0

Ciul jeszcze się cieszy.

0

Przedłużyć kontrakt a potem Wypożyczyć. Następnie Fati w kolejce czeka. I może Oriol Romeu wróci. Katastroficzny jest ten zarząd i decyzję transferowe.

0

To się w palę nie mieści.

6

Skończy się tak że Mendes wciśnie jakiś szrot bo ma kwity na Laporte.

3

Uśmiałem się jak nie pamiętam kiedy. Propaganda lepsza niż w TVN i TVP razem wziętych.

3

Jak jakiś agent ustala skład to już dno.

0

Tak to się robi. Są rzeczy ważne i ważniejsze. Ale kasa zawsze zgadzać się musi.

0

Liga Negeiry. Skandal.

0

Był Araujo to mało przyjdzie Cancelo to będzie istny armageddon.

1

Oby Laporta nie przebił oferty Interu.

3

Tak ciężko jest pokazać całe koszulki ? A nie jakieś niewiadomo co

0

Ważne że Laporta w niego wierzy i ma ciemne interesy z Mendesem. Więc w klubie panuje optymizm.

1

@addept
W porównaniu do nieudanych transferów Barcy w osobach Dembele Grizezman Coutinho około 400mln €. To rzeczywiście był tani.

0

Rashford za to co pokazał w pierwszej połowie dostanie ofertę kontraktu. Laporta w niego wierzy.

21

Kolejny co do końca kontraktu nie ma zamiaru się nigdzie ruszać. Mimo że na grę nie ma szans. To się nazywa przywiązanie do barw klubowych. Szacun.

2

Podobno Barca chce wypożyczyć Ake z City. Już widzę jak Josep G. oddaje go zwłaszcza że dzisiaj w meczu z Sunderland był najlepszy na boisku.

3

Oby im się udało

3

Malował z Neymarem ????

0

Oby chociaż jeden sie sprawdził i był z niego pożytek.

0

I pomyśleć jakby to było gdyby grał w Barcy napastnik z prawdziwego top.
I czekam na obrońców Lewego.

0

Układy , układziki wiecznie żywe.

2

Najlepszy żart dnia.

0

Oby objawił się nowy Salah.

7

Jakie to smutne że taki klub interesują się graczami którzy stracili całkowicie na znaczeniu w swoich klubach.

0

Niech zostaje. Na trybunach miejsca pełno.

0

Nieśmieszny żart. Toż to nawet rekin lepszy jest od niego.

5

Jasno i stanowczo transfer lub trybuny. Innych opcji brak.

1

Od razu było wiadome że nie ma najmniejszych szans by trafił do Barcy.

6

Kiedyś na Judasza rzucali świński łeb. Więc jak teraz mają rzucać szczurami to lepiej zawczasu zamontować te siatki by nie doszło do dużego zamieszania mówiąc delikatnie.

0

Jeśli już ktoś ma przyjść to wypożyczyć do końca sezonu żadne kontrakty kilkuletnie bo to zawsze źle się kończy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?