0

Przypomnijcie kiedy koniec budowy Camp nou?

26

Jak się lekką ręką szastało kasą, kupowało bez ładu o składu, dając milionowe kontrakty to teraz są efekty. Szkoda tylko że winni nie zostaną ukarani.

0

@denks1984
Pewien Turecki bramkarz nawet dawał radę sobie.

0

Komentarz usunięty

8

Mądrzy ludzie brawo.

0

@JaroCoach 222 milionów zmarnowanych

0

Jeśli nie teraz to nigdy.

2

Komentarz usunięty

3

Być dumnym z nieobyczajnych czynów to dopiero powód do dumy. Zepsucie i degeneracja oto filary dzisiejszego świata.

0

Co roku ten sam problem. Najpierw kupić kota w worku dać mu kontrakt na 5 sezonów ten się nie sprawdzą i się dziwić że nie chce odejść. Jak kasa na koncie duża.

0

Komentarz usunięty

0

Niech idzie do Arabów. Dość tych wynalazków i kupowania na siłę.

7

O szczęście niepojęte.

1

@Lipak
Ile kosztuje?

6

Przedmeczowa jest ŚWIETNA!!!

0

Krzyż na drogę.

0

Ta jego cieszynka kojarzy mi się z Riquelme oby nie podzielił jego losu w Barcy.

7

Ostatni raz czytam te newsy o transferach bo tylko niestrawności dostaje.

0

Kto rządzi w klubie? Prezydent, sztab szkoleniowy czy jakiś agent piłkarzy co chce dobrze zarobić na sprzedaży podrzędnego grajka?

0

Nie dla Nevesa.

8

No i mamy hit transferowy.

3

Jak czytam że planem B to piłkarz 36 letni, który przyjdzie za darmo to mnie krew zalewa. Jak można było zmarnować te 220 mln na nieudane tranfery i kosmiczne kontrakty, które do tej pory dają o sobie znać?

16

Po co rejestrować Roberto i Alonso? Oddać za darmo poziom nie na BARCE.

0

Odpowie Nevesem.

0

A gdyby tak wstrzymać się z kupnem wnalazków jak wpychany ma siłę Portugalczyk czy Gundogan. Sprzedać szrot i cała kasa na przekonanie Mbape by za rok przybył w glorii chwały?

0

Kończ Waść! Wstydu oszczędź. To oczywiście do Sergi Roberto i jego wypocin.

0

@dariooo
To nie pseudo ruch niszczy karierę tylko chora pseudo poprawność polityczną.

7

Już zapowiedziałem swojej żonie, że jedziemy do Barcelony gdy tylko nowe Camp Nou zostanie otwarte.

0

Żenada i kolesiostwo. Upadku ciąg dalszy.

1

Jeszcze Pinto na bramkę bo to ziomek Messiego jest.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?