clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SonBarcaGoku XDDD
0
@Witam beniz :D
2
@Nocturno pamiętam jaka była moda na kolczyki w brwiach. Też chyba z tego wyrosłam, miałam ten kolczyk w okresie bycia metalem :D nosiłam kolec w brodzie xD teraz w życiu bym takiego nie założyła
1
@FC1899Barca liczą :D
0
Podobają się Wam kolczyki w innych miejscach niż uszy? :D ja miałam w brodzie do niedawna (w zasadzie pod wargą, na samym środku) ale wyjęłam chwilowo i jakoś tak zostało.
2
@MaTt_BarcaFan przez Ciebie znów mam ochotę obejrzeć GoT. 4 raz, a ten odcinek chyba z 10. XD
0
@Ratamahatta też tego nie rozumiem...
17
@Ratamahatta jak dla mnie dla takiego delikwenta od razu krzesło elektryczne. Po co utrzymywać takiego z podatków, nic dobrego już z tego bydlaka nie wyrośnie.
0
@Tomo1989 dochodzi, dochodzi. Nie tylko patologia jest odpowiedzialna za takie sytuacje.
0
@MSN30 w sumie, potem związek ale to takie tam... :D złe wspomnienia z młodości
1
@AllBundy u mnie w klasie w gimnazjum jedna dziewczyna miała chłopaka i to taka trochę szemrana. Tak naprawdę te pierwsze miłostki to czas szkoły średniej. Nie wiem, może ja jestem jakaś opóźniona, że na 1 randce byłam w wieku 17 lat xD
70
Obczaiłam sobie z ciekawości profil tej zamordowanej dziewczyny i chłopaka który ją zabił. Może ja jestem za mało nowoczesna ale dla mnie 11-12 latki w związku i uprawiające seks to za dużo. Jak miałam 12 lat to chciałam zrobić kamehameha z Dragon Balla, grałam w tazosy z rówieśnikami i bawiłam się na podwórku. W złą stronę to wszystko zmierza, a z tego co zaobserwowałam to ani dziewczynka ani ten chłopak nie byli z rodzin patologicznych (na pierwszy rzut oka). Ogromna tragedia :(
0
@YoNoEntiendoNada no luzik, tak tylko mówię.
2
@YoNoEntiendoNada ok, po prostu można pośmieszkować hehe clyde ma męski nick, parę razy napisała w męskiej formie pewnie to Mirek co udaje laseczkę. Ale jak to jest wałkowane 10-15 raz to już nie jest zabawne, tylko męczące...
0
@Kapitan_SW :( przestańcie się już mnie czepiać...
0
@Ghotti racja. Kupiłam. :D
0
@Ghotti waham się :D
0
Xiaomi Poco X3 za 750 zł na allegro, oficjalny sklep Xiaomi. Chyba dobra promocja, co? :D
2
@MesQueUnClub96 zaraz będzie tu polityczny kibel. XD
0
@Miszcz Textu FCB sprawdź na dlugi.info, wpisz imię i nazwisko, orientacyjne miejsce zamieszkania. Jak są długi np w postaci chwilówek, będzie to tam ujęte.
1
@Naturopata może nie eksperyment, po prostu nie mam żadnych chorób współistniejących, 26 lat. Myślę, że mogę zostać zaszczepiona na samym końcu, zresztą przeszłam już koronawirusa (nie było to potwierdzone niestety ale wszystko na to wskazuje) w marcu 2020.
0
@DaPi bo na razie i tak się nie dopcham, poczekam aż zaszczepią się Ci którzy faktycznie tego potrzebują nawet jeśli teraz nie są do końca przekonani. Nie jestem antyszczepionkowcem. XD po prostu chcę poczekać.
0
@messi564 fajna ta piłka. Chciałabym taką ale tę mniejszą wersję. Bodajże rozmiar 3? :D jak do ręcznej.
13
Komentarz usunięty
4
@messi564 kurła daj kopnąć.
4
@Rust_Cohle nie widziałam Twojego komentarza wcześniej. Napisaliśmy w tym samym czasie. Przeznaczenie Janusz. ^^
9
@BarcaInfo połączenie Tusk + Busquets. Kombo.
3
Zapisałam rodziców (bo nalegali) na szczepienie przeciwko covid. No zobaczymy kiedy faktycznie będą zaszczepieni. Nie jestem do końca przekonana czy to dobry pomysł no ale chcieli, do tego ojciec jest kierowcą międzynarodowym, więc jakieś tam ryzyko jest. Ja się nie zapisałam, bo nie mam zamiaru się szczepić*
*Na razie, bo wyszły już nieporozumienia, że wcale.
0
@svensonFCB w sensie chcesz zawinąć i w środek coś włożyć?
0
@Ghotti ej ale bez takich >:(