- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1378 Culés
Gorące dyskusje
DariaFCB
93
A pochwalę się. Miesiąc temu urodziłam synka! Młody jest zdrowy i nawet bardzo nie dokucza.... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Safrani
28
Sejm przegłosował projekt ustawy ws. zakazu patostreamingu. Projekt zakłada kryminalizację... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Zoker
2
Ostatnie wezwanie do ligi typerów MŚ. Ktoś jeszcze chętny? Mamy na razie 49 uczestników.
42 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1378 Culés
1
Dzisiaj fajnie, że gra Real, a nie ta ubożyzna z Katalonii. Tam to jest na kim oko zawiesić, jeden kandydat do Złotej Piłki pogania drugiego.
Boski Jude, mur Carvajal, czarna perła Vinicius. Można zawrotu głowy dostać od tego gwiazdozbioru. Gdzie nie spojrzeć ktoś błyszczy.
A jeszcze cudowne dziecko tureckiej piłki, bramkarz, który się strzałom nie kłania, i nastoletni brazylijski diament znad Amazonii.
Uczta - tego oczekuję, tego jestem pewien, tego chcę by mi zaserwowano.
Frykasy, delicje, atmosfera wytwornej piłkarskiej restauracji.
To wszystko znajdziemy w Madrycie.
1
@Comentateiro Jesteś rasistą? Jaka czarna perła, teraz się już tak nie pisze.
1
@Comentateiro Mateusz, czy to Ty?
1
@Comentateiro ha tfu. Nie po to kibicuje Barcelonie żeby czytać takie rzeczy.