0

Ciekawe kto zdecyduje się pozyskać E2 wiedząc że ten pojedzie na PNA...

0

drugi Pepe...do tego całkowicie nire potrzebny Barcelonie

0

Oby to była prawda. Niech odjedzie w chwale, w Barcelonie osiągnął już dużo, czas na zmiany

0

Myślicie że decyzje o jego kupnie podjęto na podstawie filmików czy po obejrzeniu jednego, dwóch meczy z jego udziałem? Sorry ale jesteście śmieszni...

0

Od Riberyego na lewym skrzydle lepszy byłby chyba tylko Robinho.

0

Co Barcelona ma jakiegoś piłkarza na oku to zaraz potem w mediach piszą że chce go Real. Perez może myśli że w ten sposób sprawi że cena piłkarza wzrośnie i Barcelona z niego zrezygnuje. Robinho jest chyba jedynym piłkarzem o którego Perez nie będzie chciał 'kupić'

0

Ral mierzy ostatnio w zawodników którymi zainteresowana była Barca. Może chcą podbić cenę by ostatecznie Barcelona zrezygnowała ze wzmocnień. Ribery, Ibrahimović, teraz Mascherano.

0

On jest przeciętny. Co najwyżej dobry. Moim marzeniem na lewe skrzydło jest Zhirkov, ostatecznie Clichy.

0

Tylko czekać aż wkomponują się do pierwszej drużyny ;]

offtop. Wydaje mi się, że następny mecz Barcelona gra z Arsenalem a nie z Tottenhamem.

0

Villa to jest już praktycznie w Realu wiec zapomnij...

0

o i Villa na 99% w Realu ;/

0

No właśnie Eto'o jak gra marnuje mnóstwo sytuacji, jednak trzeba przyznać że potrafi się tak ustawiać by stworzyć sobie te sytuację. Bojan np. takiego talentu nie ma. Przynajmniej na razie.

0

Dla mnie i tak jest słaby na przedpolu i głupio wypuszcza piłki z rąk ;/ Może słaby to za dużo powiedziany. Jest Dobry, ale do Casillasa, Buffona czy Cacha trochę mu brakuje.

0

Coś czuje że dojdzie do wymiany Toure - Fabregas, niestety ;/

0

Głupie gadanie że Zlatan się nie wraca tak jak Eto'o czy Rooney. Przecież to profesjonaliści nie lataja po boisku jak chca. widocznie takie Zlatan ma instrukcje od trenera

0

Na pewno wielu z was gadało z Ibrahimoviciem i wie jak zachowuje się w szatni i na treningach. Tacy z was znawcy jego charakteru...

0

Bramki zlatana w tym sezonie. Myślę że on ma to czego w ataku najbardziej potrzeba Barcelonie. Silne i precyzyjne strzały z dystansu, świetna gra głową i wzrost. Technicznie również jest lepszy od E2. Dla mnie on jest wprost idealnym napastnikiem dla Barcelony.

0

Tomo1989 jak nie wiesz to nie pisz "znawco" od siedmiu boleści -.-

0

Gibbs ;]

0

Co taki klub jak Barcelona obchodzi zdanie internetowego "kibica" z Polski? Szczekać to sobie możecie i tak to bez znaczenia. Ja ufam zarządowi i myśle że znają się "lepiej" od was i wiedzą kto naprawdę jest potrzebny drużynie tak więc kthxbye.

0

No i Laporta zostanie, inaczej Pep zagrozi odejściem ;]

0

Ale Forlan to opcja na rezerwę jeżeli się nie myle

0

Ciekawe ilu tych krytyków Zlatana widziało wogóle jak on gra...

0

Forlan? nie... Tylko VAGNER LOVE =]

0

Jeśli oglądał ktoś jego mecz w barwach Leverkusen to proszę o napisanie jak radził sobie Henrique bo w statystykach jest przeciętny

0

Przypomina Figo i chyba tak jak Portugalczyk odejdzie do Realu. Looknijcie rm.pl

0

Adebayor marnuje sytuację podobnie jak E2...

0

Henry pragnie pucharu Europy. W Rzymie będzie grał o wszystko ;]

0

Według mnie najlepszym wyjściem było by go sprzedać i kupić Clichego z Arsenalu, a Sylvinho/ Sanchez byli by rezerwowymi.

0

Ribery może i jest niski, ale potrafi grać fizyczny futbol. Także z taką Chelsea poradził by sobie bez problemu. Dodatkowo potrafi wspaniale uderzać z dystansu, a z tym jak wiemy Barcelona miewa kłopoty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?