clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Kiedy widzę zmiany Koemana mam takie same odczucia jak widzę pestki w mandarynce czy rodzynki w serniku...
2
@busquets5 po ,,wina nie leży po stronie trenera" przestałam czytać :v
10
@marcin000019 a co ma robić? Biczować się? Czy się będzie śmiał czy płakał i tak nie będzie grał.
22
Mam kumpla który jest fanem Barcy i Arsenalu. XDD kombo.
3
Mam nadzieję, że Puig na treningu nie powie już rudemu Buenos Dias. Tylko elówa parówo.
1
@BarcaInfo tylko śmiechem można to skwitować. Niczym więcej.
0
Ciekawe co Rudinho powie na konferencji prasowej. XD
0
@Qexi Antonella go pozbawiła wszystkich sił. XD
0
@Granto szkoła Ernesto. :DDD
12
Puig to faktycznie na tych treningach musi pić drineczki z palemką.
1
Dalej Leo, jak nie teraz to kiedy xD
0
Bronimy wyniku.
0
Filip kurła strzelaj, a nie...
7
Dobra Griezmann schodzi, Trinką gorzej chyba nie zagra.
2
Nasi stoperzy strzelają, a napastnicy stoją. XD
1
No i bramka z dupy. XD
2
Martin jest lepszy od Antka. Takie są fakty.
1
@skakun95 w tym samym momencie ;>
10
Luis, czy to Ty? :O
0
@Gregsky10 wypro... Co robić? XD on tę piłkę traci.
5
Alba tak się wydarł jakby mu nogę urwało. Echo aż w Poznaniu słyszałam.
6
To było ustawione, Messi nie chciał strzelać tylko z karnych więc cyk, brama z akcji.
0
@Xavyol nie. Dziękuję, że mogłam pomóc.
1
W końcu do czegoś Griezmann się przydał.
3
Dobrze, że ten mecz oglądam w robocie i mi za to płacą bo inaczej to bym nie dała rady.
1
@masq luz. Do tego momentu osiwieje przez tych cymbałów na boisku xD
0
@Firestone no przecież się będzie rozgrzewał, więc za kogoś wejdzie.
5
Jak Franek nie wejdzie za Busiego to znaczy, że Koeman ma w głowie pyrę i już nie mam sił. XD
14
Zaraz wejdzie Trinką i się rozkręci.
0
Zastanawiam się co musi zrobić Busi by nie grał.