O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1007
  • Liczba komentarzy 54
  • Polecenia 46

Komentarze

0

Lecce niech da za niego 2 mln euro i niech jego pensję przejmie i ADIOS!!!
Sporting dał już 7 mln euro za Trincao.....kolejny gwiazdorski transfer mafii bartusia i rosellka i ich polskiej delegatury w postaci marivebusia i redakcji tego serwisu, której nigdy nie zapomnę jak mnie traktował banując mnie kiedy tą mafię krytykowałem...... A TERAZ OKAZUJE SIĘ ŻE TO JA MIAŁEM RACJĘ.

3

Zaj....te to więzienie gdzie mógł trenował na stojąco, bez zmęczenia. Dodatkowo chorobowe 365 dni w roku.......no i pensja 20 mln. euro. Kurcze ja też chcę trafić do takiego ekskluzywnego więzienia.

1

A co do piłkarzy to oni mają na wasze komentarze po prostu w......e. Oni zarabiają miliony o których wy możecie pomarzyć i taki filmik nic w ich życiu nie zmieni. Bo co ma zmienić? Balde jak zostanie będzie kasował 6 mln a jak nie to angielskie Newcastle czy City chętnie za darmo go wezmą i dadzą mu z 10 mln i nie będzie ich obchodziło ze chłopak wystąpił w jednym 14 sekundowym filmiku który spowodował wymioty w banderowskich klubach ( skoro wszyscy rosjanie to źli to wszyscy ukraińcy to banderowcy.....którzy użyli 108 metod mordowania Polaków na Wołyniu 1943.).
Roberto? To wyznawca judaizmu we względu na żonę. i to jest jakieś oburzenie środowisk żydowskich? NIE!!!! I dla mnie to wystarczy by zamknąć ten temat.

2

Z 14 sekundowego filmiku robicie gównoburzę? Gdzie świat był w 2003 roku jak Amerykanie niszczyli Irak? Czy komuś przyszło do łba by zabronić Jankesom udziału choćby w IO Ateny 2004? A co wszyscy rosyjscy kibice Barcelony są źli? MACIE DOWODY? Barca ma na pewno kibiców wśród arabskich szejków z Kataru czy Saudi Arabia a tam są oni właścicielami życia i śmierci imigrantów np. z Bangladeszu i ich można pozdrawiać i robić tam Superpuchary?
Nie wrzucajcie wszystkich do jednego worka. A te ukraińskie kluby to są ostatnie które mają prawo oburzać się na takie filmiki. Choćby szachtar którego właściciel został jego prezesem.......w monecie kiedy z jego samochodu na starym stadionie wyszedł ówczesny właściciel BRAGIN z którego na oczach Achmetova zostały tylko buty po uderzeniu rakiety. Mafijne oligarchiczne kluby mające powiązania mafijno sutenerskie nie mają moralnego prawa krytykować piłkarzy Barcy. Wojna wojną ale świat i tak robi z Rosją biznesy tylko okrężną drogą.......i przy okazji kroją Polskę jako frajerów świata.

0

@darek60 NIE ON.......tylko ten DYWERSANT i FUTBOLOWY BANDYTA bartuś jego guru rosellek.......WSPIERANI przez PSEUDO CULE typu mariovebuś przez którego mnie tu banowali kiedy MÓWIŁEM ŻE NISZCZĄ BARCĘ i MIAŁEM RACJĘ
teraz Laporta musi to gówno posprzątać i jak mu się uda przynajmniej w połowie to powinni mu pomnik postawić.

Zobacz wszystkie

5

No widzę wielu wspaniałych trenerów na tej stronce. Wyślijcie CV do Barcelony......może wyslą was NA STAŻ do szkółki Barcelony na NIEZNANEJ wyspie PUKU PUKU NA Pacyfiku

4

Cały ten serwis jarał się z mariovebusiem i innymi trypletem 2015 i jak wspaniały jest bartomeu!!!!
Mi zaś dawano BANY za to że pisałem że ten gość z rosellem niszczy Barcelonę.
Pisałem że Barca będzie tonąć i mnie wyśmiewaliście
TERAZ KIEDY LEO ODCHODZI STWIERDZM - MIAŁEM RACJĘ!!!!
By posprzątac ten syf po bartomeu trzeba będzie 1-15 lat

3

3

Zaj....te to więzienie gdzie mógł trenował na stojąco, bez zmęczenia. Dodatkowo chorobowe 365 dni w roku.......no i pensja 20 mln. euro. Kurcze ja też chcę trafić do takiego ekskluzywnego więzienia.

3

31 grudnia zrobią np. Derby Barcelony, Derby Madrytu, Derby Sewilli,Derby Kraju Basków,Derby Valencji i po sprawie jeżeli chodzi o Sylwestra

Media

Sonda

Zgadzasz się na sprzedaż Raphinhi za około 80 milionów euro?