Zawsze mnie dziwił fenomen tej kanapki drwala. Pisał o tym, że to nie zdrowe nie będę, bo bym wyszedł na hipokrytę, ale są lepsze burgery i to nie z Maka. Cenowo też taniej wychodzi. Jest dobry, ale powinien być tańszy.
Ten TikTok jest tak przesiąknięty poprawnością polityczną czy nawet nie wiadomo czym, że to szok. Skomentowałem tego całego Magicala "Co za patologia." I usunięto mój komentarz, podpięto to pod Molestowanie i zastraszanie. Oglądam głównie TikToki z sportu czy muzyki lub śmieszne filmiki, ale to że mi się nawija coś czego oglądać nie chce, to nie moja wina, ile już podobnych treści zablokowałem i ile jeszcze muszę zablokować?
Ktokolwiek by nie przyszedł teraz za Probierza, to nic by się nie zmieniło. Choćby przyszedł Flick czy Guardiola i znali już nasz język. Tutaj problemy są wyżej aż po Dyrektora i Prezesa.
@Kapitan hawk Tyle dobrego, że mamy Casado, bo jakby nie wyskoczyła taka perełka, to mogło by być nieciekawie, to Bernal miał być tym bardzo ważnym zawodnikiem w pomocy, a niestety doznał tej groźnej kontuzji i to na początku sezonu. Strata De Jonga nie jest taką wielką stratą. Gavi powoli jest wprowadzany i pomocników mamy. Bardziej mnie martwi brak jakości w ataku nie licząc Yamala, Lewego i Raphinhy, to tam jakości na ławce nie ma. Torres się kopie po czole, a Fatiego już jakby się nigdy odzyskać nie dało. Transfer skrzydłowego jest konieczny.
@El Plutoninho Najlepsze jest to, że jak strzela u nas czy wczesniej w Bayernie śmieszki piszą "Dlaczego w kadrze tak nie strzela." Ja mogę zadać pytanie dlaczego Milik strzela gola w kadrze co roku, lub dlaczego Piątek jest takim drewnem.
@Herato Nie, nie. Jest jeden skrzydłowy, który gra z kontuzją, to Crisztianu. Vini to skrzydłowy-męczennik i rasista w 1. @Kapitan hawk On jest po prostu ekonomiczny 1 bramka w kadrze na rok, coś jak Milik u nas.
Lewy powinien dobić w kadrze do 160 spotkań i skończyć karierę w Reprezentacji, niech pokazują jacy są silniejsi bez niego. Fala hejtu jaka na niego spływa, to Ci "Kibice" powinni się wstydzić. Skupić ostatnie lata gry na piłce klubowej i mieć wywalone. Czekać kolejne 30 lat na zawodnika takiego kalibru.
@Matheu12 Lepszą opcją byłby Koźmiński, który miał być następcą Bońka, a tutaj wyszła młodsza wersja Laty w dodatku alkoholik, który robi podobnie burdel co Grzesiu. Tutaj jest wiele rzeczy do zaorania, aż po Kwiatkowskiego, który chyba pełni rolę kreta w PZPnie.
Wychodzi na to, że złote czasy były za Nawałki. Później to przyszły czasy Brzęczków, Souz, Michniewiczów, Santosów czy teraz Probierzówki. Od odejścia Nawałki minęło ponad 6 lat, a mamy przez ten czas 5 różnych trenerów, a wcześniej był 1 trener przez 5 lat. Można gadać, że mieliśmy wielu zawodników w szczytowej formie, ale to nie jest powiedziane, że któryś z nich by tego nie spieprzył. Oglądać tego na trzeźwo się nie da, a niestety dzisiaj poniedziałek...
@Stinger_ W tamtym czasie nie było takich dyskusji, bo internet i media nie były tak rozwinięte jak teraz. Moim zdaniem ZP powinien dostać Henry lub Ronaldinho, ewentualnie Zidane, ale jego już tak nie liczę, bo zakończył karierę zaraz po MŚ, a jeszcze przecież do końca roku było sporo gry. Lepsi obrońcy od Włocha nie dostawali ZP jak choćby Maldini, Nesta czy Van Dijk.
@MesQueUnClub_87 Akurat u mnie w pracy większość oddaje krew, żeby mieć te 2 dni wolnego i dziwnym trafem robią to osoby, które do Sierpnia/Września nie mają już swojego normalnego urlopu.
@Danny Gaucho Masz zadanie, bo Ty lubisz statystyki. Przelicz ile bramek i ile spotkań miał Neymar w wieku 24 i porównaj to z Viniciusem teraz . Oddziel gole i mecze w Reprezentacji. Coś mi się wydaje że Neymar miał tyle goli gdzieś w Reprezentacji, co Vini teraz spotkań.
