0

@Eto'o9 R10 oj daj spokój.

29

Takich piłkarzy się szanuje. Joan Garcia udaje kontuzje, żeby Wojtek mógł zagrać w LM i mieć występ, żeby dostać złoto po zwycięskim finale.

Szacun Joan!

1

@Eklerek no jeszcze Liverpool zobaczymy dzisiaj:)

1

City 5, Newcastle 7, Chelsea 8, a jeszcze mamy Tottenham.

Anglia ładnie przyjęła mokrą szmatę na pysk w tym sezonie LM.

1

@blakkudium widziałem to, ale myślałem że to jakiś fejk…

1

Jak króciutko przy nodze… matko jedyna, kapitany zawodnik.

1

@Dari0G otóż to

1

Cherki to jest baller, kawał technika.

1

Dobre zmiany. 2 obrońców. Teraz ruszą.

0

@betonito już to pisałeś, ale nikt nie skomentował. Wiemy że gardzisz City i naśmiewasz się z Pepa. Wiemy.

0

@Limaker pauzuje sekunda po sekundzie. Dla mnie gówniana powtórka.
Jak znajdziesz inną to oznacz proszę.

0

@Limaker masz inną powtórkę? Ja tu nie dam sobie ręki uciąć czy nie trafia w piłkę.

0

@kibic1899 a nie. To spoko. To niech nie zapierdalają bo się zmęczą, bo po co gonić 0:4.

1

Czyli taktyka City na ten mecz teraz to bronienie, dobrze rozumiem? Zero pressingu, zero doskoku. Boją się że dostaną 5? Przy 0:4 to chyba bez znaczenia…?
Ale to Pep jest trenerem. On wie lepiej.

1

@JimMorrisonFCB chyba nie ma miejsca:)
@kubix05 dokładnie:)

3

@Lionel_Messi10 najlepszy ich zawodnik na ławce - Semenyo. Pepula znowu cuduje i pewnie znowu przepłaci awansem.
Bardzo chciałbym się mylić.

8

Ciekawostki Turcja.

Marco Asensio rozegrał właśnie 23. mecz ligowy dla Fenerbahce.
W tym czasie strzelił 11 bramek i zanotował 12 asyst.

Całkiem nieźle jak na pierwszy sezon w nowym otoczeniu.

2

@FCB_dimiC Łazienka, salon, kuchnia i przedpokój, sypialnie zostawiam dla siebie - to koszt 150PLN. Bez przesady, dzisiaj to nie są nie wiadomo jakie wydatki. Jak jest promka to można taniej znaleźć.

0

@urbipl dokładnie tak. Mój błąd.

12

Grali Polacy (to cykl, w którym biorę pod uwagę zawodników z ostatniego meczu kadry):

- Bartłomiej Drągowski 90 minut. Widzew remisuje 1:1 z Arką.

- Przemysław Wiśniewski 90 minut. Widzew jak wyżej.
- Paweł Wszołek 11 minut. Legia - Radomiak 1:1.
- Tomasz Kędziora 90 minut, a jego PAOK wygrywa 3:0 z Levadiakosem.
- Jakub Kiwior w LE na ławce, a Porto wygrywa 2:1 ze Stuttgartem. W lidze 90 minut i zwycięstwo 3:0 z Moreirense.
- Michał Skóraś 90 minut, a Gent wygrywa 2:0 z Zulte Waregen.

- Jakub Kamiński 90 minut. Koln remisuje 1:1 z Hamburgerem.
- Bartosz Slisz 90 minut i porażka Brondby 0:1 z Viborg. (Polak zagrał w pięciu meczach od czasu transferu do Brondby. Duńska drużyna nie wygrała nawet razu).
- Piotr Zieliński 90 minut, Inter - Atalanta 1:1.
- Nicola Zalewski 55 minut w LM - Atalanta dostaje lanie od Bayernu 1:6, a w lidze 65 minut i remis 1:1 z Interem.

- Robert Lewandowski 70 minut w LM i remis 1:1 z Newcastle, a w lidze 90 minut i wygrana 5:2 z Sevillą.

