clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
62
ASRoma przy okazji oficjalnych ogłoszeń transferów prezentowała wizerunki zaginionych osób. Klub za pośrednictwem Twittera ogłosił, że dzięki temu udało się odnaleźć dwójkę dzieci.
[To tylko piłka nożna]
:O szacun
0
@MichalZZZ jak masz ją w bibliotece, w każdym momencie możesz pobrać ją na nowo. W przypadku gier z plusa musisz mieć oczywiście PlayStation Plus
1
@NaFazieHitman mogłeś dać na początku, że to news od AS, nie tracilabym czasu na czytanie
1
@MXFCB zostaliśmy bez LS, faktycznie najlepsze. Antek i Frankie to super transfery ale nie przy tym trenerze. Jak na moje nic się po tym okienku nie zmieni w naszej grze.
7
Najdłuższe 10 sekund mojego życia. XD
8
Nie znam się na koszykówce ale emocje cudowne :D
4
@SHIBA aż głupio dać zielone. Straszna historia.
4
Tak w temacie wiatru, bo dość głośno o huraganach ostatnio. Wiecie, że na Naptunie wieje wiatr z prędkością nawet 2000 km/h? Dla mnie jest to niewyobrażalne.
0
@Gosciuu mundial 2002
0
@kkbarca Bloodborne
2
Dramatyczny wypadek podczas wyścigu Formuły 2 na torze Spa-Francorchamps. Nie żyje francuski kierowca - Anthoine Hubert.
[KIKŚ]
Film z wypadku: https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=MQ0MY9XvJfk#menu
8
Ernesto jaki dzik xD
4
Żeby człowiek czekał aż 16-latek wejdzie i być może odmieni mecz z beniaminkiem. Jaki smutek.
0
Kiedyś klepaliśmy, klepaliśmy aż nagle przyśpieszenie i gol, teraz klepiemy, klepiemy i gdzieś fartem jakaś brama albo przebłysk indywidualny...
3
Dobra, wstawiaj Ansu. Gorzej nie będzie.
0
@Fenelon tylko Real wtedy miał tam głowę maszyny CRka, a my mamy Antka któremu brakuje cm
0
@kkbarca na 30 goli od razu. Po co się ograniczać
1
@Ratamahatta zastanawiam się jak skończy się saga z Neymarem tak na amen, o czym będziesz pisać? XD
0
@Zytko Dembele jest po 5 TAKIEJ SAMEJ kontuzji, czyli nie została ona wyleczona/ nie da się jej wyleczyć/ on nie dba o to by się to nie powtórzyło. Wszystko jedno w sumie.
3
@HansLanda no dlatego mówię o tym ile piłkarz daje. Kontuzje to część jego gry w klubie również. Dla mnie jest przepaść między tymi dwoma zawodnikami. Mówię, niech gra na 50% tego co wtedy to i tak zjada Dembele ;)
8
Pierwsze dwa sezony w Barcy:
Neymar 54 bramki
Dembele 18 bramek
Asysty:
Dembele 17 asyst
Neymar 25 asyst
Jakby Neymar chociaż połowę dawał tego co 2-3 lata temu i tak będzie większym wzmocnieniem niż Komar...
Dla porównania w 3 swoim sezonie Neymar u Nas to 31 bramek i 25 (!!!) asyst.
Dembuś w tym sezonie chyba by musiał wykręcić lepsze staty niż Leo.
Nie bronie Neymara, tylko chce pokazać ile jako zawodnik dał Nam przez dwa sezony a ile daje Dembele, któremu ciągle dawane są nowe szanse. On zaczyna u Nas 3 sezon a nie jest a klubie 2 miesiące...
1
@student97r wyzywanie jest słabe ale bronienie go za wszelką cenę również.
0
@student97r Dembele myślę drażni wszystkich swoim podejściem. Spóźnienia, nie zgłaszanie kontuzji, brak nauki języka. Jakoś Verma też miał kontuzje, a nikt na Niego pomyj nie wylewał i był raczej lubiany, dlaczego? Bo jak grał to zawsze się starał, grał dobrze po kontuzji i nikt mu nie zarzucał braku profesjonalizmu.
1
@mesi8191 wyporzyczenie, wyporzyczenie, wyporzyczenie ;o
4
Serio wierzycie w te doniesienia? Romero pisał, że transfer klepniety a teraz co? Poczekajmy na oficjalne wypowiedzi Barto albo kogoś z PSG albo na oficjalny koniec okienka. Tu już było świętowanie że przychodzi, teraz radość, że nie a tak naprawdę wszystko jeszcze jest możliwe dopóki nie będzie oficjalki.
7
@Grubson06 na 99%, a ten 1% to taka furtka na dalsze pisanie bzdur xD
0
Byłaby akcja jakbyśmy kupili Neymara by wygrać LM, on ma zawieszenie na 3 mecze, my w tym czasie przewalimy grupę i z niej nie wyjdziemy xD co za czarny scenariusz.
0
@busquets5 no wiem, że Ameryki nie odkryłam ale mam wrażenie, że dziś się wszystko wyjaśni.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Zaraz pojawi się info, że otoczenie Rakiticia dementuje, a zawodnik jest szczęśliwy w Barcelonie. Idę spać xD