clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@dv7wisnia powiedziałam, że jestem chętna na wersję z napędem, bez dodatkowych gier i pan będzie później dzwonił by ustalić szczegóły. :P
0
Dzwonili do mnie z RTV EURO AGD i proponowali PS5. XD a ja już mam kupione w ME.
0
@pride1899 ale nadrabiają fabuła :D
0
@joloskyy no ja zawsze przed nowym sezonem oglądam poprzednie jeszcze raz. :D
0
@joloskyy nie oglądałeś poprzednich sezonów? xD
0
@joloskyy ja chcę już następny :(
3
Nowy odcinek Ataku Tytanów to majstersztyk :O
0
Najlepszy telefon do 1000 zł to? Xiaomi Poco X3 czy Oppo a91? Między tymi się waham. :D
0
@Ghotti szkoda, że Watch Dogs to crap.
0
@Janas11224 myślę, że by się nie dostosował. Jego grono odbiorców byłoby niewielkie ale wierne. Też uwielbiam Kaliber 44, szczególnie ,,Psychodela" , ,,Plus i minus" i ,,Psychoza". Paktofonika już mniej, bo jednak wolę takie mroczniejsze kawałki ale też kilka numerów siadło. :)
3
Go go Sassuolo :D
1
@Fawrf co z Ironem? Tęsknię ;(
1
@tadzik447 albo Saurez :D Suaras xD bo teraz na takiego pora ^^
4
@FafitFCB mam plecak z tego sezonu. Czarno-złoty. Przepiękny jak koszulki :D
7
@QuaReL ona ogląda ze mną wszystkie mecze od 8 lat. Wszystko wie. :P jej ulubionym piłkarzem był Pedro, potem Suarez a teraz Pedri. XD
7
Moja mama się mnie pytała czy już wybrali prezydenta Barcelony. Musiałam jej przedstawić jacy są kandydaci i ogólnie jak to się odbywa. :D zapalona kibicka.
2
@marcin62 przypadek 39.
0
@tomek8756 Dark 3 sezon.
0
@PJ777 tylko, że jak próbowałam na te same dane zalogować się u rodziców na tv to nie działało xD
@pikass14 no a jak :D
2
@patry295 XDDD dzięki
7
@patry295 a co jeśli @patry295 to subkonto Szakalaki i wspomina o nim tylko po to by nabić mu popularność? :OOO
1
Mam pytanie do osób które znają się na Netflixie. :D moja bratowa wykupuje Netflixa i dała mi dostęp do jednego konta. Mam podpięty dostęp na stałe do PS4 przez aplikację. Czy ona może ze swojego poziomu usunąć mój dostęp i dać mi go ponownie na innej konsoli?
12
Zdrowy Dembuś, skuteczny Antek, Messi w 70% swojej prime, Big Sam z dwoma nogami i wraca Ansu. Może ten sezon nie będzie stracony :D
10
Co jak co, ale Umtiti dzisiaj jak profesor.
1
Może ta plejka była dla rudego? :O
2
Rikiiii jaki uśmiech :D
8
Niech ten mecz nigdy się nie kończy.
1
Busi jakie podanie :oooo
5
Wrócił potwór, państwo to widzicie?
2
@Rastafarnianin na początku myślałam, że to zdjęcie... Przepiękny.