0

tutaj jest mowa o tym że tego lata Madryt chciał go kupić, a na fioletowej stronie jego słowa to :"Od lat Real się mną interesował, jednak ucinałem wszelkie spekulacje od samego początku"

0

Cwaniak takie same gadki były o Zlatanie. Co z tego że imprezowicz. Jeżeli ty myślisz, że chłopaki dwudziestokilkuletnie w weekendy czy po meczach siedzą w domu to wybacz. Może odizolować ich od świata, nie dawać alkoholu, a po treningach niech idą spać i tak w kółko...Jakoś po formie Robinho nie widać żeby nie znał umiaru.

0

2 wycieczki na wschód, super ;/

0

Chyba najgorszy przeciwnik z możliwych

0

Ribinho jest lepszy od Teveza...

0

Boże jak ja bym chciał żeby real nie wyszedł z fazy grupowej i zobaczyć miny tych wszystkich napinaczy

0

Myślę że w kwestii transferu do Barcelony pieniądze nie są dla Fabregasa problemem. Jeżeli zaakceptuje nowy kontrakt Arsenalu to raczej dla tego, że pragnie pozostać w tej drużynie i zdobywać z nią trofea. Nie będę miał mu tego za złe.

0

O Laportę się nie martwcie. Gorzej będzie jak przyjdzie nowy prezes i nie będzie potrafił sobie z tym poradzić. Dlatego chciałbym by wygrał ten z najlepszym projektem sportowym i ekonomicznym, a nie ten który obieca największą gwiazdeczkę.

0

Jeśli Guardiola tak bardzo go chce, a Szachtar żąda za niego 30mln to musi być dobry.

0

a teraz przepraszać Guardiolę ;)

0

To co ma nie jechac? Przecież mecze z Brazylią to jak mecze Barcelony z Realem. A poza tym to uważam że dla piłkarza najważniejszą drużyną jest reprezentacja, klub zawsze można zmienić...

0

Silva jest według mnie przereklamowany, do tego jakoś nie pali się do gry w Barcelonie. Niech zostanie w Valencii. Po co osłabiać ten klub, tylko liga będzie nudniejsza.

0

Raúl może jest żywą legendą i ikoną Realu, ale nie jest wychowankiem tego klubu!!!

0

Niekiedy gra Alvesa naprawdę mnie irytuje.

0

Mi ten artykuł się bardzo podoba. Dobitnie pokazuje różnicę miedzy Realem a Barceloną. Brawa dla autora

0

Ale jak załatwił Alvesa to był pro. Taka jest mniej więcej logika małych kibiców.

CZARNA WOŁGA LOGOUT!

0

Właśnie. A gdyby nie daj Boże Xavi lub Iniesta złapali kontuzję, to wchodzi Cesc i nie ma problemu.

0

W sumie to widziałem mnóstwo piłkarzy, którzy grali ze złamaną ręką i to w ważniejszych meczach.

0

Chciałbym żeby w niedziele zagrał chociaż kilka końcowych minut.

0

Według mnie przydałby się jeszcze jakiś zmienik dla Yaya. W obecnej sytuacji najlepszy byłby chyba Gago z Realu. I tak będzie tam grzać ławę bo oni kochają swojego Lassa, zapominając o Argentyńczyku. Myślę, że cena oscylowała by w granicach 10-15 mln. Jedyny problem to to, że Real raczej nie będzie chciał wzmocnić swojego rywala.

0

Nawet jak Odpadnie dzisiaj z LM to i tak nie będzie mógł reprezentować drugiego klubu w tych rozgrywkach nie?

0

To by była piękna zagrywka w stronę Realu ;]

0

Przecież Ibra w wywiadach mówi że Messi jest lepszy, więc nie gadaj głupot bo nie sądzę żebyś znał Zlatana osobiście i wiedział jakim jest człowiekiem. No i martw się o Real bo oni znowu zrujnują karierę młodemu chłopakowi (Granero) kupując Alonso...

0

Ronaldo to dla mnie to najlepszy napastnik wszechczasów

0

Jeśli chodzi o defensywnego pomocnika to może Gago? ;]

0

dogłębnie ;p

0

W tym wieku nie ma sensu go wypożyczać. Albo sprzedać, albo zostawić i niech walcz o lewe skrzydło, lub będzie zmiennikiem Messiego. Osobiście jestem za pierwszym wariantem, a w jego miejsce sprowadzić kogoś na lewe skrzydło lub wprowadzić jakiegoś młodzika.

0

Ibra strzelił 29 bramek i miał...10 asyst. Najwięcej z drużyny.

0

Zlatan z Ajaxem

* mistrzostwo Holandii (Eredivisie): 2001/2002, 2003/2004

Z Juventusem

mistrzostwo Włoch: 2004/2005, 2005/2006 (oba anulowane po Aferze Calciopoli)

Z Interem

# mistrzostwo Włoch: 2006/2007, 2007/2008, 2008/2009

Podsumowując gdzie jest Zlatan to jest mistrzostwo kraju. Ten piłkarz robi różnice :)

0

Gdyby był jeszcze chociaż z 2 lata młodszy to byłby hit.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?