2

@cchesterr43 Jest wrecz na odwrót. Skoki stały sie loteria xD

3

@tommyVERceti Bo wtedy to miało jskis sens. Puszczali wszystkich w podobnych warunkach a sprzet i sedziowie az takiej roli nie odgrywali.

Najlepsze czasy tej dyscypliny

0

@lukaszbarca15 Ja sie z tym nie kryje. Wyraznie pisałem ze go nie lubie. Ale niechec do Niemców jest powszechna i nie tylko w skokach. Co mnie w sumie bawi bo kryje sie za tym przeważnie niechec historyczna jakby to cos miało wspólnego z obecnym sportem.

0

@bodzio10 Zabawna jest ta niechec do Niemców. Jednak rozumiem skad sie bierze bo Austriaccy i Niemieccy sedziowie faworyzuja swoich.

0

Komentarz usunięty

0

@Klaudix Bo? Akurat ja wolałbym Niemca. Dawno nie wygrali nic znaczacego. Z drugiej strony ten pajac sédzia...

0

Mam nadzieje ze w Austrii japoniec przegra. Obok Hannawalda to mój 2 najmniej lubiany skoczek.

Swoja droga jeszcze chwila i skoki beda do wyebania z olimpiady. Zero sprawiedliwej rywalizacji

1

@barcafan9512 tak? Skoki to top 3 najmniej sprawiedliwycj dyscypli .
Raz ze warunki a dwa sedziowie a do tego brak regulacji w sprawie sprzetu.

Jakim cudem nie wyebali tego z olimpiady?

2

Żenada. Z roku na rok wiecej kompromitacji. Dyscyplina do wyebania bo o sprawiedliwosci tu mowy nie ma

1

Ja tam japonca nie lubie niech przegra

0

@zakazskretuwlewo Chmielowa ale lubie wszystkie perły

0

Mozna nie lub piw koncernowych ale kierwa Perła za 3 zł to majstersztyk. Dobre i co ważniejsze tanie piwo.

3

Stoch prosze nie rób siary i dobij do 40 wygranych :(

1

@Hosh Dokładnie. Z roku na rok ta dyscyplina sie cofa a nie rozwija.

25

@Encore Karny. po cholere go ciągnął?

4

Skoki to obecnie szopka. Brak regulacji co do sprzetu,wałki przez sędziów i beznadziejne przeliczniki za wiatr.

Sport do zaorania o ile tak to mozna jeszcze nazywac

3

Piwo z rana jak smietana

1

O nie! Jestesmy zgubieni...

1

Dobra to był udant sylwester. Zycze zdrówka i ide spac a kaca zalecze 2 4pakiem perły. Naura

0

@D10SLEO pozdrów wulkany Mauna Loa Mauna Kea Kilauea etc

0

8

Zdrowia szczesciasa i pomyslnosci w 2022 roku a i no pieniedzy.

@AssisMoreira @kazbychu @TheNekro94 @macio_944 @Jakchcesz @semafor @Ingiel @Kidd @pele1282 @arasz1819 i inni

0

@Joe_Pesci Ile wypiłes?

0

10 min meki kierwa xd

6

Dobry wieczór. Czas na moja perełke. Wasze kierwa zdrowie @macio_944 @Jakchcesz @TheNekro94 @Kidd @Ingiel @semafor @AssisMoreira @kazbychu @arasz1819 itd

1

@PatrykBarca Perła swietne piwo i tanie.

1

0.5 za mna. Czas na perłe.

1

no to co na 3 nóżke.

0

odmrozili Rodowicz xd

1

@MesQueUnClub96 A kiedy on był trzezwy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?