3

Wstyd katalonii mozna tak to nazwac.

Hanba jak ten klub jest zarzadzany...

2

Życze wam wszystkiego najlepszego w roku 2025.
Dużo zdrowia pieniędzy i o ile jest to możliwe to by rok kolejny był jeszcze lepszy.

LaportaOut

4

Zarzygali całe boisko nananananana

3

@abram3k Nie. Gorszy nie jest. Natomiast zamiast wyciagac z bagna to nas w nie wciaga głębiej.

0

@gumaz Zgadnij :/

1

Kibel mi zajeli :(

2

Piękna kompromitacja sie szykuje.

Laporta daj se pan spokój i odzejdz za nim wpakujesz nas w jeszcze większe bagno

1

Dzieki Barcelono za kolejna kompromitacje.

Przestaje ogladac ten cyrk. Ile mozna przerabiac to samo...

Zostaje tylko siedziec na la bambie :/

2

@AFA Gdzie wady?

1

@Popitek12 To lej go w morde xd

4

Zarzygali całe boisko lalalalala

0

@Kengo Durnie :)

7

Cóz wasze zdrowe raz na jakis czas mozna se łyche wypic albo kilka :)

@macio_944 @TheNekro94 @Jakchcesz @Luciano99 @Kessie @Deviler @Bocheno1 @Kgorecki2500 @tomek8756 i inni.

1

Jest sciernisko ale bedzie wysypisko :)

2

@Transu96 Win/Win

1

@Stinger_ O jezu masz herba xD

2

@KamQiX Pije x2

0

@Korsain Albo wyskoczy hue hie

0

@okiemtypera_lucaxx95 Rece mi na ciebie opadaja...

2

@Aragorn33 Zobscz fb i co tam beton pisowski wypisuje. Dramat.

1

@FcPortoFan1999 zeby sie tym brandzlował na la bambie xD? Oszalałes?

3

Jesli oni sie skompromituja z tym Olmo to daje sobie spokój na dłuższy czas z tym cyrkiem...

2

@kuz Tak jest :/

0

@kamilop Za marzenia nie karaja xD

3

No i kto teraz zhackuje płyte głowna :/

Obstawiam że kolejny ktory sie zawinie to Konon.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?