0

No i remis. Dobre i to. Kolejny krok ku spadkowi Slaska :)

0

Pogon miala tylko 1 zadanie...

1

1

@Danny Gaucho Ta cos w tym jest :)

Moze trzeba Rambo odpalic.

Z Łysolem lubie film Włoska Robota

1

@Danny Gaucho Brakuje takich seriali typu one man army bez zbytnio skomplikowanej fabuły.

Oby to dłużej pociągneli.

0

@Danny Gaucho @Batys ile planuja sezonów?

1

@Batys Luz. Btw ten Reacher jest o niebo lepszy niz Cruise w filmach

1

@Batys Oj dałes spoilera ale mniejsza xd

No moim zdaniem subiektywnie Roscoe wygrywa :)

2

@Batys Roscoe fajna babeczka. Imo najlepsza z wszystkich ;)

1

@Batys Ja czekam az caly sezon 3 wyjdzie

0

Komentarz usunięty

0

@Danny Gaucho Albo jest po. You know xd

0

Pogon prosze wygrac we Wrocławiu.

0

@Cvzx Haha wstyd xD

0

I cyk puszcza 1-0

1

@Irmscher10 Co zrobił? Ogólnie to on powinien byc kandydatem KO.

1

@KamQiX +1 kolego

0

@Kapitan hawk Stare kurtyzany :)

0

@adi7adi8 Jesli tak to okej. Co innego zacheta a co innego przymus.

0

@SinMistico Graja z WKS. Szansa ze Slunsk wygrw sa niskie.

3

@Kgorecki2500 To droga wolna. Ja w imie polityków nie wybieram sie nigdzie :)

Szansa ze pójde jest niewielka ale bardziej zal ludzi ktorzy beda zmuszani.

1

@Michael24 Lece.

1

@D10SLEO Zachęty jak najbardziej. Przymus nigdy w życiu.

1

@michal26 Panie ja to slepy jak stepien do tego depresja od ponad 10 lat. Problemy emocjonalne itd xd

0

@Kinginiesta Otóż to.

13

@Matheu12 Zachecac. Jakies spore benefity za udział itd.

Dlaczego ludzie maja umierac za decyzje polotyków kiedy oni sobie moga uciec bog wie gdzie?

1

@BulaKG Szanuje za nawiazanie do 13 posterunku :)

0

@Arcybiskup Wiem ale to jest problem ciagnacy sie latami w zasadzie do dzis.

Przyznam ze to wpływa tez na stabilnosc emocjonalna i jest czasami bardzo ciężko.

Forum tutejsze w pewnym stopniu zastepuje mi rozmowy z kim w zyciu realnym. Sama idea ze ktos mnie zmusi wbrew woli do udziału w jakims szkoleniu nie poprawi sytuacji.

6

@HarveySpecter Skutek bedzie odwrotny od zamierzonego. Ja z poważna depresja i poważna wada wzroku mam isc na szkolenie do wojska?

Nie tedy droga. Powinno się zachecac a nie zmuszac. Przecież taka decyzja to polityczne samobojstwo.

Tutaj Tusk sie mocno odkleił.

3

@Ares! Z całym szacunkiem ale moze najpierw zacznijmy od polityków. Ja do wojska nie zamierzam sie wybierac. Z reszta bardzo watpie by mnie przyjęli.

Lepiej zachecac niż zmuszac.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?