escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Culer9002 aj Zara…
2
Jude na 2:2 z Senegalem.
Dobra. Pani sędzina cofa:) 2:1 dla Senegalu wciąż.
3
Malen wchodzi z ławki i po 6 minutach na placu gry ma asystę i dublet:)
Można?
0
@PatrykBarca ja chce chociaż jednego. To tak wiele?
1
Nie mamy żadnego zakapiora w tej drużynie, same ciepłe kluchy. Bez kitu. My byśmy chcieli ale się boimy, my byśmy chcieli no ale zaraz urlop, my byśmy chcieli ale Finowie też chcą.
0
@UriBoyka poszło?:)
2
@blakkudium raczej sobie rzucę okiem na Anglia - Senegal prędzej niż tu;)
4
Radzimir Jimek Dębski dyrygował orkiestrą na podczas występu Snoop Dogga.
Snoop Dogg był jedną z czterech gwiazd docenionych Ultimate Icon Award podczas poniedziałkowej gali BET Awards 2025. Legendarny raper miał również szansę wykonać zestaw swoich największych przebojów. A to wszystko w towarzystwie orkiestry pod batutą Polaka.
Cudze chwalicie swego nie znacie…
Brawo Jimek!
0
@kubix05 Na Polsacie sport 3 Anglia - Senegal.
Co prawda sparing, ale Senegal jak zawsze mocny, chociaż bez Mane.
3
@BorzyKrzys ale cyrki, zaraz zaproszą Cannavaro bo kiedyś wygrał ligę chińską.
0
@fc20barca powinni zacząć od Rakowa. Jestem tam z jeden Polak w jedenastce warty uwagi.
A że to generalnie jedyny Polak w składzie? To nic:)
0
Jazda z Finami!
Polacy jazda z Finami!
0
@1LY0 Krzysiek okaże się ich młodszym bratem.
4
@Stinger_ tyle lat się zastanawiałem. Dzięki!
0
@UriBoyka ja nie stawiam, Tobie też nie każę, ja czasem wrzucę spostrzeżenie.
1
Luźne spostrzeżenie bukmacherskie.
Szwecja bez Isaków, Gyokeresów zagra o 19 sparing z Algierią. Algierią taką trochę arabską, ale jednak na papierze wciąż mocną.
Benhrama, Mahrez, Aouar, do tego z Europy Gouiri, Mandi, Ait Nouri - nowy nabytek City czy Bennacer.
I niebieskich na 1,5 gola gości z 3,1 spadło na 2,8.
A i nawet na taśmę ze strzelą jest 1,4.
Pozdrawiam:)
1
@kanver_ "legenda, najlepszy polski strzelec na angielskich boiskach - Jan Bednarek. Janek ma doświadczenie. Jest kapitanem Southampton."
gdzie brak szacunku?
Swoją drogą Trybański kiedyś grał w NBA, czy to oznacza, że jest wybitnym koszykarzem?
4
Czyli pod nieobecność Zielińskiego kapitanem ma być legenda, najlepszy polski strzelec na angielskich boiskach - Jan Bednarek. Janek ma doświadczenie. Jest kapitanem Southampton.
To nic, że Southampton to najgorsza drużyna minionego sezonu w Anglii. 38 meczów - 2(!!!!!!) zwycięstwa, 86 straconych bramek.
Jestem na tak! Jan "wakacje" Bednarek, mój kapitan! Charyzmatyczny, mocny psychicznie. Tak jest!
4
Eliminacje do MŚ 2026 - Azja.
Japonia leje Patricka Kluiverta i jego Indonezję 5:0. Jedną z bramek strzelił Ryoya Morishita. Legionista wyszedł dzisiaj w pierwszym składzie Samurajów.
Japonia awansuje bezpośrednio do MŚ, natomiast Indonezja powalczy o ten zaszczyt w czwartej rundzie eliminacyjnej strefy azjatyckiej.
2
@Jakchcesz z tymże, @pt9 daje upust przez miesiąc, a Vegeta?
Możliwe, że też, ale czy tak jakby chciał?:D
1
@blakkudium ulala
5
Tymczasem Belgia miała 3:0 i ma 3:3:D
5
Chorwacja 4 gołe na chwilę obecną z Czechami:
- 34 letni za chwilę Kramaric gol i asysta
- 40 letni w tym roku Modric z golem
- 34 letni w tym roku Budimir z golem
I wisienką na torcie:
- 36 letni Perisic z golem. Ten 3 dni temu 3 asysty i gol z Gibraltarem.
Podsumuje specjalnie dla Was.
4 bramki dla Chorwacji strzelili goście co mają łącznie 144 lata:)
Dziękuję pozdrawiam:)
Edit - 5:1. Kramaric z kolejnym golem, a Modric z asystą.
3
@blakkudium celów to oni maja sporo, pytanie kto pójdzie:)
3
My się bijemy z myślami: co bez Lewego, jak z Lewym, kto kapitanem? Kto czwartym? Kto w ataku? My… zaściankowa reprezentacja…
Nie to co poważne kadry. Otóż reprezentacja Ósmana Dembele - potocznie Komara - czyli Komary, tfu! Komory, grają dwa mecze jednocześnie.
W meczu towarzyskim z Kosowem mamy 1:1 w 43 minucie, a w Cosafa Cup (czymkolwiek jest) mamy 0:0 w meczu z Botswaną (87 minuta).
„Swoim się martwicie, cudzego nie znacie” jak mawia staropolskie przysłowie. Czy jakoś tak.
0
@TR3YWAY czy chciałbym być plackiem piłkarskim, na którego nabiera się sporo klubów nie wiedzieć czemu? I do tego mieć kasę?
Tak:)
Ale gdybym miał wybór to wolałbym pracować tak ciężko żeby być zapamiętany z tego jakie dobre mecze zagrałem a nie z tego że chciałem się umówić z Julką.
0
@TR3YWAY i cyk 16 klub podczas 5 lat kariery i powrót z podkulonym ogonem do kraju. Ale co se na tiktoczka czy innego gówno wrzuci filmik to jego:)
0
@kanver_ ale Papszunowi nie po drodze z Polakami w Rakowie, tak jak Probierzowi w Cracovii, czego efekty widzimy:)
1
@MirusAmisz czasem mi coś wyjdzie:)
0
@MsBarca dla mnie Raph może być wolnym elektronem, ale wtedy wolę żeby ktoś był na tym lewym skrzydle.