1

Jeszcze Pinto na bramkę bo to ziomek Messiego jest.

4

@on1977
Ośmieszyłeś się.

0

Super stroje. Najlepsze od lat.

0

Od takich transferów ten klub zaczął się staczać.

0

@Elvisek
A może Wróbel to był?

0

Tylko kasa liczy się. Jakie to smutne.

0

Raz udało się z Guardiolą drugi raz z Xavim ten numer nie wyjdzie. Czas to sobie powiedzieć wprost.

1

@xavi890
Że niby ja mało kumaty?

17

Polityka transferowa tego klubu to jakaś komedia.

3

Dno. Gorzej yo się oglądało niż naszą skopaną ekstra klapę

0

Skoro mam pierwsze wydanie to ta książka jest dla mnie tzw. odgrzewanym kotletem.

0

Last dance of MESSI.

0

Ciekawe czemu Messi nie powie, że jest gotowy na wszystko byle znów grać dla Barcy?

0

@waletpl
To jednak ktoś o nich jeszcze pamięta haha

1

@NoziX1 nie wyjeżdżaj mi tu z cwaniakowaniem dzieciaku. Ja o jednym a ty o drugim

2

@Tomek54321
Jakoś z Barcą potrafią ugrać chociaż remis a czasem nawet nie pozwolić zdobyć mistrzostwa

2

To oni mają krzyż w herbie czy nie mają.? Podobno dla petrodolarów mieli zmienić logo bez krzyża.

4

I te 400 mln klauzuli odejścia !!!

1

Na głównej stronie jest info że mecz Barcy z Man Utd w czwartek na C+. Ale to chyba pomyłka chyba?

1

Może banalne ale Jedna jaskółka wiosny nie czyni.

3

Ostatnimi czasy Barca w interesach z Atletico wychodzi jak pierwszy najwny.

12

4 mln za takiego grajka? ŻAL.

1

W sumie niech zostanie i wydoi z kasy następny klub.

0

Jestem wzruszony. Może jakieś dobre kontakty z agentem jakiegoś piłkarza z Top10?

1

To jest zarządzania klubem. Oddać piłkarza który sprawdził się w100 %. Po czym sprowadzić go z powrotem bo. A trzymają takiego z nr 5 co dawno lata świetności za sobą

3

To jeszcze niech Puyola namówi do powrotu.

4

@ACRAB95 zawieźć kogo i dokąd?

0

Zaczynają się mistrzostwa a ja mam katar .

0

Takie kary że Zbankrutują

1

Ja co chwila golę się na łyso bez wygrywania MŚ.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?