@brzucho Wiele razy w programie kaca miał grubego. W normalnej pracy dawno by wyleciał na zbity pysk z roboty, bo z pewnością coś by wydmuchał na wizji. Z Polsatu pewnie dlatego wyleciał. Ile to razy go zastępował Kołtoń?
@arasz1819 Ale alkoholikiem jest co by nie mówić, a niech syn czyta. Ile to razy był zniszczony przed programem że zakładał okulary przeciwsłoneczne. Już mu jeden z tych fighterów wygarnął alkoholizm to był oburzony "Ja mogę wypić tyle ile chce."
@AlexDark00 Chłopcze Ty się kiedyś skończysz kompromitować? Jak tylko jest temat Lewego to już masz cieczkę. Zajmij się tym swoim Aubameyangiem i tyle.
Na szczęście Lewy nie jest już krytykowany, że nic nie gra w kadrze. No, krytykują go tylko debile, którzy myślą że specjalnie nie pojechał do kadry. Ten mecz to jest tylko przedsmak tego co będzie bez niego w kadrze, a te czasy się zbliżają nieuchronnie.
@FcPortoFan1999 Fart czy nie fart. Żadna drużyna nas nie potrafiła tak zdominować jak dzisiaj z 40 letnim zawodnikiem na czele, że może sobie zdążyć zaparzyć herbatę i załadować bramkę z przewrotki.
1
Zawsze mnie dziwił fenomen tej kanapki drwala. Pisał o tym, że to nie zdrowe nie będę, bo bym wyszedł na hipokrytę, ale są lepsze burgery i to nie z Maka. Cenowo też taniej wychodzi. Jest dobry, ale powinien być tańszy.
1
@Hindus Jedynie jakiego dziesiątego balona będzie podnosił, to jak do swojego domu zaprosi Brazylijskie prostytutki :D
1
Ten TikTok jest tak przesiąknięty poprawnością polityczną czy nawet nie wiadomo czym, że to szok. Skomentowałem tego całego Magicala "Co za patologia." I usunięto mój komentarz, podpięto to pod Molestowanie i zastraszanie. Oglądam głównie TikToki z sportu czy muzyki lub śmieszne filmiki, ale to że mi się nawija coś czego oglądać nie chce, to nie moja wina, ile już podobnych treści zablokowałem i ile jeszcze muszę zablokować?
1
@Blantozaur Weź bo sobie przypomnę jak miałem 12 lat i ich nakryłem... Trauma do końca życia :D
0
@zodiak_10 Ale to trzeba najpierw pokazać na boisku poziom, a dopiero później się tak zachowywać. Tutaj nie ma poziomu i nie ma nic. Kasa w błoto.
0
Ktokolwiek by nie przyszedł teraz za Probierza, to nic by się nie zmieniło. Choćby przyszedł Flick czy Guardiola i znali już nasz język. Tutaj problemy są wyżej aż po Dyrektora i Prezesa.
1
@Kapitan hawk Tyle dobrego, że mamy Casado, bo jakby nie wyskoczyła taka perełka, to mogło by być nieciekawie, to Bernal miał być tym bardzo ważnym zawodnikiem w pomocy, a niestety doznał tej groźnej kontuzji i to na początku sezonu. Strata De Jonga nie jest taką wielką stratą. Gavi powoli jest wprowadzany i pomocników mamy. Bardziej mnie martwi brak jakości w ataku nie licząc Yamala, Lewego i Raphinhy, to tam jakości na ławce nie ma. Torres się kopie po czole, a Fatiego już jakby się nigdy odzyskać nie dało. Transfer skrzydłowego jest konieczny.
0
@El Plutoninho Najlepsze jest to, że jak strzela u nas czy wczesniej w Bayernie śmieszki piszą "Dlaczego w kadrze tak nie strzela." Ja mogę zadać pytanie dlaczego Milik strzela gola w kadrze co roku, lub dlaczego Piątek jest takim drewnem.
1
@Herato Nie, nie. Jest jeden skrzydłowy, który gra z kontuzją, to Crisztianu. Vini to skrzydłowy-męczennik i rasista w 1. @Kapitan hawk On jest po prostu ekonomiczny 1 bramka w kadrze na rok, coś jak Milik u nas.
