1

@Kacper1432 zobacz sobie też lokalnych dostawców Internetu, bo często ich oferty łączone Internet + telewizja internetowa (z kanałami eleven, canal+ itp) wychodzi bardziej korzystnie niż brać wszystko osobno

0

@szymonekk Wszystko jest.
@MysticCat Kupujesz za 20 zł i masz wszystko, tylko wiadomo, że online. Można od razu anulować subskrypcję, bo kolejne przedłużenie to 69 zł.

0

Możliwe, że już ktoś pisał, ale Canal PLUS+ sport na miesiąc z okazji El Clasico za 20 zł jest do kupienia. Jak ktoś zazwyczaj ogląda na strimach, to warto kupić za te grosze i się nie stresować podczas meczu, że padnie stronka jak to czasem bywa :D

0

@BorzyKrzys ją mega zadowolony jestem z marki Lancerto i Cristiano Ronaldo, a nie polecam Jack & Jones

0

@Stinger_ Czy ja wiem, bardzo możliwe, że graliby razem tak jak w presezonie.

2

Strach pomyśleć jaką bestią może się stać Casado. Nawet przy wszystkich zdrowych pomocnikach on powinien być starterem z taką formą. Szkoda, że Xavi wolał wpuszczać pacześniaka Romeu zamiast dać szansy młodemu.

0

@Roobo dobry bramkarz z zamkniętymi oczami to broni

0

@JohnnySilverhand Też tego nie rozumiem.. Jak było wiadome, że Pena będzie bronił to trzeba było ściągać tego Bravo czy Navasa, a nie dupę Wojtkowi zawracać.

3

@DonJuanMarquez Jaka maszyna? Na 5 ostatnich meczów 2 wygrane, 2 remisy i porażka.

3

Aż człowiek w szoku, że Barcelona może się napędzać każdą kolejną bramką, a nie męczyć bułę cały mecz 1:0, a w końcówce strach jak cały poprzedni sezon..

19

@Pedri16Future Dorośli ludzie zabierają tam dzieci, żeby po nocach drzeć mordę. Bieda umysłowa, szkoda dzieciaków.

0

@Prze_mas Nie, nie używałem nigdy telegrama do seriali, jak tam szukać? Przejrzałem videra, ekino, cda-hd i kilka innych tego typu stron i właśnie wszędzie jest tylko z lektorem. W ostateczności są torrenty i napisy do pobrania, ale to jak już nigdzie nie znajdę będę się bawił. Wgl hit, że jest rok 2024, z 10 płatnych serwisów do oglądania filmów i seriali, a jak człowiek chce coś obejrzeć to i tak musi szukać jak w 2010 po różnych ściekach, żeby coś obejrzeć xD

0

@Prze_mas Z lektorem właśnie znalazłem w kilku miejscach, ale nie umiem oglądać nic z lektorem :/ Strasznie psuje to frajdę

1

Wie ktoś, gdzie mógłbym obejrzeć sezon 4, 5 i 6 grimma po angielsku z napisami pl? Na skyshowtime są tylko 3 sezony, na prime video sezony 4, 5 i 6 nie są dostępne w Polsce :/

1

@Blanco16 Na żywo też nie lubię, ale w filmach czy serialach ich angielski jest dużo lepszy niż angielski amerykański, dużo lepiej się słucha, przynamniej mi.

1

@Popitek12 różne wariacje wyciskania rób, polecam też ten plan treningowy - typowo pod poprawę wyciskania, w 2 msc zrobiłem na nim +15 kg na wyciskaniu https://docs.google.com/spreadsheets/d/1F5iUIvsklL71ArQ7C19XzUY-wWLTEJ8xIM-lpWPUrLg/htmlview

3

@Arden Fatalny trener, a pamiętam jak wiele osób nie chciało go zwalniać, bo wyszedł z grupy XD Gdyby nie nienawiść Argentyńczyków do Meksyku, to nawet z grupy byśmy nie wyszli XD.

0

@Matheo11 https://wykop.pl/tag/sluzebnoscwolfika
Polecam tag. Chłop 9 lat spędził w sądzie w sprawie służebności drogi XD

0

@MichuZ44 Ja tak czasem jem, zależy na jakie pierogi mam ochotę.
Jak są świeże to wiadomo - gotowane w wodzie, polane masełkiem i cebulką, lubię jeszcze popić kefirkiem. Natomiast jak leża już z 2/3 dni w lodówce to wtedy smażę na patelni i z ketchupem wchodzą jak złoto :D

24

@juarez Już dawno nie przeczytałem takiej głupoty jaką napisałeś xD

2

@macio_944 To nie tylko w piłce nożnej, ogólnie w Polsce jest może 10 dobrych, z prawdziwą pasją dziennikarzy, a reszta to randomowe npc. To już chat gpt lepsze pytania by wygenerował.

0

@emeu poprawiłem, literówka, a raczej cyfrówka :D

1

@emeu Biblao 7, Sociedad 5
Edit: sociedad 5 a nie 6 jednak :D

0

@Janas11224 Z Mbappe to ktoś pisał ostatnio, że on pojechał tam z drużyną, bo jego brat gra w tym klubie i w ciągu roku bardzo rzadko go widzi, do gry podobno nie jest jeszcze gotowy.

0

@RAFI9 już na euro się nasłyszałem, że Arda jest leszy od Yamala, ale coś ostatnio o nim przycichło to nowego przydupasa sobie znaleźli do chwalenia XD

5

Ale bym chciał, żeby Szczęsny zagrał top sezon, Barca wygrała kilka trofeów, a on został w następnym sezonie jako pierwszy bramkarz :D

1

Tak z innej beczki, bo często ktoś narzeka, że trzeba mieć kilka rzeczy wykupionych, żeby Barce oglądać. Polecam porozglądać się za lokalnymi dostawcami Internetu, którzy mają w swojej ofercie telewizję internetową. Przeważnie za około 100-150 zł (zależy jaki pakiet chcecie) będziecie mieć Internet + telewizję internetową ze wszystkimi kanałami. U mnie lokalny dostawca za 140 zł na msc ma wszystkie kanały sportowe canał +, eleven itd. Prędkość 450 mb/s więc cenowo sztos wychodzi.

0

@PatrykBarca wysłalem priv

0

@13th reddit soccer stream polecam :D

0

@Gaucho Davis, bo nasza lewa obrona kuleje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?