Xpert77
Dołączył/a: grudzień 2021
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@hayek Ale złapał skubany na wędkę :D
11
@TR3YWAY Wielkie +1 mordeczko
1
@Pawel13sz Może i nie gramy na zero z tyłu, ale z przodu już tak
0
@GeraltzKatalonii Optymista z Ciebie. Tak bez straty bramki? Niemożliwe
1
@Kgorecki2500 I taki materiał mi się podoba. Ciekawie wyjaśnione, bez wchodzenia w narrację jednych albo drugich, można by powiedzieć taka trzecia droga. Taki Bosak, chcąc nie chcąc, idzie bardziej narracją pisu i najzwyczajniej w świecie wygląda to słabo, ale to tylko moja opinia :)
0
@tomek8756 Skrócisz o co chodziło? :D
Może być nawet na pw
0
@Rust_Cohle Gdyby był jeszcze jeden punkt odnośnie laramblowskiego Voldemorta to miałbyś mój głos.
0
@TR3YWAY Ale ekipę żeście zmontowali
1
@DaPidejpi Widziałeś, moderacja chyba jednak lubi grę @mariobross
4
@parpe Widzę kolega dzisiaj w formie :D Od samego rana tylko Pis, Wąsik, Kamiński i tak w kółko xD
1
@Tom0VeB Stany Zjednoczone lub Kanada
3
@SlyStallone niezwykle skomplikowane istoty ;)
1
@wojtekfcb79 Właśnie ja tego kompletnie nie rozumiem. Czyli co, Prezydent na zaś ułaskawi mnie, ja se pójdę obrabuje bank i mi nic nie zrobią bo kiedyś, jak jeszcze bylem niewinny, dostałem prawo łaski? To jest wbrew logice, ale no ja się kompletnie nie znam na prawie, więc
3
Łysy bierz dwa kalendarze żeby somsiad nie dostał
4
Mekston, mimo że Verstappeniarz, to zasłużenie. Gratki!
1
@negreanu on jest Voldemortem LR. Wystarczy, że wspomnisz i post znika
5
Dobrze wiemy, że maskotka LR patrzy w Googlach odpowiedzi :v
0
Nie no, co to za banalne pytanie haha
39
Naprawdę, dzięki Bogu, że młodsi ludzie się tak zmobilizowali i poszli na wybory wywalić tych pisiorow od koryta. Strach by było pomyśleć, co by było gdyby rządzili kolejne 4 lata.
1
@hayek Mogłeś nie wspominać, było tak blisko :D
2
@HighestInTheRoom Ambasada albo coś na PO i powinno wystarczyć :D
2
@hayek La rambla będzie Ci za to wdzięczna
Oj widzę edycja poszła, nieważne kto, cel jest szczytny :D
4
@Rust_Cohle Ty jesteś nieszkodliwym, często irytującym trolem, ale ktoś inny...
1
Ktoś tu zbierał teczki, ale nie pamiętam kto. Kimkolwiek jesteś, to łap, przyda się. :D
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13968933#comment-13968982
1
@kulek22 Daj pan spokój, wczoraj wsiadam do auta z roboty, a tam zamarznięte tak, że to dramat jakiś. Dlatego nie znoszę zimy. Wiosna najlepszą porą roku i już odliczam do niej.
1
Xavi ponownie zmierzy się z trenerem o imieniu Dani. Dani Ponz to kolejny niezwykle wymagający trener. Zapowiadają się ciężary. Xavi musi się wspiąć na wyżyny swoich umiejętności, bo skok jakościowy widać gołym okiem. 3 liga hiszpańska to już nie byle przelewki.
0
@Tom0VeB Przecież to było oczywiste, że to się stanie. O voldemorcie la Ramblii nie można wspominać w negatywnym kontekście.
0
@gumaz Psychiatry brakuje
2
@Tom0VeB Jak tam, wiesz już wszystko? Uzyskałeś odpowiedzi? :D
0
Dzisiaj, podobnie jak nasi piłkarze oraz trener, będę cierpiał w robocie. Ciężki mecz przede mną.