Xendriel
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
okolice Bełchatowa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekawe kto zdecyduje się pozyskać E2 wiedząc że ten pojedzie na PNA...
0
0
Oby to była prawda. Niech odjedzie w chwale, w Barcelonie osiągnął już dużo, czas na zmiany
0
Myślicie że decyzje o jego kupnie podjęto na podstawie filmików czy po obejrzeniu jednego, dwóch meczy z jego udziałem? Sorry ale jesteście śmieszni...
0
Od Riberyego na lewym skrzydle lepszy byłby chyba tylko Robinho.
0
Co Barcelona ma jakiegoś piłkarza na oku to zaraz potem w mediach piszą że chce go Real. Perez może myśli że w ten sposób sprawi że cena piłkarza wzrośnie i Barcelona z niego zrezygnuje. Robinho jest chyba jedynym piłkarzem o którego Perez nie będzie chciał 'kupić'
0
Ral mierzy ostatnio w zawodników którymi zainteresowana była Barca. Może chcą podbić cenę by ostatecznie Barcelona zrezygnowała ze wzmocnień. Ribery, Ibrahimović, teraz Mascherano.
0
On jest przeciętny. Co najwyżej dobry. Moim marzeniem na lewe skrzydło jest Zhirkov, ostatecznie Clichy.
0
Tylko czekać aż wkomponują się do pierwszej drużyny ;]
offtop. Wydaje mi się, że następny mecz Barcelona gra z Arsenalem a nie z Tottenhamem.
0
Villa to jest już praktycznie w Realu wiec zapomnij...
0
o i Villa na 99% w Realu ;/
0
No właśnie Eto'o jak gra marnuje mnóstwo sytuacji, jednak trzeba przyznać że potrafi się tak ustawiać by stworzyć sobie te sytuację. Bojan np. takiego talentu nie ma. Przynajmniej na razie.
0
Dla mnie i tak jest słaby na przedpolu i głupio wypuszcza piłki z rąk ;/ Może słaby to za dużo powiedziany. Jest Dobry, ale do Casillasa, Buffona czy Cacha trochę mu brakuje.
0
Coś czuje że dojdzie do wymiany Toure - Fabregas, niestety ;/
0
Głupie gadanie że Zlatan się nie wraca tak jak Eto'o czy Rooney. Przecież to profesjonaliści nie lataja po boisku jak chca. widocznie takie Zlatan ma instrukcje od trenera
0
Na pewno wielu z was gadało z Ibrahimoviciem i wie jak zachowuje się w szatni i na treningach. Tacy z was znawcy jego charakteru...
0
0
Tomo1989 jak nie wiesz to nie pisz "znawco" od siedmiu boleści -.-
0
Gibbs ;]
0
Co taki klub jak Barcelona obchodzi zdanie internetowego "kibica" z Polski? Szczekać to sobie możecie i tak to bez znaczenia. Ja ufam zarządowi i myśle że znają się "lepiej" od was i wiedzą kto naprawdę jest potrzebny drużynie tak więc kthxbye.
0
No i Laporta zostanie, inaczej Pep zagrozi odejściem ;]
0
Ale Forlan to opcja na rezerwę jeżeli się nie myle
0
Ciekawe ilu tych krytyków Zlatana widziało wogóle jak on gra...
0
Forlan? nie... Tylko VAGNER LOVE =]
0
Jeśli oglądał ktoś jego mecz w barwach Leverkusen to proszę o napisanie jak radził sobie Henrique bo w statystykach jest przeciętny
0
Przypomina Figo i chyba tak jak Portugalczyk odejdzie do Realu. Looknijcie rm.pl
0
Adebayor marnuje sytuację podobnie jak E2...
0
Henry pragnie pucharu Europy. W Rzymie będzie grał o wszystko ;]
0
Według mnie najlepszym wyjściem było by go sprzedać i kupić Clichego z Arsenalu, a Sylvinho/ Sanchez byli by rezerwowymi.
0
Ribery może i jest niski, ale potrafi grać fizyczny futbol. Także z taką Chelsea poradził by sobie bez problemu. Dodatkowo potrafi wspaniale uderzać z dystansu, a z tym jak wiemy Barcelona miewa kłopoty.