7
Lewy powinien dobić w kadrze do 160 spotkań i skończyć karierę w Reprezentacji, niech pokazują jacy są silniejsi bez niego. Fala hejtu jaka na niego spływa, to Ci "Kibice" powinni się wstydzić. Skupić ostatnie lata gry na piłce klubowej i mieć wywalone. Czekać kolejne 30 lat na zawodnika takiego kalibru.
0
@Matheu12 Lepszą opcją byłby Koźmiński, który miał być następcą Bońka, a tutaj wyszła młodsza wersja Laty w dodatku alkoholik, który robi podobnie burdel co Grzesiu. Tutaj jest wiele rzeczy do zaorania, aż po Kwiatkowskiego, który chyba pełni rolę kreta w PZPnie.
0
Wychodzi na to, że złote czasy były za Nawałki. Później to przyszły czasy Brzęczków, Souz, Michniewiczów, Santosów czy teraz Probierzówki. Od odejścia Nawałki minęło ponad 6 lat, a mamy przez ten czas 5 różnych trenerów, a wcześniej był 1 trener przez 5 lat. Można gadać, że mieliśmy wielu zawodników w szczytowej formie, ale to nie jest powiedziane, że któryś z nich by tego nie spieprzył. Oglądać tego na trzeźwo się nie da, a niestety dzisiaj poniedziałek...
0
@Stinger_ W tamtym czasie nie było takich dyskusji, bo internet i media nie były tak rozwinięte jak teraz. Moim zdaniem ZP powinien dostać Henry lub Ronaldinho, ewentualnie Zidane, ale jego już tak nie liczę, bo zakończył karierę zaraz po MŚ, a jeszcze przecież do końca roku było sporo gry. Lepsi obrońcy od Włocha nie dostawali ZP jak choćby Maldini, Nesta czy Van Dijk.
1
@MesQueUnClub_87 Akurat u mnie w pracy większość oddaje krew, żeby mieć te 2 dni wolnego i dziwnym trafem robią to osoby, które do Sierpnia/Września nie mają już swojego normalnego urlopu.
0
@AlexDark00 Zjadać to najwyżej będziesz jutro drugie śniadanie w szkole.
0
@Encore Jeszcze jest jeden zawodnik, który tak jak twój guru nie zakończył kariery.
1
@Danny Gaucho Masz zadanie, bo Ty lubisz statystyki. Przelicz ile bramek i ile spotkań miał Neymar w wieku 24 i porównaj to z Viniciusem teraz . Oddziel gole i mecze w Reprezentacji. Coś mi się wydaje że Neymar miał tyle goli gdzieś w Reprezentacji, co Vini teraz spotkań.
1
@Hajny 5 LM. W tym pamiętają tylko 2 :D
0
@A4ron Świątek też zawsze gra w czapce.
2
@KamQiX No to wszystkiego najlepszego stary koniu :D
4
@FcPortoFan1999 Ale nie byłby historycznego sezonu.
1
@tomek8756 Hahaha o kurde.
0
@brzucho Wiele razy w programie kaca miał grubego. W normalnej pracy dawno by wyleciał na zbity pysk z roboty, bo z pewnością coś by wydmuchał na wizji. Z Polsatu pewnie dlatego wyleciał. Ile to razy go zastępował Kołtoń?
0
@FcPortoFan1999 Niby taka jest teraz gadka, ale gdyby wygrał wtedy facet namaszczony przez Bońka byłoby lepiej? Być może.
0
@arasz1819 Ale alkoholikiem jest co by nie mówić, a niech syn czyta. Ile to razy był zniszczony przed programem że zakładał okulary przeciwsłoneczne. Już mu jeden z tych fighterów wygarnął alkoholizm to był oburzony "Ja mogę wypić tyle ile chce."
5
@AlexDark00 Chłopcze Ty się kiedyś skończysz kompromitować? Jak tylko jest temat Lewego to już masz cieczkę. Zajmij się tym swoim Aubameyangiem i tyle.
22
Na szczęście Lewy nie jest już krytykowany, że nic nie gra w kadrze. No, krytykują go tylko debile, którzy myślą że specjalnie nie pojechał do kadry. Ten mecz to jest tylko przedsmak tego co będzie bez niego w kadrze, a te czasy się zbliżają nieuchronnie.
1
@mkord Hajto też był złomowany przez Portugalię co by nie mówić :D
0
@Stinger_ No tam nie było takich nazwisk, a potrafiliśmy z nimi wygrać w pięknym stylu.
0
@FcPortoFan1999 Fart czy nie fart. Żadna drużyna nas nie potrafiła tak zdominować jak dzisiaj z 40 letnim zawodnikiem na czele, że może sobie zdążyć zaparzyć herbatę i załadować bramkę z przewrotki.