0

@dv7wisnia powiedziałam, że jestem chętna na wersję z napędem, bez dodatkowych gier i pan będzie później dzwonił by ustalić szczegóły. :P

0

Dzwonili do mnie z RTV EURO AGD i proponowali PS5. XD a ja już mam kupione w ME.

0

@pride1899 ale nadrabiają fabuła :D

0

@joloskyy no ja zawsze przed nowym sezonem oglądam poprzednie jeszcze raz. :D

0

@joloskyy nie oglądałeś poprzednich sezonów? xD

0

@joloskyy ja chcę już następny :(

3

Nowy odcinek Ataku Tytanów to majstersztyk :O

0

Najlepszy telefon do 1000 zł to? Xiaomi Poco X3 czy Oppo a91? Między tymi się waham. :D

0

@Ghotti szkoda, że Watch Dogs to crap.

0

@Janas11224 myślę, że by się nie dostosował. Jego grono odbiorców byłoby niewielkie ale wierne. Też uwielbiam Kaliber 44, szczególnie ,,Psychodela" , ,,Plus i minus" i ,,Psychoza". Paktofonika już mniej, bo jednak wolę takie mroczniejsze kawałki ale też kilka numerów siadło. :)

3

Go go Sassuolo :D

1

@Fawrf co z Ironem? Tęsknię ;(

1

@tadzik447 albo Saurez :D Suaras xD bo teraz na takiego pora ^^

4

@FafitFCB mam plecak z tego sezonu. Czarno-złoty. Przepiękny jak koszulki :D

7

@QuaReL ona ogląda ze mną wszystkie mecze od 8 lat. Wszystko wie. :P jej ulubionym piłkarzem był Pedro, potem Suarez a teraz Pedri. XD

7

Moja mama się mnie pytała czy już wybrali prezydenta Barcelony. Musiałam jej przedstawić jacy są kandydaci i ogólnie jak to się odbywa. :D zapalona kibicka.

2

@marcin62 przypadek 39.

0

@tomek8756 Dark 3 sezon.

0

@PJ777 tylko, że jak próbowałam na te same dane zalogować się u rodziców na tv to nie działało xD
@pikass14 no a jak :D

2

@patry295 XDDD dzięki

7

@patry295 a co jeśli @patry295 to subkonto Szakalaki i wspomina o nim tylko po to by nabić mu popularność? :OOO

1

Mam pytanie do osób które znają się na Netflixie. :D moja bratowa wykupuje Netflixa i dała mi dostęp do jednego konta. Mam podpięty dostęp na stałe do PS4 przez aplikację. Czy ona może ze swojego poziomu usunąć mój dostęp i dać mi go ponownie na innej konsoli?

12

Zdrowy Dembuś, skuteczny Antek, Messi w 70% swojej prime, Big Sam z dwoma nogami i wraca Ansu. Może ten sezon nie będzie stracony :D

10

Co jak co, ale Umtiti dzisiaj jak profesor.

1

Może ta plejka była dla rudego? :O

2

Rikiiii jaki uśmiech :D

8

Niech ten mecz nigdy się nie kończy.

1

Busi jakie podanie :oooo

5

Wrócił potwór, państwo to widzicie?

2

@Rastafarnianin na początku myślałam, że to zdjęcie... Przepiękny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?