Xendriel
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
okolice Bełchatowa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekawe co taka drużyna zdziałąła by np. na Mundialu jeżeli miała by dobrego trenera? ;)
0
Shevvhenko dostaje tyle chyba tylko za nazwisko...
0
Ale piłkarze Barcelony jakby pomijaja Hleba w grze. Wczoraj kilka razy był wolny a nikt mu nie podał. Messi wolał grac z Iniesta. I nie osądzajmy piłkarza po pierwszym sezonie w nowej lidze. Przykład? Henry...
0
Bo Ronaldo to medialna gwiazdeczka czyli dodatkowe korzyści dla klubu
0
Barcelona już nie raz przejechała się na kupowani perspektywicznych młodych graczy...
0
Eto'o jest dobrym napastnikiem, ale ma trudny charakter, jest konfliktowy i nie wiadomo co zaraz może strzelić mu do głowy. Do tego PNA ;/
0
Aguero - Villa - Messi. Na rezerwie Bojan i Henry. Kupić jeszcze Asenjo żeby walczył z Valdesem o miejsce w bramce. Później sprowadzić (o ile to możliwe) Fabregasa, oczywiście po wygaśnięciu jego kontraktu z Arsenalem. Obrona ta co jest w tej chwili starczy na długie lata...no ewentualnie jakiś lewy obrońca, ale z nimi ciężko;/
Tak widzi mi się Barca w najbliższych latach :)
0
Ale jak dostanie żółtą ze sportingiem to i tak nie zagra w kolejnym meczu. Sporting nie jest tak wymagający to może lepiej żeby nie zagrał i by wyzerowały mu się te kartki? Lub odwołać się od kartki Pique.
0
Tak, ale zobacz ile Messi ma lat.
0
aha i nie wypowiadaj się za wszystkich >.
0
gordoniasty jestes rasistą? W twoim przekonaniu jakiej narodowości piłkarze nadają się do gry w Barcelonie?
0
Racja a jak pokazał ostatni mecz Hleb nabiera formy.
0
Kameni jest chyba do wzięcia za darmo
0
Co ja bym dał, żeby zobaczyć Francka w Barcelonie :)
0
Bardzo trafny komentarz co do Caceresa.
0
Ribery to nie jest kot w worku, to jest gwarancja gry na najwyższym poziomie przez kilka najbliższych lat. Oglądałem mnóstwo meczów z jego udziałem i mogę śmiało stwierdzić, że jest fenomenalny a np. w przeciwieństwie do Messiego lata cały mecz po całym boisku od obrony do ataku. Pewnie większość się ze mną nie zgodzi, ale wolę Franka niż naszych wychowanków. Dla mnie Ribery to jeden z geniuszy futbolu. Ta sama półka co Messi czy Kaka. Barcelona może mieć wspaniałą szkółkę z której wychodzą bardzo dobrzy zawodnicy, ale by być prawdziwym crackiem oprócz treningów trzeba mieć talent i nie wiem kiedy z La Masia drugi Messi...
0
Pytasz ile on ma lat? Boże ręce. Nie potrafisz googlować?
0
Wreszcie był by polak w Barcelonie. Z niemieckim paszportem, ale to polak :) I nie jest taki zły watch?v=Ox57dLkeBV8
0
Ja bym go brał za jakąś niewielką cenę. Na lewą stronę mógł by się przydać. W dodatku jest młody
0
dlaczego pomarzyć? Może Leo gdy z Barcą osiągnie już wszystko będzie chciał spróbować nowych wyzwań. Nieco słabszy klub poprowadzić do sukcesów, a może zostanie w Barcie? Nie wiadomo co się wydarzy za kilka lat, więc nie bądźcie tacy pewni, że Messi zostanie do końca kariery w Barcelonie ;)
0
Henry, Eto'o, Hleb, Keita. Dwóch z tej czwórki sprzedać, kupić Silvę, Aguero i mamy drużynę kompletną. Ostatecznie jeszcze jakiś młody dobry bramkarz, żeby Valdes miał jakąś konkurencję.
0
To jest Holender więc może Real go kupi? była by prawie całą jedenastka...
0
Szkoda chłopaka. Mógł być gwiazdą...
0
a Ja myślę, że Lyon :)
0
To może być punkt zwrotny Realu w tym sezonie. Niejednokrotnie tak było, że wraz z przyjściem nowego trenera pojawiły się wyniki.
0
Ciekawe jak pójdzie Realowi z nowym trenerem? :)
0
Gdyby wrócił Ronaldinho mielibyśmy drużynę kompletną.
0
Niektórzy mówią, że mamy Eto'o i środkowy napastnik jest nam nie potrzebny. Ja uważam, że E2 wcale tak dobrze nie gra. Myślę, że Aguero i Benzema strzelili by tyle samo bramek co kameruńczyk z tych akcji, a nawet więcej patrząc jak Samuel marnuje sytuacje. O Henrym nie wspomne. Jest bez formy ;/
0
On po prostu musi sobie jakoś odbić niepowodzenia Arsenalu w tym sezonie :)
0
Valdes wpuściłł najmniej bramek, ale bardzo duża w tym zasługa obrońców. Nie przypominam sobie jakiś wielu kapitalnych interwencji Valdesa, w których ratował Barcę, mało tego uważam, że przy niektórych bramkach mógł zachować się lepiej...ale nie narzekajmy, Jest dobrze ;]