0

Gdyby zagrał dla Serbii Del Bosque miałby nie ciekawie, zwłaszcza u kibiców Barcy

0

Problem to by był gdyby Del Bosque i Hierro powolali Raula lub Gutiego...

0

Szkoda ;/

0

Mi też się wydaje, że Barca powinna zaoferować więcej. David jest tego wart. 20mln i 5mln zmiennych powinno zadowolić Valencie. Dodatkowo można wypożyczyć im Jeffrena. Przy ich długach to było by dla nich opłacalne

0

"To znakomity piłkarz. Grałem z nim w niższych kategoriach wiekowych i mogę powiedzieć, że ma złoto w lewej nodze. Lewa strona w Valencii należy do niego".

Tak David Silva jest świetny, ale jeśli on ma złoto w lewej nodze to co musi mieć Messi? :>

0

Na razie strzela, ale jak przyjdą mecze o stawkę będzie marnował sytuację sam na sam z bramkarzem ;/

Kto mógł by go zastąpić? Na pewno nie Villa, jest świetny, ale mi raczej nie pasuję do Barcy. Moim zdaniem Drogba był by najlepszym rozwiązaniem. Pep chce wysokiego zawodnika który potrafiłby zdobywać bramki głową po wrzutkach w pole karne. Adebayor też był by dobry, ale ta cena...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?