aiven
Dołączył/a: sierpień 2019
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@BrzydkiAS trzeci rok leci Negreira coś komuś udowodnili? Skończcie płakać i obiektywnie spójrz od jak w ciągną za uszy i pchają pod górkę
0
@addept jak dla mnie to daleko był Balde. Nie pierwsz raz z resztą.
0
@Sebolinho yamal yamalem kręci i traci, a balde raz, że odpuszcza swoją stronę, a dwa to mógłby obejrzeć jak Pan Puyol bronił w polu karnym
0
@Hadim si senior
0
@BISHBASHBOSH a ja bym wrzucił christiansena
0
@Patryk1899 no fajnie wrócił
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Karny żółta czerwoną dobranoc
1
@addept czemu? Cassado naprawdę dobra połówka. Czyści, a do tego potrafi pchnąć do przodu ciekawa piłkę
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Strasznie na stojąco, a La xavi, po obwodzie i do tyłu
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Chyba już wolę astona niż balde, który to raz zostawia gościa?
0
W końcu lewa strona żyje
1
Oj zaskoczył, ale fajnie ,oby z zaangażowaniem i do przodu
1
I weź tu leć na mecz. Chciałem w marcu, nie udali się, chciałem we wrześniu też nici. Trzeba chyba na przyszły rok przełożyć może się uda.
2
@MagdJanko dlatego nie cisnę, bo włączyłem jak już strzelił
0
Nie będę pisać i cyk karny, bo nie widziałem za co
0
@Marusek nie chodzi o znieczulicę. Tylko o podejście fair play. wiadomo, że są strzały przyjęte na głowę co powodują wstrząs mózgu czy inne komplikacje. Ale kładzenie się przy byle kontakcie, żeby tylko przeciwnik przerwał akcje, a później szybkie wstanie i gra dalej jest nagminna. Za dużo baletu w piłce.
0
@DonCarletto no jak oni mają same legendy
0
@Marusek ok. Więc dbając o zdrowie piłkarzy, jeśli dostanie ktoś w głowę zostanie przerwana akcja to zawodnik do zmiany tak na wszelki wypadek, żeby nic się nie stało. Tyle.
11
Z przewagą dwóch gości graja gorzej niż po 11
0
Było tylko czekać na kontuzje
3
Mamy szczęście do pedrich, pedro
0
Ufff w już zacząłem się martwić, że będzie pod górkę
0
@Galford patrząc na to co się działo ostatnimi czasy, to czy mocno przesadził z takim scenariuszem?
2
@addept nie mów takich rzeczy głośno, bo lubią się zdarzać takie cuda u nas
0
@SeWo77 aż niemożliwe, że w dobie takich możliwości mamy takie szitowe komplety
0
@SeWo77 łooo ludzie, to ktoś naebany w paincie projektuje
0
@KibicKtoryWierzy ok dzieki