bary
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
łódz
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I cyk Deco po raz kolejny znalazł tańszą opcję. Zaraz Laporta da mu premie za skuteczność.
0
W otoczeniu Deco panuje optymizm.
1
@Emerald
Juz to widzę jak kupią za 40 mln niechcianego zawodnika. Polecam mniej FM w te upalne dni.
1
Zdecydowanie styl Kappa. Od razu nasuwa się skojarzenie z
,,9" RONALDO.
1
Nieudane zakupy Dembele Coutinho Grizmana nic nie nauczyły.
7
A tymczasem pewien Niemiec szuka miejsca na trybunach bo ma kontrakt, mieszka w słonecznej Barcelonie i kasa za nic nie robienie na koncie zgadzać się musi.
5
Po mistrzostwach okaże się że jest zdolny do gry dopiero w grudniu.
3
Jak dla mnie nigdy nie osiągnie poziomu Wielkiej Trójki ,,R"
Ronaldo
Rivaldo
Ronaldinho
więc jak chce odejść powinni go sprzedać.
0
Barca i transfer z klubu to rzecz niemożliwa. Ewenement na skalę światową.
0
Na obecną chwilę oficjalnej meczowej nie ma w sklepie Nike.mowie tu koszulce z tego sezonu.
1
A tymczasem w Barcy panuje optymizm. Jako napastnik przyjdzie Fati i od razu nowy kontrakt dostanie do 2030 roku.
0
Nie tyle się zatrzymał, co nigdy nie ruszył do przodu. Niech lepiej kupują Anglika z Bayernu bo zostanie tylko bezzębny rekin ????
0
Ma to sens. Po mistrzostwach cena może być już dużo większa.
26
Skoro Bayern go chciał to chyba nie jest z nim aż tak źle jak piszą co niektórzy.
0
W tv będzie transmisja?
0
Nowy Braitwhite (czy jak to się pisze) szykuje się w klubie.
2
Chyba ma jakieś kwity na Deco że mu kontrakt daje gdy cały sezon na L4 przesiedział.
4
Całkowicie wykluczamy już Juliána Álvareza?
Ale co ty opowiadasz? Nigdy na poważnie nie braliśmy go pod uwagę że względu na realny brak możliwości jego kupna.
Taka jest smutna prawda.
5
Prawdę powiedział.
4
A ja obstawiam taki scenariusz. Nikt nie przyjdzie z top napastników bo nikt nie zostanie sprzedany no może oprócz Fati(◍•ᴗ•◍) ale to ze znakiem zapytania na jakich warunkach. Tak więc po raz kolejny powtarzam nie zdziwię się jak nawet tej zasady 1:1 nie uzyskają.
6
Obstawiamy komu teraz wsadzi palec w oko podczas El Clasico?
0
A Suarez został legendą klubu ?
0
Deco rozważa już tańszą opcje. Nazwisko poznamy wkrótce.
5
A w Madrycie stabilnie nie powodów do zmartwień.
0
Deco obserwuje sytuację w spokoju i bez napięcia.
4
Judaszu zamilcz na wielki.
6
Deco spokojnie przygląda się sytuacji.
3
Aż dziwne że Rudiger taki spokojny jest.
4
Jeszcze brakuje by się poskarżyli na nieskoszoną trawę.
0
Redukcje którą opłaci Barca. Deco na to pójdzie.