Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Fantastyczny Chłopiec Ogłady ziomus.
1
Panowie posłuchajcie tego monologu. Przecież to jest takie prawdziwe. Bundy wiecznie żywy :)
1
@Munio Teraz moge bo jedno miejsce sie zwolniło
0
@mrboom Mea culpa
10
Własnie przeczytałem ciekawy artykuł o Campi Flegrei. Znaleziono slady potężnej erupcji sprzed 100 tys lat.
Siła tamtej erupcji była podobna do tej z przed 39 i 15 tys lat. W duzym skrocie Pola Flegrejskie miały conajmniej 3 erupcje o sile VEI 7. Czy jestem tym zaskoczony? Nie. Moim zdaniem ten wulkan ma jeszcze dużo sekretów do odkrycia podobnie jak Wezuwiusz.
@macio_944 @Jakchcesz @AssisMoreira @Kim Kallstrom @Zoker @doc @Lionel_Messi10 @michal26 @barcelonaLM
1
https://www.facebook.com/reel/1709486366581529/
Hahaha tak to wygladało w meczu psg liverpool :]
3
https://www.facebook.com/groups/2221508407952341/permalink/8721462604623523/
Ło kurła. Nie da sie tego wymazac xD
@macio_944 @Jakchcesz @Luciano99 @Kessie @Deviler @Bocheno1 @Kgorecki2500 @tomek8756
2
@xvcWinterSoldier Jakby patrzec głebiej to smute jak skonczył. No cóż.
2
"Nie będzie niczego" Śp kononowicz :/
Barwna była to postac.
3
Mogliby wywalic feio. Takich szkodliwych trenerow liga nie potrzebuje.
1
@LeoMessiiBarcaPepa Masz na yt calosc trwajaca z 3 h bodaj
@DonCarletto mój to most khazad dum
0
Za to kocham ten serial.
Ps kojarzy ktos który to odcinek?
3
W molde jeża co za łomot sie szykuje
6
@tomek8756 To jest nas dwóch :]
1
Twix słony karmel>>> zwykły.
Nie zapraszam do dyskusji
1
Pedri podobno oddał nagrode mvp Szczenie.
Jesli tak to szacun wielki :)
1
@pride1899 Jest różnica grac 2 mecze mniej a 1 w 10.
Oni motorycznie daja rade.
23
Zabawne jak Martin nagle wyrasta na solidnego zmiennika. Moze on po prostu wiecej czasu potrzebował? Moze po raz kolejny Flick wyjasni la bambe xd
7
Czas se golnac przed snem.
Za wasze i moje zdrowie.
Ament.
0
@FCB_dimiC Oni to z choroszczy sie urwali
22
Stało sie.
Rok blizej do smierci :]
Dzieki kochana Barco za fajny prezencik :)
0
Ale beda memy po tym meczu. Cos pięknego :)
1
@Encore Encore nie trolluj :/
2
@Kai0 Nie dostał
10
Juve frajerzy. Takiego bramkarza sie pozbyc xD
Byłoby ironiczne gdyby teraz wygrał LM :)
4
Tomaszewsk teraz zacznij grzmiec :)
0
Ten wynik to bedzie arcydzieło biorac pod uwage okolicznosci :)
70
Ale jedno trzeba oddac Flickowi. Mentalnie zespół jest na innym biegunie.
1
@kuz oddaje fart za poprzednie lata xd
0
PSG to inny wymiar frajerstwa xD