@Bunk420 Szczęsny nie wznawia kariery po 5 latach, a po niespełna 2 miesiącach, nie zapomniał jak się gra w piłkę. Biorą gościa który go zjada w każdym aspekcie, mimo tego że jest 9 lat starszy.
Jeszcze kilka dni temu można było zostać zjedzonym za to że Szczęsny miałby wznowić karierę i zagrać dla nas za kontuzjowanego Ter Stegena, a to była najlepszą możliwa opcja. Lepsza niż 41 letni Bravo czy 38 letni Navas.
Przecież z góry było wiadome, że od tego sezonu to protesty i dyskusje z sędziami będą karane. Real dyskutuje, to dostaje kartki. Vinicius powinien dostać za wyśmianie sędziego technicznego jak schodził, a nie dostał. Kilku zawodników Alaves również powinno obejrzeć kartki i nie dostało. Endrick powinien dostać za wczoraj czerwoną i kilka meczów zawieszenia, no i cisza...
Endrick ma perukę czy coś? Tak śmiesznie wygląda z tymi włosami lub ma duże zakola i specjalnie ma długie, ale tak swoją drogą to mógł kończyć mecz z czerwoną.
Dla mnie najlepszym piłkarzem Realu ostatnich 2 lat jest Rodrygo. Gra na nie swojej pozycji od początku pobytu w Realu, a i tak potrafi strzelić gola/zrobić różnice czy zaliczyć asystę. Vinicius na PS nie byłby tak dobry jak Rodrygo, a pełnego potencjału nie poznaliśmy młodszego z Brazylijczyków. Gość nie gwiazdorzył i nie był rasistą, tak jak Vini.
@Benz Nie byłoby go tam bo byli wtedy lepsi zawodnicy. Vinicius nie byłby brany pod uwagę do czegokolwiek w Prime Messiego czy Ronaldo. No jedynie nagroda błazna.
Wyobraźcie sobie że taki ktoś jak Vinicius otrzyma prawdopodobnie zlotą piłkę, przecież jakby grał w czasach prime Messiego czy Ronaldo nie byłoby go nawet w 20.
@VeB 1899 Pół na pół obejrzę mecz przy piwku czy przy czymś mocniejszym, ale nie zawsze teraz w systemie 4 brygadowym to nieraz jestem w pracy lub oglądam tuż przed pracą, a trzeźwość jest najważniejsza :D Ale jak człowiek wypije to wszystko się wydaje ładniejsze, może ten kolejny ściek Nike bym strawił.
Lepszy jeden z najlepszych bramkarzy w historii Polski niż 38 letni były zawodnik Realu, który swój prime ma dawno za sobą, bo ostatnio bronił dobrze z 5 lat temu.
Ja mam nadzieję że jak Ter Stegen się wyleczy do Maja pod koniec sezonu, to Flick nie zmieni bramkarza, jakby ewentualnie przyszedł Szczęsny, a szczególnie jakbyśmy dalej walczyli o wszystko, to by było splunięcie w twarz Polakowi.
@Janas11224 Lekcja pokory im się przyda. Poza pierwszą premierową bramką Mbappe same karne i pustaki. Narazie liczby ma, ale nie może zdobyć Króla strzelców samymi karniakami.
@Linnox Cały czas go boli, że skończyły się czasy, że lat, których nawet nie pamięta, bo go nie było na świecie lub robił w pieluchy, gdzie żaden z potęg nie patrzał na Polskich zawodników jak 2000-2008. Wyjątki to jedynie chyba Dudek.
@kanver_ Lepszy może nie, ale jego forma była równiejsza. Ter Stegen lepiej grał nogami, a Wojtek lepiej bronił karne. O Reprezentacji nie będę pisał, bo Szczęsny był cały czas podstawowym bramkarzem, a Niemiec cały czas musiał oglądać Neuera z ławki, nawet jak był w lepszej formie. @AlexDark00 Nie musi być Legenda żeby się zapisać, najważniejsze, że kolejny Polak zagrałby w tym klubie i to kolejny jeden z najlepszych. Naucz się czytać wreszcie z zrozumieniem.
Myślę, że Szczęsny wznowi karierę, bo takim klubom się nie odmawia. Ma twardy charakter, ale Barcelona potrzebuje takiego bramkarza, a jeszcze jakby się okazało, że by wygryzł Ter Stegena i po tym sezonie grałby dalej, to już w ogóle zapisał by się w historii klubu, a zwłaszcza jakby klub zdobył najważniejsze trofea. Nie wiadomo w jakiej formie będzie Niemiec, może już nigdy nie wrócić do formy, taka jest prawda, to nie jest młodzieniaszek. Gdyby miał 20-25 lat, to jeszcze, ale teraz jak już ma 32?
0
@mekston Nic by nie było. Byłoby to co było w sezonach 2020-2022.
0
@mekston Gdyby nie Lewandowski byłoby 0-0.
1
@Rust_Cohle Idiotów jest pełno w internecie, a @AlexDark00 jest tego świetnym przykładem. Niech dalej robi z siebie pośmiewisko na tej stronie.
0
@Bunk420 Szczęsny nie wznawia kariery po 5 latach, a po niespełna 2 miesiącach, nie zapomniał jak się gra w piłkę. Biorą gościa który go zjada w każdym aspekcie, mimo tego że jest 9 lat starszy.
2
Jeszcze kilka dni temu można było zostać zjedzonym za to że Szczęsny miałby wznowić karierę i zagrać dla nas za kontuzjowanego Ter Stegena, a to była najlepszą możliwa opcja. Lepsza niż 41 letni Bravo czy 38 letni Navas.
