O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1551
  • Liczba komentarzy 29
  • Polecenia 28

Komentarze

1

@Janiama Też mi się wydaje, że będzie 1-1.

1

@Kretok Hmm, może Green Hell.

3

@monsterrize Widzisz - twoje komentarze dostarczają mi sporo radości, tobie zaś moje - musimy częściej sobie odpowiadać - same pozytywne skutki z tego wynikają ;)

1

@monsterrize Pokazałem jedenastu osobom twoje wypowiedzi i @nwchades - i każda z 11 osób śmieje się z ciebie - tyle warty jest twój argument.

1

@olek10 Kto jak kto, ale ty piszący, że masz szacunek do każdego człowieka jest kuriozalne. Pozwolę sobie przytoczyć twój komentarz - "według rozumowania miłości LGBT to za 100 lat nie byłoby ludzkości wogole .. chyba że facet może faceta zapłodnić i może on urodzić dziecko lub kobiety. Normalna rodzina to gdzie mama i tata a nie żeby tata, tacie do d*py wkładał. Nie mam nic do nich ale niech siedzą cicho i niech sobie robią co chcą w domach a nie że manifestacje i to im się należy tamto sramto , jeszcze adopcji brakuje -.-
." Pamiętam jak kiedyś użytkownik o nicku @Zoker napisał komentarz z zapytaniem o to czy użytkownicy tejże strony uważają siebie za tolerancyjnych, przy okazji nadmienił jaki on ma stosunek do osób homoseksualnych i do osób o innym kolorze skóry. Pomimo nieprzychylnej opinii do osób homoseksualnych, nie pałam do niego niechęcią, bo nie owijał w bawełnę i wprost napisał, że nie jest tolerancyjny. Ma tę świadomość, co może być hipotetycznie podwaliną do zmiany swojego nastawienia. U ciebie sytuacja jest zgoła inna, na pierwszy rzut oka widać, że nie masz do nich szacunku, choć jak zacietrzewiony trzymasz się tego, że masz do wszystkich szacunek.

Zobacz wszystkie

9

@DonMatteo901 nieudolne* :))

3

@monsterrize Widzisz - twoje komentarze dostarczają mi sporo radości, tobie zaś moje - musimy częściej sobie odpowiadać - same pozytywne skutki z tego wynikają ;)

3

@YoNoEntiendoNada Dawno już nie przeczytałem tego "argumentu", który mówi o nietolerancji do czyjejś nietolerancji. No, ale La rambla jak zawsze stanęła na wysokości zadania.

2

@Hushovt Jak najbardziej polecam.

1

@Janiama Też mi się wydaje, że będzie 1-1.

Media

Sonda

Czy Barca powinna dać komuś numer 10 w następnym sezonie?