2

@Rewolucja123 to już jest śmieszne tak, że nie wiem xD zdajesz sobie sprawę, że za każdym razem jak potwarzasz szczęście tym bardziej obalasz swoją własną tezę? Bo szczęście nie dzieje się z definicji regularnie

0

Komentarz usunięty

0

@Rust_Cohle wyda jeszcze 300 mln na obronę i może jest szansa

0

Komentarz usunięty

0

Równie dobrze tak mogło się stać na początku meczu tylko Real był nieskuteczny w opór

0

City vs Atletico mode on

0

@Striker no tak będzie

1

City robi co może żeby wdupić

1

Jak City tak zagra z Liverpoolem jak w tym meczu to ich Liverpool zje i wysra

0

@AmigoBlancos chodzi mu pewnie o to, że za uderzenie w twarz masz czerwo

0

City jak zagra druga taka połowę to raczej odpadną

0

@FCB_dimiC ty wiesz że już trzy dobre okazję z czego jedna bardzo dobra mieli w 20 min? XD

0

Benzema druga dobra okazja, ale potem pewnie będzie, że Real się slizgnal jak w trzeciej strzeli xd

2

@AmigoBlancos mam dokładnie tak samo, dałbym jakieś 65/35 lub 70/30 dla City, ale no można żyć marzeniami i wierzyć zawsze :P

1

@klopx to niezły wynik pod siebie, 2:2

3

@damiano996 no akurat za to co zrobił z Villarealem do niewiarygodny szacun

0

Brameczka na konto bramkarza

0

@Rust_Cohle w poprzedniej wg Ciebie też Villareal dopuszczał do pola karnego za mocno i ogólnie miał zgasnąć od razu po bramce a tak się nie stało. Zdominował to dużo powiedziane jak na fakt, że sytuacji 100% jak na lekarstwo

0

@Faun zobaczyłem

1

@Faun nie upadał, co za bzdura. Podskoczył i w locie został dotknięty przez Allissona mimo że był pierwszy przy piłce. Karny i tyle

0

@Faun no nie było tak

6

XDDDDDD LIVERPOOL W SZOKU

5

Karny się należał tak szczerze

1

@Ojciec5tkidzieci on powiedział że skończy po Madrycie karierę, ale jeśli będą go chcieli 10 lat to nie widzi w tym problemu.

0

@MrPGG dobrze panie profesorze. I tak nie ma sensu dywagować nad tym co by było gdyby był w Barcelonie, bo to pewne już że idzie do Realu.

0

@MrPGG Fabrizio Romano >>> oficjalne stanowiska klubów xD

2

@mindbender84 Rudiger już w Realu i to jest oficjalne xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Qaz123 jednego z lepszych? Ani w Realu, ani w City, ani w Liverpoolu nie grałby nawet w pierwszym składzie

0

@Elvisek nie działa, Marca, a nawet AS chociaż rzadziej niż Marca po trofeum zazwyczaj dają na okładkę w centrum Barcelonę. Tak samo jak Betis wygrał puchar króla było, Marca informacja wielka o tym a katalońskie gazety jakie płytki transferowe czy cos na okładce xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?