0

I cyk Deco po raz kolejny znalazł tańszą opcję. Zaraz Laporta da mu premie za skuteczność.

0

W otoczeniu Deco panuje optymizm.

1

@Emerald
Juz to widzę jak kupią za 40 mln niechcianego zawodnika. Polecam mniej FM w te upalne dni.

1

Zdecydowanie styl Kappa. Od razu nasuwa się skojarzenie z
,,9" RONALDO.

1

Nieudane zakupy Dembele Coutinho Grizmana nic nie nauczyły.

7

A tymczasem pewien Niemiec szuka miejsca na trybunach bo ma kontrakt, mieszka w słonecznej Barcelonie i kasa za nic nie robienie na koncie zgadzać się musi.

5

Po mistrzostwach okaże się że jest zdolny do gry dopiero w grudniu.

3

Jak dla mnie nigdy nie osiągnie poziomu Wielkiej Trójki ,,R"
Ronaldo
Rivaldo
Ronaldinho
więc jak chce odejść powinni go sprzedać.

0

Barca i transfer z klubu to rzecz niemożliwa. Ewenement na skalę światową.

0

Na obecną chwilę oficjalnej meczowej nie ma w sklepie Nike.mowie tu koszulce z tego sezonu.

1

A tymczasem w Barcy panuje optymizm. Jako napastnik przyjdzie Fati i od razu nowy kontrakt dostanie do 2030 roku.

0

Nie tyle się zatrzymał, co nigdy nie ruszył do przodu. Niech lepiej kupują Anglika z Bayernu bo zostanie tylko bezzębny rekin ????

0

Ma to sens. Po mistrzostwach cena może być już dużo większa.

26

Skoro Bayern go chciał to chyba nie jest z nim aż tak źle jak piszą co niektórzy.

0

W tv będzie transmisja?

0

Nowy Braitwhite (czy jak to się pisze) szykuje się w klubie.

2

Chyba ma jakieś kwity na Deco że mu kontrakt daje gdy cały sezon na L4 przesiedział.

4

Całkowicie wykluczamy już Juliána Álvareza?

Ale co ty opowiadasz? Nigdy na poważnie nie braliśmy go pod uwagę że względu na realny brak możliwości jego kupna.
Taka jest smutna prawda.

5

Prawdę powiedział.

4

A ja obstawiam taki scenariusz. Nikt nie przyjdzie z top napastników bo nikt nie zostanie sprzedany no może oprócz Fati(⁠◍⁠•⁠ᴗ⁠•⁠◍⁠) ale to ze znakiem zapytania na jakich warunkach. Tak więc po raz kolejny powtarzam nie zdziwię się jak nawet tej zasady 1:1 nie uzyskają.

6

Obstawiamy komu teraz wsadzi palec w oko podczas El Clasico?

0

A Suarez został legendą klubu ?

0

Deco rozważa już tańszą opcje. Nazwisko poznamy wkrótce.

5

A w Madrycie stabilnie nie powodów do zmartwień.

0

Deco obserwuje sytuację w spokoju i bez napięcia.

4

Judaszu zamilcz na wielki.

6

Deco spokojnie przygląda się sytuacji.

3

Aż dziwne że Rudiger taki spokojny jest.

4

Jeszcze brakuje by się poskarżyli na nieskoszoną trawę.

0

Redukcje którą opłaci Barca. Deco na to pójdzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?