Niektórzy tutaj piszą, że dobrym wynikiem będzie remis z Realem, bo mamy 1 odpoczynku mniej i że niby nasi byli wykończeni po meczu z Bayernem. Ile razy już drużyna, która miała mniej odpoczynku dominowała tą drużynę która miała więcej. Poza tym po to właśnie Lewy, Rafa czy Yamal zostali zmienieni z Bayernem, żeby mieć siły na Real. Nie wydaje mi się, żeby Real narzucił takie tempo jak Bayern, ale i tak będzie wojna i musimy ich zniszczyć. Zwycięstwo na Bernabeu sprawi, że będzie 6 pkt przewagi i po to idzie Barca Flicka, a nie będziemy się jarać remisem jak Ten Haag z jakimś Fenerbache.
Flick to prawdziwy profesjonalista i fachowiec. Od początku byłem za tym transferem. Nie obchodzi go propaganda RM TV, co się będzie przejmował bzdurami. Chociaż i tak uważam, że tym powinna się zająć Liga lub Federacja, bo tamta telewizja przegina i robi propagandę nie gorszą niż Korea Północna.
Wczoraj Lewandowski okazał szacunek byłemu klubowi nie celebrując bramki. Pokazał coś czego nie potrafił zrobić Dembele dla naszego klubu, a spędził w nim 6 lat i Xavi w niego wierzył i miał duże zaufanie, to nie był sezon czy dwa, a 6 lat. Dembele inteligencją nigdy nie grzeszył i to było widać, nawet nie potrafił się nauczyć Hiszpańskiego.
Wczorajszy mecz był genialny, ale się tego komentatora nie dało słuchać. Skąd oni go wzięli z przed trzepaka pod szkołą czy został wygenerowany przez AI. Okropny głos jakby jeszcze mutacji nie przeszedł.
@DragonxNF W pierwszym meczu tak, ale w drugim to już nie mieliśmy o czym marzyć, bo nie było żadnych szans po meczu z Interem i tam można było liczyć na cud.
I tak uważam że rewanż na Bayernie i zemsta Flicka za udany. Wiadomo wynik mógł być wyższy, ale cieszy zdominowanie Bayernu. Najbardziej mi się podobała mina Mullera, który był chyba naszym największym katem w LM. Barcelona ma ogromny potencjał i liczę że go wykorzysta, teraz trzeba będzie pokonać Real i odebrać im mistrzostwo.
Aż mi się przypomniało jak Kimmich faulował Haalanda i sam siebie kontuzjował. Nie ma fizycznie podjazdu do takich zawodników jak Norweg czy Lewandowski.
@DonAndresFCB Czas najwyższy przełamać te klątwę i wreszcie pokonać i zlać Bayern. Nawet jeśli można brać pod uwagę 12 spotkań, to bilans 10:32 też nie wygląda dobrze.
@Traba727 Dzięki niemu Hiszpania wygrała Mistrzostwa Europy, jeśli chce żeby młody grał i walczył o tytuły w kadrze, to powinien go bardziej oszczędzać.
Jest różnica grać w nic nieznaczącym meczu LN, a w lidze meczu o stawkę. To jest komentarz, jeśli chodzi o to dlaczego Yamal gra. Barcelona mu płaci i to Barcelona jest jego pracodawcą. Trener Hiszpanii jakby mógł to by go wystawiał bez przerwy.
6
Niektórzy tutaj piszą, że dobrym wynikiem będzie remis z Realem, bo mamy 1 odpoczynku mniej i że niby nasi byli wykończeni po meczu z Bayernem. Ile razy już drużyna, która miała mniej odpoczynku dominowała tą drużynę która miała więcej. Poza tym po to właśnie Lewy, Rafa czy Yamal zostali zmienieni z Bayernem, żeby mieć siły na Real. Nie wydaje mi się, żeby Real narzucił takie tempo jak Bayern, ale i tak będzie wojna i musimy ich zniszczyć. Zwycięstwo na Bernabeu sprawi, że będzie 6 pkt przewagi i po to idzie Barca Flicka, a nie będziemy się jarać remisem jak Ten Haag z jakimś Fenerbache.
10
Flick to prawdziwy profesjonalista i fachowiec. Od początku byłem za tym transferem. Nie obchodzi go propaganda RM TV, co się będzie przejmował bzdurami. Chociaż i tak uważam, że tym powinna się zająć Liga lub Federacja, bo tamta telewizja przegina i robi propagandę nie gorszą niż Korea Północna.
