capoN
Dołączył/a: czerwiec 2014
14 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@AlphaNumeric Do Trzaskowskiego można przywalić się o wiele rzeczy, w większości sensownych, ale czemu najczęściej zarzuca mu się, że wpuści imigrantów? Gdzie to za pisu w Polsce znalazło się najwięcej imigrantów i były sprzedawane wizy :D
5
@Mezocyklon87 W 2020, żeby nie domknąć systemu głosowałeś na Trzaskowskiego? :D
1
@Kamilos84 Jeszcze kilka lat i mam wrażenie, że tak będzie. Duńczyk i Metzen będą stanowić o sile polityków z Polski.
1
@BorzyKrzys Ode mnie w tych wyborach też poszedł głos na Duńczyka. Nie zgadzam się z nim z niektórymi rzeczami, czasem lewackie gadanie irytuje, ale duży szacunek za walkę z deweloperami. Mam nadzieję, że młode pokolenie postawi na nowych polityków.
0
@MysticCat No w sumie po aż takiego betonu nie ma. Jak nie było Tuska w Polsce i na czele po stał Budka, Kopacz czy Schetyna to po miało niekiedy po 10-15% i pis ich gniótł, a pis zawsze ma podobne procenty
1
Imo Paweł Kozioł bierze tych wszystkich kandydatów w pierwszej turze...
1
@Recha_0684 Po co tak delikatnie, napisz od razu 80-20 XD To będzie 51-49, różnica stykowa, nie będzie żadnej wielkiej przewagi
1
Pinto ze swoich czasów wchodzi i z miejsca zajmuje miejsce Ter Stegena w bramce
7
Czy w Barcelonie po Valdesie i Bravo nie ma bramkarza, który potrafi w jakikolwiek sposób zareagować? Niech nawet puści gola, ale wykaże chęć obrony, cokolwiek, a nie pajacyk, albo stanąć i patrzeć na piłkę xD
6
Szkoda, że nie na eleven. Uwielbiam komentarz Święcickiego i mecze Barcelony
1
@blakkudium fermin zasłużony pierwszy skład, ostatnio dużo lepiej wyglądał niż Olmo moim zdaniem
0
@Wojciech123 Wojtek mówił ostatnio w wywiadzie, że on już sezon skończył
4
Pierwszy raz głosowałem w innej komisji i było dużo młodych ludzi, u mnie w mieście zazwyczaj dopiero wieczorem młodzi się wybierali o ile w ogóle szli. Obowiązek spełniony i teraz będzie można narzekać przez kolejne 5 lat :D
2
@Kgorecki2500 Czekałem w obu przypadkach prawie do momentu oddania, ale jak się wkurzyłem to siadałem i napisałem w 2/3 dni. Licencjat około 60 stron, magisterka coś pod 100. W obu przypadkach pisałem o aspektach cyberbezpieczeństwa, dla mnie ciekawy temat, więc łatwo szło pisanie
4
@4drian0 też mi się tak wydaje, w kadrze będzie mógł grać najlepszymi dostępnymi graczami, nie będzie musiał myśleć o rotacji, a taktycznie nie raz pokazywał, że jest w stanie dużo znieść (np. Mecze z city, gdzie był gnieciony, a potrafił wygrać)
1
Szkoda, że Atletico jak zwykle na końcu nie dowieźli, mogli jeszcze trochę Real pogonić na koniec i zająć drugie miejsce w lidze
12
Ogólnie dobrze się stało, że Araujo dostał żółtą na ławce, bo przez to prawdopodobnie nie musieliśmy go oglądać na boisku XD
1
@directedbyfcb Te badania genetyczne co miał robione Pedri powinien mieć zrobione Olmo, Christensen i każdy inny zawodnik, który jest podatny na kontuzję. Pedri w tym sezonie stał się potworem, więc jest szansa innych też wyleczyć z kontuzji przez odpowiedni trening
0
Mam wrażenie, że gdyby Duńczyk nie miał kontuzji na początku sezonu to podstawowa para stoperów to byłaby Christensen - Inigo. Gość wraca po kontuzji i jest świetny, dużo bardziej pewniejszy niż pseudo kapitan Araujo
0
@Cvzx Też mi się tak wydaję, kilka razy co obejrzałem Bayer to ich gra mnie nie porywała, jakoś się nie obawiam go jako trenera Realu. Jak Zidane obejmował Madryt to czułem, że to mógł być idealny trener dla nich i tak było, a tutaj jakoś się nie przejmuje :D
0
Ogląda ktoś regularnie Bayer z tą ich taktyką 3-5-2? Xabi jest przywiązany do jednego systemu, czy zmienia? Jak obejmie Real to jakoś nie widzę ich tak grających
0
@Klaudiaa8 No u nas to się pisze o Wojtku i każdym innym bramkarzu, ale są ku temu powody, ale tutaj w szoku byłem, bo dosłownie jedyny gość, który ich trzyma przy życiu w większości meczów
73
Na śmietankowej płacz na Kurtułę, że nie broni nic poza tym co w niego leci xD. Oni są chyba z innego uniwersum, chłop dosłownie im wybronił pół sezonu i kilka akcji w tym meczu xD
1
Ręka na pół metra od ciała odstaje a ten cwel nie da karnego. Przepisy w piłce nożnej w ostatnich latach to tragedia, wszystko do interpretacji. Ręka to karny i tyle, a nie kurwa do dyskusji.
2
Poza wynikiem cieszy mnie jeszcze mental tej drużyny. Wyobrażacie sobie w poprzednich latach po odpadnięciu z lm taki comeback z Realem? Za Xaviego to szybkie 2:0 i po meczu, a dla Barcy Flicka bez różnicy czy dostają dwie czy prowadzą dwiema bramkami.
1
@KrwawiaceoczyVEB Xavi 4 asysty na pewno miał w meczu z Realem
8
Po tej sytuacji to De Jong nie powinien więcej zagrać w koszulce Barcy. To nie jest pierwsza taka sytuacja, że nie chce mu się dupy ruszyć do piłki. Opaska kapitańska na jego ręce to jest obraza dla zawodników, którzy sobie kiedyś żyły wypruwali dla tego klubu. Mam nadzieję, że w okienku on i Araujo odejdą i nie będę musiał ich więcej oglądać. Sto razy wolę oglądać jakiegoś Martina, który widać, że umiejętnościami nie dojeżdża, ale przynajmniej wypluwa płuca na boisku. Casado jakby był na miejscu panienki z Holandii biegłby do piłki jak pies spuszczony ze smyczy.
5
@Arden Madryciaka, bo miał kosmetyczkę Realu XD jak go dali na Argentynę vs Francja to ludzie mało tu nie doszli, a teraz nagle słaby sędzia XD Ja się cieszę z wyboru Szymona, dla mnie jeden z najlepszych sędziów na świecie.
4
@Szczygiel06 dying light 1 i 2,
0
@Pomimo27 te mecze ligi narodów są potrzebne jak pani lekkich obyczajów majtki..