bary
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
łódz
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Piknikowcy zrobią klimat i będzie ok.
0
Realowi dają karne po każdej symulce i nurkowaniu bez sprawdzania, a tutaj 6 min musieli się spinać by coś udowodnić. Paranoja
1
@novy1899
I bez napastnika.
3
Układy układziki i wszystko jasne.
0
Znając życie Deco już pracuje nad tym transferem.
0
Deco szykuje tańszą opcje.
1
Dwa lata na trybunach ale kasa zgadzać się będzie.
10
,, Kamawinga" to Oskara powinien dostać za to nurkowanie.
0
Zerwać kontrakt i goodbye.
0
Deco szykuje tańszą opcje. Więc nie ma tematu.
3
Może nowy Salah z niego będzie
2
Wypuszczą go akurat na mecz Barcy z Realem i dadzą go na głównego sędziego w meczu
0
Jak pisałem że nie warto go trzymać dłużej bo nie da rady i forma już nie taka to znawcy pisali że gadam głupoty.
4
Jak dla mnie skandalem jest fakt że w takim klubie nie ma nikogo kto regularnie strzela gole z rzutów wolnych.
5
12 graczy Barcy na 11 graczy drużyny przeciwnej ale to będzie chodziło
0
Deco ma rozważać tańsze opcje. Wśród nich jest Dusan Vlahović to świadczy o geniuszu tego typa.
0
Niczego się nie uczą a potem jest jak jest
0
Bernal w podstawowym składzie. Kiedy jak nie dzisiaj?
0
Jemu brakuje to co powiedzieć o Araujo,?
0
Jeden mało ważny puchar przegrali a z drugim mało ważnym pucharem też się pożegnali. Więc tak wygrają dużo.
0
Bez sensu. Albo trybuny albo sprzedaż takie powinien mieć opcje.
0
Casado i 50 mln i może się udać
4
Zagrywka przed wyborami czy mityczny optymizm?
0
Słaby interes. I tak nie będzie chciał się ruszać z Barcelony więc wróci na ławę a kasa na koncie będzie się zgadzać.
0
Oby pokazał że nie zapomniał bronić i w czerwcu ktoś go kupił
6
To był mało ważny puchar nic się nie stało że odpadli. Tak powie nowy trener na konferencji.
1
Hiszpańscy sędziowie i tak tego nie ogarną.
0
Oto różnica w zarządzaniu klubami. Atletico pozbywa się dwóch niechcianych i bez szans na grę piłkarzy za 60 mln€. Barca od dobrych kilku lat nie jest w stanie uczynić tego samego. Jedyny ratunek to przedłużenie kontraktu i wypożyczenie. A kasy jak brakowało tak ciągle brakuje.
1
Co potrafi pokazał w sytuacji sam na sam z bramkarzem. Nawet w bramkę nie trafił. Fajnie było ale goodbye.
1
Kunde zaczyna równać do Araujo. Trzeci muszkieter w drodze. Ale to będzie chodziło.