O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Patrick Kluivert
  • Ulubione zespoły FC Barcelona/ Legia Warszawa/ Chicago Bulls
  • Barcelonie kibicuję od 1999

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4500
  • Liczba komentarzy 707
  • Polecenia 1098

Komentarze

0

@Kessie Czlowiek cofa sie do czasow sprzed rownych 25 lat. Mimo, ze moje rodzinne miasto nie oberwalo to pamietam jako 11latek nie moglem pojac co sie dzieje. Ostatnio ciekawehistorie wrzucil przedni dokument ma temat powodzi.

2

@Tatazolwinia To cześć Panowie. Jestem również tego samego zdania. Jebnie sezon życia i odejdzie w blasku.

1

@Bisz Dokładnie, również zapamiętałem go jako jednego z inteligentniejszych zawodników. Do tego moja ulubiona cyfra na plecach. :) Ach, swoją drogą wróciłbym do np 2005 roku. Rijkard, Ronni, Eto, Rafa, Carles, wielka piłka przed Messim, Iniesta, Xavim. Z drugiej strony koniec LO, matura, wybór studiów, Warszawa, AWF, hip hop, szerokie ciuchy, jointy, wyjazdy, koncerty, nocne eskpady, melanże, powroty nocnymi autobusami firmy Ikarus, gdzie nie było szans aby nie być świadkiem jakiejś historii, dupy na jedną noc, spontaniczne wyjazdy w 5 minut do Trójmiasta. Kto by pomyślał, że dzisiaj będę ustatkownym facetem i zajebiscie szczęśliwym tatą pięciolatka, który na szczęście wybrał bordowo - granatowe barwy. :))) Dobra, bo odpłynąłem od brzegu. :) Pozdrawiam!

1

@michal26 Staje po Twojej stronie barykady. Też uważam Rogera za magika z tą niepodrabialną kultura gry.

0

@Emhyr Chlystek bez osiągnięć? A MŚ?

Zobacz wszystkie

112

Będę ojcem!!!! Sorry panowie i panie, wszędzie się chwalę ;)

70

Zazwyczaj tego nie robię i nie wstawiam takich zdjęć do Internetu, ale przywitajcie nowego kibica Blaugrany(jeszcze nie do końca świadomy swojego wyboru, ale będzie w dobra stronę kierowany).

https://zapodaj.net/d05e10cf59c4e.jpg.html

Pozdrawiamy!

64

Trzydzieści jeden lat, ojciec, osoba pracująca i odpowiedzialna, a w sklepie nie potrafi się powstrzymać od kupna nawet golarek w barwach Barcelony.

Mam nadzieję, że syn pójdzie w moje ślady ;)

45

Nieważne jest, że to się stało w naszym klubie. Gdziekolwiek by to się stało tępić takie skurwysyństwo. Wrzućcie mi bana jak chcecie, mam to głęboko w dupie. Jako tata zaraz pięcioletniego chłopca nosi mnie jak czytam temu podobne wiadomości. Torturował bym do odcinki, trzymając przy życiu. Jak? Jak można wykorzystywać nieświadome dzieci? Stary, pierdolony dziad. Tyle lat i nikt nigdy o niczym nie usłyszał? I jeszcze ten powrót do klubu po zaproszeniu Laporty. Nie wierzę.

34

Nie zyje p. Irena Szewińska. Chyba nikomu nie trzeba tej pani przedstawić.
Prosze pozdrowic Władka Komara, Agate Mróz, Kazika Deyne i mojego tate.