0

@MesQueUnClub_87 Masz racje ale wiesz moze akurat dzisiaj Harry czy sterling beda mieli swoj dzien

1

@MesQueUnClub96 Wsm troche racji w tym jest ale jednak może się Harry przelamie

1

@Commando Oho zdania ekspertów podzielone ;)

0

@Pawelec7 Awersja po WW2?

1

@WiernyCuleBarcy1895 To co może będziemy codziennie pisac jak bardzo jesteśmy w dvpie???
Dzień 145678 Barcelona dalej jest w dupie jesli chodzi o finanse to chcesz czytac codziennie zamiast newsow tranfserowych?

0

Anglia - Niemcy kto i dlaczego?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Mateonvious Dzięki

0

Jest gdzieś dzisaj Argentyna do obejrzenia w tv? Jak tak to na jakim kanale

0

@AmigoBlancos Oczywiscie ze tak ja tylko mowie co widze

0

@AmigoBlancos Nie chce wyjsc na Chejtera ale..... to przyjęcie było przypadkowe as fvck ... to widac bylo szczegolnie na slow motion gdzie ewidwntnie przez ulamek sekundy nie wie gdzie jest piłka a potem jest w szoku ze jest tam gdzie jest...
Przypadkowe, nie mniej jednak ladne

0

@FCBurnley A ja wlasnie waptie ale zobaczymy jak to bedzie wazne zeby sie go pozbyc i odciazyc nieco Komin placowy

0

0

Czy Thuram to syn TEGO Thurama???

0

Czy ten Thuram to syn Tego Thurama ? wiecie o co chodzi

0

@Rewolucja123 masz racje chodzilo mi o ofensywne trio

3

@Katalonbar Nieeee ...Coś ty..... ;)

3

@Pawel13sz każde inne trio w futbolu < MSN

0

@maniak33333 XDDDDDDD

0

@tom9001 obstawi raczej 40 60

1

@FCBurnley ty nie rozumiesz chyba ze to wypozyczenie

1

Kto komentuje mecz ze szpakiem?

0

@Encore Ale że aż tak że woli grac jakims Palinha?

0

@Krzychuuuu14 I palinha jakis jest od niego lepszy?

1

Co bruno zrobił Santosowi że nie gra?

0

Strejlau 2 razy w przeciągu 5 minut "Stara zasada kto ma piłke ten decyduje o akcji" Serio???? Myślałem że jak się nie ma piłki to się akcje tworzy XD ależ on ma złote myśli

0

@Criss18Barca Mógłbyś mi wytlumaczyć jak działają te punkty z Fanstasy i za co sielę je otrzymuje?

0

@Uukasz_93 Nie umiem nazeac nikogo poza messim ale mose to jus przez godzine

0

@Criss18Barca juz nie nasz

0

@LeoMessiah Raczej nie przynaniej poki co za malo doswiadczenia umówmy sie moriba i pedri to nieopierzone młokosy jeszcze a jak pomysle o czyms takim w np Klasyku to mnie niepokój dopada

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?