5

@BrzydkiAS trzeci rok leci Negreira coś komuś udowodnili? Skończcie płakać i obiektywnie spójrz od jak w ciągną za uszy i pchają pod górkę

0

@addept jak dla mnie to daleko był Balde. Nie pierwsz raz z resztą.

0

@Sebolinho yamal yamalem kręci i traci, a balde raz, że odpuszcza swoją stronę, a dwa to mógłby obejrzeć jak Pan Puyol bronił w polu karnym

0

@Hadim si senior

0

@BISHBASHBOSH a ja bym wrzucił christiansena

0

@Patryk1899 no fajnie wrócił

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Karny żółta czerwoną dobranoc

1

@addept czemu? Cassado naprawdę dobra połówka. Czyści, a do tego potrafi pchnąć do przodu ciekawa piłkę

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Strasznie na stojąco, a La xavi, po obwodzie i do tyłu

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Chyba już wolę astona niż balde, który to raz zostawia gościa?

0

W końcu lewa strona żyje

1

Oj zaskoczył, ale fajnie ,oby z zaangażowaniem i do przodu

1

I weź tu leć na mecz. Chciałem w marcu, nie udali się, chciałem we wrześniu też nici. Trzeba chyba na przyszły rok przełożyć może się uda.

2

@MagdJanko dlatego nie cisnę, bo włączyłem jak już strzelił

0

Nie będę pisać i cyk karny, bo nie widziałem za co

0

@Marusek nie chodzi o znieczulicę. Tylko o podejście fair play. wiadomo, że są strzały przyjęte na głowę co powodują wstrząs mózgu czy inne komplikacje. Ale kładzenie się przy byle kontakcie, żeby tylko przeciwnik przerwał akcje, a później szybkie wstanie i gra dalej jest nagminna. Za dużo baletu w piłce.

0

@DonCarletto no jak oni mają same legendy

0

@Marusek ok. Więc dbając o zdrowie piłkarzy, jeśli dostanie ktoś w głowę zostanie przerwana akcja to zawodnik do zmiany tak na wszelki wypadek, żeby nic się nie stało. Tyle.

11

Z przewagą dwóch gości graja gorzej niż po 11

0

Było tylko czekać na kontuzje

3

Mamy szczęście do pedrich, pedro

0

Ufff w już zacząłem się martwić, że będzie pod górkę

0

@Galford patrząc na to co się działo ostatnimi czasy, to czy mocno przesadził z takim scenariuszem?

2

@addept nie mów takich rzeczy głośno, bo lubią się zdarzać takie cuda u nas

0

@SeWo77 aż niemożliwe, że w dobie takich możliwości mamy takie szitowe komplety

0

@SeWo77 łooo ludzie, to ktoś naebany w paincie projektuje

0

@KibicKtoryWierzy ok dzieki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?