capoN
Dołączył/a: czerwiec 2014
14 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Szmulek Dla mnie hitem jest to, że nie można sprzedać biletu na koncert drożej niż się kupiło, a na podstawowej potrzebie do życiu jak najbardziej można zarabiać i ładować ogromne marże xD Zero szacunku dla wszystkich spekulantów i deweloperów.
1
@July_6_BcN W jakim celu potrzebne Ci będą 4 mieszkania? Nie możesz jednego wtedy sprzedać?
2
@comtedurgell gwarancja może i tak, ale rękojmia ustawowo jest zapewniona na dwa lata
1
@ptrx jak nie pójdzie na gwarancję to wymieniaj na rękojmie, sprzedawca przez dwa lata musi zapewnić działający produkt
6
@RomanGroza Jak ich piłkarze śmiali się przed kibicami Atletico to robili poklask, a jak to Gavi zrobił przed ich piłkarzem, to nagle tak nie można i buc xD Śmieszny klubik
1
@Astad Ktoś taki byłby idealny, chociaż nie powiem, marzy mi się Nico.. A na boki obrony byłby idealny ktoś w stylu Cancelo, który też da radę zagrać na obu pozycjach.
0
@tomcias10 Pepe na początku tak, ale później się trochę ogarnął.
2
Mam nadzieję, że w okienku uda się sprowadzić kilku graczy na rezerwę pomimo problemów Barcy z rejestracją. Obowiązkowo kogoś na skrzydło, napastnika i boki obrony. Ktoś z podstawowych graczy wypada z tych pozycji i nie ma nikogo.
2
@Katalonik97 W pierwszej chwili myślałem, że ten pajac z Realu go doścignie, później myślałem, że Ferran w bramkę nie trafi, a na końcu, że jeszcze wybiją z linii xD Na szczęście wpadło i miałem karę za brak wiary :D
1
@marcin62 Z biegiem czasu mam wrażenie, że Ramos, Pepe i reszta była taka bardziej "normalniejsza", patrząc na nowe gwiazdeczki w Realu.
2
@Roobo fort był gotowy do wejścia, ale ferran strzelił i zmienili plan, chyba że coś pomieszałem
6
@KamQiX Yamal to już na tej stronie się robi trochę jak Messi. Jak nie strzeli 3 bramek i nie ma dwóch asyst w meczu to średni występ XD
0
@DragonxNF przecież jest
0
@Rupert_Haubica Czasem Raphini też zdarzą się debilne akcje, ale to bez porównania nawet..
16
Nie wiem jak was, ale Pepe, Casemiro, Ramos i reszta śmietanki mnie tak nie irytowała jak african american pety z nowego Realu, żadnego szacunku do nich.
0
Raphinha z października ładuje w tym meczu dwa gole i byłoby 3:0, ehh...
1
@Astad Busquets też pod tym względem był potworem, co było mega dziwne, bo nigdy nie był fizycznie mocny
1
@Luciano99 Pena/Ter Stegen by to wyjął
3
@Greg1991 Taaa, Barcelona poziom światowy, a Lewy kto? Średniak? Chłop poza Messim i Ronaldo najlepszy strzelec top 5 lig i ligi mistrzów. No ale wiadomo - każdy na jego miejscu strzelałby tych bramek więcej. Alvarez czy Lautaro to niech pierwsze zrobią lepsze liczby niż Raphinia czy Yamal.
22
@Astad Nie ma co się przejmować taki ludźmi. Lewy jest w większości rankingów tylko za Messim i Ronaldo - czyli top 2 piłkarzy w historii i powinniśmy to doceniać, bo jeszcze 2/3 lata i największymi osiągnięciami piłkarzy z Polski będzie jakiś hattrick Piątka u turasów, czy dobrze kopnięta piłka Świderskiego xD
1
@TAN W ostatnich latach? Zawsze tak było i działało to w dwie strony xD
2
@Safrani W wyborach do sejmu też mieli na początku z Konfy wysokie poparcie, później już było 13-16% zależnie od sondażu i skończyli na 7%. Według mnie Mentzen nie będzie miał więcej niż 10% Ale co się napompują do sondaży to ich :D
3
@MOLESTA Lewy jak wygra złotego buta i będzie królem strzelców w lm też ma duże szanse
0
@Martwy To, że mogliśmy mieć jakiegoś innego piłkarza, który byłby dostępny przez cały sezon, a nie co 2 miesiące na 2 mecze
0
Bardziej od tego meczu zmęczyli mnie ci komentatorzy, to już 73 letni Szpakowski daje jakiekolwiek emocje. Oni siedzą jak za karę tam xD
1
@Popitek12 Spokojnie. Z Mentzena też się wyrośnie, tak samo jak z Korwina :D
0
@4drian0 to już pena na tym skrzydle dałby więcej jakości niż leniwy fati
1
Ale mnie irytuje to oszczędzanie zawodników w początkowej fazie meczu, jakby taki faul był w drugiej połowie to z miejsca każdy sędzia daje czerwoną, a jak jest początek meczu to jakby zawsze obsrani byli, że nie mogą dać
0
@comtedurgell https://imgur.com/a/e1xucWT to u mnie chyba nie działa, poza adguardem też mam inne, znaczy reklam nie mam prawie wcale, chodzi o samą muzykę
0
@comtedurgell chodzi mi o telefon, dokładnie przeglądarka Safari, też mam jakieś adblocki na niej, ale adblocki na telefonie są fatalne :/