O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 674
  • Liczba komentarzy 49
  • Polecenia 39

Komentarze

0

@Fan2005 dzieciakiem? Chłopcze ja ma większą wiedze o historii Barcy i jej wszystkich sekcji niż wy wszyscy zwolennicy bartomeu ( tak jaraliście sie nim mimo moich ostrzeżeń za które mnie tu banowaliście notorycznie- A TO JA MIAŁEM RACJE) .......włącznie z TĄ REDAKCJĄ.
Poniżej jakiegokolwiek poziomu to wasza wiedza na temat Barcy bo jeżeli ktoś chce wiedzieć na dany temat to nie czyta nagłówka ale zagłębia się w informację bo tylko tak może dogłębnie poznać temat bo wszystko ma swoją przyczynę i skutek a przyczynę znajdziesz cofając sie w przeszłość a skutki widzisz teraz i w przyszłości......ale to jest za trudne dla tak ograniczonej i zaślepionej społeczności osób udających kibiców Barcy

0

@Fan2005 Właśnie przez takie zamknięcie sie w skorupie wygodnych przyzwyczajeń powoduje potem frustrację przy niepowodzeniach.
I najlepiej widać to właśnie wśród was z tego portalu. Wraz z redakcją i mariovebusiem popieraliście bartomeu, JARALIŚCiE SIĘ każdym wielo milionowym transferem rodem z fify lub managera......a POTEM PŁACZ i ZGRZYTANIE ZĘBÓW bo klęska goniła klęskę zarówno piłkarską jak i finansową.
W tym samym czasie pozostałe sekcje Barcy mino obcinanych budżetów ( na pensje umtitich i całej reszty pseudo wymysłów bartomeu) wygrywały trofea o których NA TEJ STRONIE BYŁA CISZA.......a to był promyk radości w czasach klęsk Messiego i spółki.
A piłkarski Barcy stworzyły POTWORA, który wygrywa nawet LM ...... i na którego mecze na Camp Nou przychodzi ponad 90.000 ludzi o czym piłkarze Xaviego mogą na ten czas pomarzyć. Do tego w drużynie jest "kobiecy Messi" i Dream Team, którego gra przypomina tą za czasów Cruyffa i Guardiolii.

A TAKI KIBIC POWINIEN SIĘ PRZYNAJMNIEJ MAJĄC OGRANICZONE ZWOJE POZNAWCZE WIEDZIEĆ JAKIE TO SEKCJE.

1

@ChampionLW powinno jako kibica Barcelony

2

@Pstryk jak zarobią w Polsce za mecz za chwilę Pinokio i złodzieje ze skarbówki zapukali by do drzwi Camp Nou krzycząc " dzielcie się bo zarobiliście....a tak poważnie to oddawać 50% za zbogacenie"

0

@Kengo Rozitsky,Wenta, Sypszak

Zobacz wszystkie

5

No widzę wielu wspaniałych trenerów na tej stronce. Wyślijcie CV do Barcelony......może wyslą was NA STAŻ do szkółki Barcelony na NIEZNANEJ wyspie PUKU PUKU NA Pacyfiku

4

Cały ten serwis jarał się z mariovebusiem i innymi trypletem 2015 i jak wspaniały jest bartomeu!!!!
Mi zaś dawano BANY za to że pisałem że ten gość z rosellem niszczy Barcelonę.
Pisałem że Barca będzie tonąć i mnie wyśmiewaliście
TERAZ KIEDY LEO ODCHODZI STWIERDZM - MIAŁEM RACJĘ!!!!
By posprzątac ten syf po bartomeu trzeba będzie 1-15 lat

3

3

31 grudnia zrobią np. Derby Barcelony, Derby Madrytu, Derby Sewilli,Derby Kraju Basków,Derby Valencji i po sprawie jeżeli chodzi o Sylwestra

2

@Pstryk jak zarobią w Polsce za mecz za chwilę Pinokio i złodzieje ze skarbówki zapukali by do drzwi Camp Nou krzycząc " dzielcie się bo zarobiliście....a tak poważnie to oddawać 50% za zbogacenie"