bary
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
łódz
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciul jeszcze się cieszy.
0
Przedłużyć kontrakt a potem Wypożyczyć. Następnie Fati w kolejce czeka. I może Oriol Romeu wróci. Katastroficzny jest ten zarząd i decyzję transferowe.
0
To się w palę nie mieści.
6
Skończy się tak że Mendes wciśnie jakiś szrot bo ma kwity na Laporte.
3
Uśmiałem się jak nie pamiętam kiedy. Propaganda lepsza niż w TVN i TVP razem wziętych.
3
Jak jakiś agent ustala skład to już dno.
0
Tak to się robi. Są rzeczy ważne i ważniejsze. Ale kasa zawsze zgadzać się musi.
0
Liga Negeiry. Skandal.
0
Był Araujo to mało przyjdzie Cancelo to będzie istny armageddon.
1
Oby Laporta nie przebił oferty Interu.
3
Tak ciężko jest pokazać całe koszulki ? A nie jakieś niewiadomo co
0
Ważne że Laporta w niego wierzy i ma ciemne interesy z Mendesem. Więc w klubie panuje optymizm.
1
@addept
W porównaniu do nieudanych transferów Barcy w osobach Dembele Grizezman Coutinho około 400mln €. To rzeczywiście był tani.
0
Rashford za to co pokazał w pierwszej połowie dostanie ofertę kontraktu. Laporta w niego wierzy.
21
Kolejny co do końca kontraktu nie ma zamiaru się nigdzie ruszać. Mimo że na grę nie ma szans. To się nazywa przywiązanie do barw klubowych. Szacun.
2
Podobno Barca chce wypożyczyć Ake z City. Już widzę jak Josep G. oddaje go zwłaszcza że dzisiaj w meczu z Sunderland był najlepszy na boisku.
3
Oby im się udało
3
Malował z Neymarem ????
0
Oby chociaż jeden sie sprawdził i był z niego pożytek.
0
I pomyśleć jakby to było gdyby grał w Barcy napastnik z prawdziwego top.
I czekam na obrońców Lewego.
0
Układy , układziki wiecznie żywe.
2
Najlepszy żart dnia.
0
Oby objawił się nowy Salah.
7
Jakie to smutne że taki klub interesują się graczami którzy stracili całkowicie na znaczeniu w swoich klubach.
0
Niech zostaje. Na trybunach miejsca pełno.
0
Nieśmieszny żart. Toż to nawet rekin lepszy jest od niego.
5
Jasno i stanowczo transfer lub trybuny. Innych opcji brak.
1
Od razu było wiadome że nie ma najmniejszych szans by trafił do Barcy.
6
Kiedyś na Judasza rzucali świński łeb. Więc jak teraz mają rzucać szczurami to lepiej zawczasu zamontować te siatki by nie doszło do dużego zamieszania mówiąc delikatnie.
0
Jeśli już ktoś ma przyjść to wypożyczyć do końca sezonu żadne kontrakty kilkuletnie bo to zawsze źle się kończy.