2

@hayek Ale złapał skubany na wędkę :D

11

@TR3YWAY Wielkie +1 mordeczko

1

@Pawel13sz Może i nie gramy na zero z tyłu, ale z przodu już tak

0

@GeraltzKatalonii Optymista z Ciebie. Tak bez straty bramki? Niemożliwe

1

@Kgorecki2500 I taki materiał mi się podoba. Ciekawie wyjaśnione, bez wchodzenia w narrację jednych albo drugich, można by powiedzieć taka trzecia droga. Taki Bosak, chcąc nie chcąc, idzie bardziej narracją pisu i najzwyczajniej w świecie wygląda to słabo, ale to tylko moja opinia :)

0

@tomek8756 Skrócisz o co chodziło? :D
Może być nawet na pw

0

@Rust_Cohle Gdyby był jeszcze jeden punkt odnośnie laramblowskiego Voldemorta to miałbyś mój głos.

0

@TR3YWAY Ale ekipę żeście zmontowali

1

@DaPidejpi Widziałeś, moderacja chyba jednak lubi grę @mariobross

4

@parpe Widzę kolega dzisiaj w formie :D Od samego rana tylko Pis, Wąsik, Kamiński i tak w kółko xD

1

@Tom0VeB Stany Zjednoczone lub Kanada

3

@SlyStallone niezwykle skomplikowane istoty ;)

1

@wojtekfcb79 Właśnie ja tego kompletnie nie rozumiem. Czyli co, Prezydent na zaś ułaskawi mnie, ja se pójdę obrabuje bank i mi nic nie zrobią bo kiedyś, jak jeszcze bylem niewinny, dostałem prawo łaski? To jest wbrew logice, ale no ja się kompletnie nie znam na prawie, więc

3

Łysy bierz dwa kalendarze żeby somsiad nie dostał

4

Mekston, mimo że Verstappeniarz, to zasłużenie. Gratki!

1

@negreanu on jest Voldemortem LR. Wystarczy, że wspomnisz i post znika

5

Dobrze wiemy, że maskotka LR patrzy w Googlach odpowiedzi :v

0

Nie no, co to za banalne pytanie haha

39

Naprawdę, dzięki Bogu, że młodsi ludzie się tak zmobilizowali i poszli na wybory wywalić tych pisiorow od koryta. Strach by było pomyśleć, co by było gdyby rządzili kolejne 4 lata.

1

@hayek Mogłeś nie wspominać, było tak blisko :D

2

@HighestInTheRoom Ambasada albo coś na PO i powinno wystarczyć :D

2

@hayek La rambla będzie Ci za to wdzięczna

Oj widzę edycja poszła, nieważne kto, cel jest szczytny :D

4

@Rust_Cohle Ty jesteś nieszkodliwym, często irytującym trolem, ale ktoś inny...

1

Ktoś tu zbierał teczki, ale nie pamiętam kto. Kimkolwiek jesteś, to łap, przyda się. :D

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13968933#comment-13968982


1

@kulek22 Daj pan spokój, wczoraj wsiadam do auta z roboty, a tam zamarznięte tak, że to dramat jakiś. Dlatego nie znoszę zimy. Wiosna najlepszą porą roku i już odliczam do niej.

1

Xavi ponownie zmierzy się z trenerem o imieniu Dani. Dani Ponz to kolejny niezwykle wymagający trener. Zapowiadają się ciężary. Xavi musi się wspiąć na wyżyny swoich umiejętności, bo skok jakościowy widać gołym okiem. 3 liga hiszpańska to już nie byle przelewki.

0

@Tom0VeB Przecież to było oczywiste, że to się stanie. O voldemorcie la Ramblii nie można wspominać w negatywnym kontekście.

0

@gumaz Psychiatry brakuje

2

@Tom0VeB Jak tam, wiesz już wszystko? Uzyskałeś odpowiedzi? :D

0

Dzisiaj, podobnie jak nasi piłkarze oraz trener, będę cierpiał w robocie. Ciężki mecz przede mną.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?