Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No i remis. Dobre i to. Kolejny krok ku spadkowi Slaska :)
0
Pogon miala tylko 1 zadanie...
1
@xvcWinterSoldier Nie ;]
1
@Danny Gaucho Ta cos w tym jest :)
Moze trzeba Rambo odpalic.
Z Łysolem lubie film Włoska Robota
1
@Danny Gaucho Brakuje takich seriali typu one man army bez zbytnio skomplikowanej fabuły.
Oby to dłużej pociągneli.
0
@Danny Gaucho @Batys ile planuja sezonów?
1
@Batys Luz. Btw ten Reacher jest o niebo lepszy niz Cruise w filmach
1
@Batys Oj dałes spoilera ale mniejsza xd
No moim zdaniem subiektywnie Roscoe wygrywa :)
2
@Batys Roscoe fajna babeczka. Imo najlepsza z wszystkich ;)
1
@Batys Ja czekam az caly sezon 3 wyjdzie
0
Komentarz usunięty
0
@Danny Gaucho Albo jest po. You know xd
0
Pogon prosze wygrac we Wrocławiu.
0
@Cvzx Haha wstyd xD
0
I cyk puszcza 1-0
1
@Irmscher10 Co zrobił? Ogólnie to on powinien byc kandydatem KO.
1
@KamQiX +1 kolego
0
@Kapitan hawk Stare kurtyzany :)
0
@adi7adi8 Jesli tak to okej. Co innego zacheta a co innego przymus.
0
@SinMistico Graja z WKS. Szansa ze Slunsk wygrw sa niskie.
3
@Kgorecki2500 To droga wolna. Ja w imie polityków nie wybieram sie nigdzie :)
Szansa ze pójde jest niewielka ale bardziej zal ludzi ktorzy beda zmuszani.
1
@Michael24 Lece.
1
@D10SLEO Zachęty jak najbardziej. Przymus nigdy w życiu.
1
@michal26 Panie ja to slepy jak stepien do tego depresja od ponad 10 lat. Problemy emocjonalne itd xd
0
@Kinginiesta Otóż to.
13
@Matheu12 Zachecac. Jakies spore benefity za udział itd.
Dlaczego ludzie maja umierac za decyzje polotyków kiedy oni sobie moga uciec bog wie gdzie?
1
@BulaKG Szanuje za nawiazanie do 13 posterunku :)
0
@Arcybiskup Wiem ale to jest problem ciagnacy sie latami w zasadzie do dzis.
Przyznam ze to wpływa tez na stabilnosc emocjonalna i jest czasami bardzo ciężko.
Forum tutejsze w pewnym stopniu zastepuje mi rozmowy z kim w zyciu realnym. Sama idea ze ktos mnie zmusi wbrew woli do udziału w jakims szkoleniu nie poprawi sytuacji.
6
@HarveySpecter Skutek bedzie odwrotny od zamierzonego. Ja z poważna depresja i poważna wada wzroku mam isc na szkolenie do wojska?
Nie tedy droga. Powinno się zachecac a nie zmuszac. Przecież taka decyzja to polityczne samobojstwo.
Tutaj Tusk sie mocno odkleił.
3
@Ares! Z całym szacunkiem ale moze najpierw zacznijmy od polityków. Ja do wojska nie zamierzam sie wybierac. Z reszta bardzo watpie by mnie przyjęli.
Lepiej zachecac niż zmuszac.