0
@Pedri16Future No określenie kretyn jest łagodne.
2
@HypeR Na początku nie, ale później już tyle strzelał, że zaczął celebrować.
2
Wczoraj Lewandowski okazał szacunek byłemu klubowi nie celebrując bramki. Pokazał coś czego nie potrafił zrobić Dembele dla naszego klubu, a spędził w nim 6 lat i Xavi w niego wierzył i miał duże zaufanie, to nie był sezon czy dwa, a 6 lat. Dembele inteligencją nigdy nie grzeszył i to było widać, nawet nie potrafił się nauczyć Hiszpańskiego.
4
Wczorajszy mecz był genialny, ale się tego komentatora nie dało słuchać. Skąd oni go wzięli z przed trzepaka pod szkołą czy został wygenerowany przez AI. Okropny głos jakby jeszcze mutacji nie przeszedł.
0
@DragonxNF W pierwszym meczu tak, ale w drugim to już nie mieliśmy o czym marzyć, bo nie było żadnych szans po meczu z Interem i tam można było liczyć na cud.
1
I tak uważam że rewanż na Bayernie i zemsta Flicka za udany. Wiadomo wynik mógł być wyższy, ale cieszy zdominowanie Bayernu. Najbardziej mi się podobała mina Mullera, który był chyba naszym największym katem w LM. Barcelona ma ogromny potencjał i liczę że go wykorzysta, teraz trzeba będzie pokonać Real i odebrać im mistrzostwo.
1
@Kapitan hawk No i wykrakałeś napisz coś podobnego przed meczem z Realem :)
0
@kondzik47 Co Ci się nie podoba u Balde w dzisiejszym meczu?
0
@visca_josef Raczej tak, ale przeciwko takiej drużynie jak Bayern trzeba się mieć cały czas na baczności. Bayern to nie Sevilla.
1
Od dawna czekałem na rewanż z Bayernem za ostatnie oklepy. Barcelono strzel jeszcze z dwie!
0
@Xxxbarca4ever Chyba pierwszy sezon. W drugim już tak kolorowo nie było, ale i Barca zaczęła słabiej grać. Później to już był parodią obrońcy.
0
Rafa gra jak Dembele na sterydach. To jaki progres zrobił w grze, stopniowy w tamtym sezonie i teraz w pełni, to jest mistrzostwo świata.
0
Aż mi się przypomniało jak Kimmich faulował Haalanda i sam siebie kontuzjował. Nie ma fizycznie podjazdu do takich zawodników jak Norweg czy Lewandowski.
0
@FCB24 Nie był od nich nigdy lepszy. No, chyba że od Ter Stegena i Szczęsnego w 2010 czy 2011.
0
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
1
@Radioactive9705 757 goli strzelił. Gole w sparingach i na treningach się nie liczą.
0
@DonAndresFCB Czas najwyższy przełamać te klątwę i wreszcie pokonać i zlać Bayern. Nawet jeśli można brać pod uwagę 12 spotkań, to bilans 10:32 też nie wygląda dobrze.
2
@626 Przecież szanuje. Napisał że jest średni.
8
Jakiś dzieciak gadał że Torre się nie nadaje.
5
Pięknie ta Barcelona gra.
0
@JoeSatriani Z Neymarem i Ronaldo jak było? Kogo nazywasz gwałcicielem?
0
@Pedri16Future Busi nie wygrał Ligi Narodów.
1
Mam nadzieję że Gavi dostanie z 15 minut. Liczyłem bardzo na powrót tego małego walczaka. Taki Puyol w pomocy.
1
Co by nie mówić, to Jesus Navas jest najbardziej utytułowanym zawodnikiem w historii Reprezentacji Hiszpanii 2 ME, MŚ i Liga Narodów.
0
@Traba727 Dzięki niemu Hiszpania wygrała Mistrzostwa Europy, jeśli chce żeby młody grał i walczył o tytuły w kadrze, to powinien go bardziej oszczędzać.
0
@Encore Był też zmieniany. Przy porażce z Osassuna to wszedł z ławki.
1
Jest różnica grać w nic nieznaczącym meczu LN, a w lidze meczu o stawkę. To jest komentarz, jeśli chodzi o to dlaczego Yamal gra. Barcelona mu płaci i to Barcelona jest jego pracodawcą. Trener Hiszpanii jakby mógł to by go wystawiał bez przerwy.