clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@gumaz pewnie jakiś rower, do tego Lift Jabłkowy albo pokopanie piłki z kolegami pijąc Primavere bo kosztowała grosze. Jakiś sopelek na ochłodę, po południu jak tata wróci z pracy to jezioro i jedzenie bułek z serem na ręczniku.
Ech :(
26
@draxidox ciekawe ile zapłacili temu co tak się głośno śmieje w tle xD
1
@Lionel_Messi10 kiszona to kojarzy mi się z kebabami podlakami, zawsze jednak są te świeże warzywa. Po prostu powiedz, że chcesz tamte i zobaczysz co Ci powiedzą :D
0
@Veysel podziwiam za optymizm xddd
0
Pamiętajcie, że jeszcze wróci potężny Bernal. :D
2
@Comentateiro szczególnie jak patrzy na Araujo. Zajęcia z czarnej magii, jak macha tymi rękoma
1
Yamal bramka imienia Roberta Lewandowskiego.
4
Drugi raz Yamal podaje tam, gdzie powinna stać typowa 9-tka i nikogo tam nie ma xD
5
@Eto'o9 R10 Olmo musi najpierw wygrać rywalizację ze swoim ciałem, by się ciągle nie łamało
0
Fermin co mecz życia gra na razie :D
1
@Aragorn33 każdy by wpłacił 100 euro i rozbijamy bank na rynku transferowym
4
Ferminatoooooooor
0
@Bolton nastroje nastrojami ale strata Inigo mam wrażenie, że będzie Nas dużo kosztować. Chyba, że piękny Duńczyk zagra cały sezon i się nie połamie
0
Ogólnie myślicie, że mamy lepszy skład niż rok temu o tej porze + Szczęsny czy jednak nie? Ja mam wrażenie, że gorszy przez Inigo :(
2
@July_6_BcN ta jak się zna, patrzcie ją. :> po jajach pozna z jakiej części Hiszpanii ktoś jest
0
@July_6_BcN ja znam cojones
1
@Kozinho. Żeby tylko w SA :D
0
@LeoMessiiBarcaPepa no może jak ktoś dłużej chodzi na siłownię to ma takie mechanizmy, tak samo jak ja jak jeżdżę na rowerze po 70-80 km to też już nie zwracam uwagi na niektóre rzeczy tylko robię swoje. Jako amatorkę kompletną mnie to zniechęciło.
@ProMILs noo, kondycję akurat mam dobrą :D papierosów też nie palę więc
0
@ProMILs pewnie jest tak jak mówisz ale zniechecilam się i po ptokach. Zresztą, mam bardzo dużo ruchu bo codziennie +10-12k kroków, co trzeci dzień biegam i jeżdżę rowerem. Niepotrzebna mi siłownia, nogi i dupa zrobiona przez rower :D
4
@agaFCB byłam na siłowni raz i jak zobaczyłam te glonojady, które wiecznie nagrywają, robią miny bo im wchodzisz w kadr to stwierdziłam, że mam to gdzieś. Biegam + jeżdżę na rowerze, wystarczy :D
1
@kundee nie korzystaj dużo z szybkiej podróży, tylko jeździj sam konno. Inaczej dużo ciekawych pobocznych może Cię ominąć
2
@Safrani Narcos, TWD
3
@michal26 mam dokładnie takie samo zdanie. Myślę, że to nie on jest od sprawdzania czy typ jest w rejestrze pedofilów a zrobili z Niego kozła ofiarnego. On też dostał po głowie za krytykowanie Ministerstwa Edukacji. Niemniej, gościu się nie nadaje kompletnie.
4
@Kgorecki2500 ja ostatnio jadłam precelki Dupecky, polecam.
2
@Bulbulator grałam, najwięcej w ten tryb 8 vs 8 i przejmowanie stref A, B, C. Gra się spoko :D nie kupię na premierę bo fpsy to nie moje gry, ale bawię się dobrze
2
@Kgorecki2500 łoooo, ale zazdro :D
1
@Starrk no właśnie, nie ma żadnych dowodów na to, że to była ruska prowokacja. Zamyka to temat
1
@tbas przecież mnie tam nie było tylko widziałam multum filmików w internecie. :)
14
@Starrk bo łatwiej mi uwierzyć w to, że na koncert typa który krytykuje Łukaszenkę weszli Ukraińcy z flagą UPA niż jakieś prowokacje ruskich. Kilkaset ruskich też wbiegało na płytę? Biło się z ochroną? Ta wiara w naszych ,,wschodnich braci", że oni nie są zdolni do takich rzeczy jest ciekawa. XD
5
@Starrk białoruski raper który krytykuje Łukaszenkę i stoi w opozycji do Niego. To byli Ukraińcy, a nie Ruscy