Xendriel
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
okolice Bełchatowa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hummels jest świetny
0
Jeżeli Guardiola obroniłby LM z Barcą to jestem za tym by po sezonie wymienić się z Arsenalem trenerami. Obu szkoleniowcom taka zmiana wyszłaby na dobre.
0
W jego miejsce powinien przyjść Alba.
0
http://footysport.blogspot.com/2010/02/channel-1.html
0
http://www.hwawshytv .info/ nie scina
0
Za mało medialny na Real...
0
Właśnie jemu potrzeba takiego twardego trenera jak Pep. Gdy trenował go Capello błyszczał, później przyszli trenerzy bez charyzmy i było gorzej. Ja uważam, że bardzo przydałby się Barcelonie. Jak tutaj trafi to zobaczycie z jaką determinacją zagra przeciwko Realowi :)
0
Nie chce krakać, ale Zlatan wygląda jakby był przeziębiony ;/
0
Jeffren gra poniżej zera. Robią go jak chcą. On nie poradzi sobie na tej prawej obronie...bedzie jeszcze gorzej.
0
Dużo osób uważa, że Rosellowi źle z oczu patrzy a dla mnie właśnie jeżeli chodzi o wygląd Sandro wydaje się najodpowiedniejszą osobą. Jest najbardziej charyzmatyczny. Inni wyglądają jakby dało się nimi łatwo manipulować...Jednak wygląd wyglądem, ale liczy się przede wszystkim projekt sportowy no i tutaj chciałbym jakiejś debaty albo więcej konkretów od kandydatów.
0
kopermat10 trochę obiektywizmu Marquez może i żółtą mógł zobaczyć, ale Pique zupełnie zasłużył na czerwień i módlcie się żeby nie został zawieszony na kilka meczów. Zobaczycie jaka teraz będzie nagonka madryckiej prasy na Gerarda, bo skoro ich bożek dostał karę to i Pique musi ;/
0
Obwinianie bramkarza za to, że nie obronił karnego jest co najmniej żałosne...
0
Bojan powinien wejść za Keite bo cienko widzę grę w ataku
0
Ibra mógł spokojnie strzelić dzisiaj 2 bramki gdyby Messi nie zagrał tak egoistycznie...To mnie wkurza kiedy ibra jest dobrze ustawiony to nie dostaje podań. A tak w ogóle to ciężko mu strzelić coś kiedy cały zespół gra sobie w szerz podaniami i po paru minutach czekania dostaje w końcu jakąś piłkę ;/
0
Dlaczego jest tak, że teoretycznie mimo lepszego ataku niż w zeszłym roku, sytuacji jest mniej? Według mnie bierze się to stąd, że drużyna gra na Ibre tak jak na Eto'o, a przecież to zupełnie odmienni zawodnicy. Zlatan miał dać więcej możliwości w ataku, można grać z nim bardziej kombinacyjnie, częściej dośrodkowywać kiedy nie idzie się dostać pod bramkę prostopadłymi podaniami. Jednak to nie jest wykorzystywane. Przecież Zlatan w Interze strzelał kapitalne bramki sprzed pola karnego, a teraz jakoś nie widzę nawet strzałów. Oni powinni popracować nad grą kombinacyjną w ataku, bo nadal wygląda jakby się nie rozumieli. Trochę mnie to wkurza, że Barcelona nie wykorzystuje całkowicie takiego potencjału w ataku jaki ma...
0
No nie wiem czy alves zagrał jedno z najlepszych spotkań. Dla mnie zagrał po prostu dobrze, a bramka to chyba każdy się zgodzi że to fart. Piłka miała być do Ibry.
0
Dla Alvesa trzeba sprowadzić kogoś, kto pokaże mu jak się dośrodkowuje i nauczy to robić również lewą nogą...
0
Atutem Ibry nie jest szybkość. Także na światowym poziomie może grać grubo po 30 stce
0
Albo Czyhrynski ;p
0
jeonek jak ma wykorzystywać atuty jeżeli prawie nie dostaje piłek (nie tak często jak Henry czy Messi, nawet kiedy jest na skrzydle), a Alves nie potrafi dośrodkować widząc...
0
macior tylko że jakby udało się przejść Seville, która IMO była najgroźniejszym rywalem w tym pucharze to wydaje mi się, że nawet rezerwami Barca mogła dojść do finału. Dodatkowo jest przykro bo do awansu brakowało tak niewiele...
0
Co ten Marquez wyprawia. Milito plx
0
Gdzie jest Real? :)
0
Szkoda tych punktów zwłaszcza, że do przerwy mogło być 3-0 ;/
0
Fabregas to nie jest, ale jeżeli dałoby się go wypożyczyć na sezon i sprawdzić jak sobie poradzi to czemu nie.
0
Z Henrique IMO już nic nie będzie. Caceres ma jakieś szanse jak będzie pracował. Czygryński? Sam nie wiem, jest młody ale ta jego szybkość i zwrotność mnie dobija ;/
0
Robben10 Gdyby Cesc nie wyróżniał się w Barcelonie to by go Wenger nie zauważył. Arsenal zaszeleścił dolarami, zapewnił mu miejsce w podstawowej jedenastce (czego Barcelona na tą chwilę nie mogła) i chłopak za namową rodziców dał się skusić. W Barcelonie musiałby poczekać na swoją szansę tak jak Iniesta.
0
Czyli co Keita nie pojedzie do Afryki?
0
Wie ktoś może gdzie można kupić taką koszulkę katalonii? :)
0
Można powiedzieć że Leo sercem skierował piłkę do bramki ;)