Ponadto zagrali:
- Karol Świderski 8 minut w LE i zwycięstwo Panathinaikosu 1:0 z Betisem. W lidze z kolei 81 minut i 0:0 z Panetolikosem.
- Kamil Grosicki 32 minuty, a Pogoń wygrywa 2:1 z Koroną.
- Filip Rózga 63 minuty i bramka. Jego Strum Graz wygrywa 5:2 z Austrią Wiedeń.
- Jan Ziółkowski 20 minut, Roma przegrywa 1:2 z Como.
- Kacper Kozłowski niepełne 90 minut i bramka. Gazientep wygrywa 4:1 z Antalyasporem.

Ostatnio poza kadrą ale warto wspomnieć:
- Jan Bednarek 180 minut. 2:1 ze Stuttgartem w LM i 3:0 z z Moreirense.
- Sebastian Szymański 20 minut. Rennes przegrywa 1:2 z Lille.
- Przemysław Frankowski 20 minut. Rennes przegrywa 1:2 z Lille.
- Jakub Moder 5 kolejnych meczów Feyenoordu po 90 minut. Panie selekcjonerze proszę pamiętać o Moderze.

Generalnie poza kadrą, ale warto wspomnieć:
- Oskar Pietuszewski 56 minut i bramka. Porto 3:0 z Moreirense.
- Adrian Benedyczak 75 minut i bramka, jego Kasimpasa wygrywa 1:0 z Eyupsporem.
@Colon @kryhaa @kolomen2 @Symson @mekston @Ricardinio14 @Klaudiaa8 @Joe_Barbaro @michaleu @Losiex

2

@michaleu wielkie City dostało trójkę bez karnego (tak, wiem, niewykorzystany) bez Mbappe. Oni mogą spokojnie dać mu się leczyć, żeby był zdrowy na poważnych rywali a nie City. Pffff.

1

@Safrani takich dwóch, jak nas trzech to nie ma żadnego!:)

2

@Safrani zapytaj Andrzeja Woźniaka, a ja pogadam z Borubarem:)

2

@michal26 4 bramkarzy, żeby było do pary w ćwiczeniach (tak kiedyś gdzieś usłyszałem i powtarzam - może to głupota, ale widzę w tym sens). Jeden i tak pójdzie od razu na trybuny. Przecież on może powołać nawet 200 zawodników jak będzie miał takie widzimisie, finalnie i tak kadra meczowa ma mieć, ilu? 26 zawodników?

Ja tam jestem team #JasiuUfamTobieProwadź.

1

@Ryse po prostu... nie wszystko złoto co się świeci...:)

1

@LAMC_10 stąd moje "wybierz mądrze":D
@Dari0G no jeszcze nie, ale wszystko przed nim:)

2

@Ryse tylko pierwsze i pierwsze, inni też nie najgorzej. Na przykład kto tam był drugi..? Też spoko wynik...

1. Villareal - Real Sociedad 2:1 / 1+2,5
2. Elche - Mallorca 1:1 / X-2,5
3. Espanyol - Getafe 1:1 / X-2,5
4. Levante - Oviedo 1:1 / X-2,5
5. Osasuna - Girona 1:2 / 2+2,5
6. Sevilla - Valencia 2:1 / 1+2,5
7. Barcelona - Vallecano 4:0 / 1+2,5
8. Celta - Alaves 2:0 / 1-2,5
9. Bilbao - Betis 1:2 / 2+2,5
10. Real - Atletico 2:3 / 2+2,5

5

Kamil Sylwestrzak, przez lata grający na poziomie Ekstraklasy - Wisła Płock, Korona - poszukiwany przez policję. Handel narkotykami i kierowanie grupą przestępczą.

Jeden pojedzie za hajsem do Arabii, drugi wybierze inną drogę...

ale Ty wybierz mądrze!

1

@Krystiansigma2734 nie ma to dla mnie znaczenia.

2

@LAMC_10 Ski Jumping pyta "Który z 39 pucharowych triumfów "Orła z Wisły" najbardziej zapadł wam w pamięć?" - ja odpowiem - żaden. Ale nie to jest ważne. Ważne jest to, że wtedy siadałem przed telewizorem po jakimś schabowym czy rosołku i po Familiadzie czy innym Teleexpresie i z wypiekami na policzkach patrzyłem jak skaczą.
Ot, takie wspomnienie:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?