0
@vangoor Tak to sobie mogą wszystko naliczać, a ile dostawali prezentów od sędziów, to już cisza.
3
Deco nie ma nic do gadania. Flick zdecyduje że broni Szczęsny to broni Szczęsny (Jak przyjdzie)
0
@michaelson8 A jaki to był alfa i omega. Nawet nie zagrał minuty w El Clasico. Biegał za Casillasem na treningu z torbami.
0
@tristan87 Tytoń nie był lepszy od Dudka.
9
@Azazel_Pazuzu Dudek na 4 sezony rozegrał 12 spotkań. Hahaha tak mało to nawet rezerwowi bramkarze nie grali :D
18
Przecież z góry było wiadome, że od tego sezonu to protesty i dyskusje z sędziami będą karane. Real dyskutuje, to dostaje kartki. Vinicius powinien dostać za wyśmianie sędziego technicznego jak schodził, a nie dostał. Kilku zawodników Alaves również powinno obejrzeć kartki i nie dostało. Endrick powinien dostać za wczoraj czerwoną i kilka meczów zawieszenia, no i cisza...
4
@Kapitan hawk To się źle zestarzało.
0
@AmigoBlancos No i Vinicius powinien dostać kartkę jak schodził.
5
Endrick ma perukę czy coś? Tak śmiesznie wygląda z tymi włosami lub ma duże zakola i specjalnie ma długie, ale tak swoją drogą to mógł kończyć mecz z czerwoną.
1
Dla mnie najlepszym piłkarzem Realu ostatnich 2 lat jest Rodrygo. Gra na nie swojej pozycji od początku pobytu w Realu, a i tak potrafi strzelić gola/zrobić różnice czy zaliczyć asystę. Vinicius na PS nie byłby tak dobry jak Rodrygo, a pełnego potencjału nie poznaliśmy młodszego z Brazylijczyków. Gość nie gwiazdorzył i nie był rasistą, tak jak Vini.
0
@Benz Nie byłoby go tam bo byli wtedy lepsi zawodnicy. Vinicius nie byłby brany pod uwagę do czegokolwiek w Prime Messiego czy Ronaldo. No jedynie nagroda błazna.
0
Wyobraźcie sobie że taki ktoś jak Vinicius otrzyma prawdopodobnie zlotą piłkę, przecież jakby grał w czasach prime Messiego czy Ronaldo nie byłoby go nawet w 20.
0
@PatrychoO Tyle to i ja umiem, ale już nic więcej nie potrafisz.
0
@VeB 1899 Pół na pół obejrzę mecz przy piwku czy przy czymś mocniejszym, ale nie zawsze teraz w systemie 4 brygadowym to nieraz jestem w pracy lub oglądam tuż przed pracą, a trzeźwość jest najważniejsza :D Ale jak człowiek wypije to wszystko się wydaje ładniejsze, może ten kolejny ściek Nike bym strawił.
1
@PatrychoO To pisz po Hiszpańsku a nie po Polsku, pewnie nawet nie potrafisz się wypowiedzieć w tym języku :D
1
@Comentateiro Jesteś rasistą? Jaka czarna perła, teraz się już tak nie pisze.
0
@bartekvisca Pisze ewentualnie jakby tak się stało, tak się nie robi.
2
@VeB 1899 Po piwkach to i laska 3/10 jest piękna.
4
Lepszy jeden z najlepszych bramkarzy w historii Polski niż 38 letni były zawodnik Realu, który swój prime ma dawno za sobą, bo ostatnio bronił dobrze z 5 lat temu.
1
Ja mam nadzieję że jak Ter Stegen się wyleczy do Maja pod koniec sezonu, to Flick nie zmieni bramkarza, jakby ewentualnie przyszedł Szczęsny, a szczególnie jakbyśmy dalej walczyli o wszystko, to by było splunięcie w twarz Polakowi.
1
@Janas11224 Lekcja pokory im się przyda. Poza pierwszą premierową bramką Mbappe same karne i pustaki. Narazie liczby ma, ale nie może zdobyć Króla strzelców samymi karniakami.
1
@Linnox Cały czas go boli, że skończyły się czasy, że lat, których nawet nie pamięta, bo go nie było na świecie lub robił w pieluchy, gdzie żaden z potęg nie patrzał na Polskich zawodników jak 2000-2008. Wyjątki to jedynie chyba Dudek.
0
@kanver_ Lepszy może nie, ale jego forma była równiejsza. Ter Stegen lepiej grał nogami, a Wojtek lepiej bronił karne. O Reprezentacji nie będę pisał, bo Szczęsny był cały czas podstawowym bramkarzem, a Niemiec cały czas musiał oglądać Neuera z ławki, nawet jak był w lepszej formie. @AlexDark00 Nie musi być Legenda żeby się zapisać, najważniejsze, że kolejny Polak zagrałby w tym klubie i to kolejny jeden z najlepszych. Naucz się czytać wreszcie z zrozumieniem.
0
Myślę, że Szczęsny wznowi karierę, bo takim klubom się nie odmawia. Ma twardy charakter, ale Barcelona potrzebuje takiego bramkarza, a jeszcze jakby się okazało, że by wygryzł Ter Stegena i po tym sezonie grałby dalej, to już w ogóle zapisał by się w historii klubu, a zwłaszcza jakby klub zdobył najważniejsze trofea. Nie wiadomo w jakiej formie będzie Niemiec, może już nigdy nie wrócić do formy, taka jest prawda, to nie jest młodzieniaszek. Gdyby miał 20-25 lat, to jeszcze, ale teraz jak już ma 32?
0
@PaPo Pena nawet nogami nie gra dobrze. W wszystkim go praktycznie Szczęsny zjada.