mnie wbzudził ochotę napicia się, a jestem abstynentem od 3 lat.

0

@Dejvo Nie jestem fanem Liverpoolu, ale lubię ich historie po prostu. Trzeba doceniać pewne rzeczy

1

@Vegeta88 XDDD powiem Ci, że mocne lore założenia konta :D Ja założyłem swoje z opóźnieniem, stronę śledze jakoś od 2006/2007 roku ale założyłem konto dopiero, jak stwierdziłem że jestem w stanie się jakoś wypowiedzieć o piłce. XD Choć patrząc na to, jak wyglądały moje wypowiedzi z tamtych lat to się śmiać chce czasami i jak sobie przypomnę moje pierwsze lata na acmilan.com.pl, czy stronach ligowych - primeradivision.pl itd to się tylko uśmiecham na moje oświecone take'i XD

1

0

@Esteban_ Factos, robota Jurgena w tym klubie to coś historycznego

0

@Vegeta88 Jakby nie patrzeć to udany, w końcu uwagę zwrócił na tyle, że pozostał w pamięci. xD

0

To upadek Liverpoolu jakiego nie chcieliśmy znać

2

@Pawlak1992 @Vegeta88 Przy każdym jego wpisie zastanawiam się, czy po prostu jest imigrantem czy eksperymentem społecznym

6

@MessiForeverTheBest Gdyby tylko uznali tego prawidłowo zdobytego gola w 2010 to byśmy mieli odhaczone Bernabeu... Macki Pereza nie pozwoliły

8

Komentarz jest zbędny XDDDD

1

@Kessie Gdybym zdobył mistrzostwo dla Milanu to pewnie też bym sobie takie kupił

1

Pierwszy filmik jaki przyszedł mi na myśl po zobaczeniu Ferrari Luce, ten twór to abominacja. Szczerze to nabiłem tutaj pewnie kilka tysięćy wyświetleń

1

@graco14 Taka opinie też słyszałem, miłe zaskoczenie. Choc się tego spodziewałem, bo trafiłem na jakąś jego wypowiedź ze właśnie hiszpańskiego się uczył. On po prostu wiedział

/video/1?s=46

1

@NeroTFP1 Oczywiscie, ze związek Enrique z klubem jest silniejszy, ale czy kosa z PSG jest mniejsza od tej z Arsenalem? No wątpię. Klubowo to Arsenal jest raczej naszym sprzymierzeńcem niż wrogiem, od wielu lat. W tym pojedynkiu postawię bez skrupułów na Arsenal, choć i tak się spodziewam ich przegranej. Nikt mnie nie przekona do kibicowania francuskiemu Realowi Madryt.

0

@FcPortoFan1999 Zgadzam się w stu procentach :D

1

@FcPortoFan1999 kiedyś mnie irytowała ta piosenka, ale potem dorosłem

6

Absolute banger i nawet się nie chce słyszeć innych opinii

4

@MsBarca tymczasem Arsenal, którego trenerem jest wychowanek Barcelony. xD tak wiem Enrique też był piłkarzem Barcelony, a później trenerem. Argument przynależności klubowej to ostatnie co możecie zarzucić Artecie.

0

@michaleu Szczerze to je**ie mnie ten finał. Historycznie to serce jest bliżej Arsenalu (byłoby bliżej gdyby nie Arteta i fakt, że @Kessie wywiózł je do Afryki handlarzom organów), ale styl ich gry mnie kompletnie odrzuca. Jedyna zaleta wygranej PSG to zmazanie fałszywego pomnika topowej drużyny w postaci żałosnego Realu Madryt wspomaganego przez sędziów. W ostatecznym rozrachunku i tak Arsenal, choć z bólem serca.
@Esteban_ o to to bratku, na pewno nie będę kibicował PSG. Zbyt wiele zaszłości z nimi mamy. Niesamowite jest to, jak wiele osób zapomina kim jest Neseser El Kalafior i ile przykrości sprawiał Barcelonie.

0

@Pedri16Future Jak usłyszę jego hiszpański to uwierzę ( nie znam hiszpańskiego)

0

Prezes Atletico chyba nie grał w Football Managera i nie wie jak się kończą konflikty z zawodnikami. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jako wieloletni gracz mogę mu podpowiedzieć parę rzeczy za jedyne -25% na transfery

0

@Purus Nie ma sprawy :D Miłego weekendu

1

@APTAPT Deco tłumaczy Flickowi przez 2 lata, że nie będzie transferów i reakcja Flicka

0

@Encore W podobnych dzisiaj przekopywałem ogródek babci

1

@malypuzon Tak może być XD Wydaje mi się, że Silverowi zależało na Game 7, żeby słupki się zgadzały, bo straszny rozstrzał między meczami był. Jeszcze te słowa Silvera, że flopowanie to nie problem jak sędziowie na to się nie nabiorą. XDD no jak to brzmi w ogóle

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?