0

Hummels jest świetny

0

Jeżeli Guardiola obroniłby LM z Barcą to jestem za tym by po sezonie wymienić się z Arsenalem trenerami. Obu szkoleniowcom taka zmiana wyszłaby na dobre.

0

W jego miejsce powinien przyjść Alba.

0

http://www.hwawshytv .info/ nie scina

0

Za mało medialny na Real...

0

Właśnie jemu potrzeba takiego twardego trenera jak Pep. Gdy trenował go Capello błyszczał, później przyszli trenerzy bez charyzmy i było gorzej. Ja uważam, że bardzo przydałby się Barcelonie. Jak tutaj trafi to zobaczycie z jaką determinacją zagra przeciwko Realowi :)

0

Nie chce krakać, ale Zlatan wygląda jakby był przeziębiony ;/

0

Jeffren gra poniżej zera. Robią go jak chcą. On nie poradzi sobie na tej prawej obronie...bedzie jeszcze gorzej.

0

Dużo osób uważa, że Rosellowi źle z oczu patrzy a dla mnie właśnie jeżeli chodzi o wygląd Sandro wydaje się najodpowiedniejszą osobą. Jest najbardziej charyzmatyczny. Inni wyglądają jakby dało się nimi łatwo manipulować...Jednak wygląd wyglądem, ale liczy się przede wszystkim projekt sportowy no i tutaj chciałbym jakiejś debaty albo więcej konkretów od kandydatów.

0

kopermat10 trochę obiektywizmu Marquez może i żółtą mógł zobaczyć, ale Pique zupełnie zasłużył na czerwień i módlcie się żeby nie został zawieszony na kilka meczów. Zobaczycie jaka teraz będzie nagonka madryckiej prasy na Gerarda, bo skoro ich bożek dostał karę to i Pique musi ;/

0

Obwinianie bramkarza za to, że nie obronił karnego jest co najmniej żałosne...

0

Bojan powinien wejść za Keite bo cienko widzę grę w ataku

0

Ibra mógł spokojnie strzelić dzisiaj 2 bramki gdyby Messi nie zagrał tak egoistycznie...To mnie wkurza kiedy ibra jest dobrze ustawiony to nie dostaje podań. A tak w ogóle to ciężko mu strzelić coś kiedy cały zespół gra sobie w szerz podaniami i po paru minutach czekania dostaje w końcu jakąś piłkę ;/

0

Dlaczego jest tak, że teoretycznie mimo lepszego ataku niż w zeszłym roku, sytuacji jest mniej? Według mnie bierze się to stąd, że drużyna gra na Ibre tak jak na Eto'o, a przecież to zupełnie odmienni zawodnicy. Zlatan miał dać więcej możliwości w ataku, można grać z nim bardziej kombinacyjnie, częściej dośrodkowywać kiedy nie idzie się dostać pod bramkę prostopadłymi podaniami. Jednak to nie jest wykorzystywane. Przecież Zlatan w Interze strzelał kapitalne bramki sprzed pola karnego, a teraz jakoś nie widzę nawet strzałów. Oni powinni popracować nad grą kombinacyjną w ataku, bo nadal wygląda jakby się nie rozumieli. Trochę mnie to wkurza, że Barcelona nie wykorzystuje całkowicie takiego potencjału w ataku jaki ma...

0

No nie wiem czy alves zagrał jedno z najlepszych spotkań. Dla mnie zagrał po prostu dobrze, a bramka to chyba każdy się zgodzi że to fart. Piłka miała być do Ibry.

0

Dla Alvesa trzeba sprowadzić kogoś, kto pokaże mu jak się dośrodkowuje i nauczy to robić również lewą nogą...

0

Atutem Ibry nie jest szybkość. Także na światowym poziomie może grać grubo po 30 stce

0

Albo Czyhrynski ;p

0

jeonek jak ma wykorzystywać atuty jeżeli prawie nie dostaje piłek (nie tak często jak Henry czy Messi, nawet kiedy jest na skrzydle), a Alves nie potrafi dośrodkować widząc...

0

macior tylko że jakby udało się przejść Seville, która IMO była najgroźniejszym rywalem w tym pucharze to wydaje mi się, że nawet rezerwami Barca mogła dojść do finału. Dodatkowo jest przykro bo do awansu brakowało tak niewiele...

0

Co ten Marquez wyprawia. Milito plx

0

Gdzie jest Real? :)

0

Szkoda tych punktów zwłaszcza, że do przerwy mogło być 3-0 ;/

0

Fabregas to nie jest, ale jeżeli dałoby się go wypożyczyć na sezon i sprawdzić jak sobie poradzi to czemu nie.

0

Z Henrique IMO już nic nie będzie. Caceres ma jakieś szanse jak będzie pracował. Czygryński? Sam nie wiem, jest młody ale ta jego szybkość i zwrotność mnie dobija ;/

0

Robben10 Gdyby Cesc nie wyróżniał się w Barcelonie to by go Wenger nie zauważył. Arsenal zaszeleścił dolarami, zapewnił mu miejsce w podstawowej jedenastce (czego Barcelona na tą chwilę nie mogła) i chłopak za namową rodziców dał się skusić. W Barcelonie musiałby poczekać na swoją szansę tak jak Iniesta.

0

Czyli co Keita nie pojedzie do Afryki?

0

Wie ktoś może gdzie można kupić taką koszulkę katalonii? :)

0

Można powiedzieć że Leo sercem skierował piłkę do bramki ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?