RosjaninBut
Dołączył/a: maj 2014
świętokrzyskie/wielkopolskie
16 obserwujących
3 obserwowanych
Czy Barcelona powinna sprzedać Ferrana Torresa?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ciekawe kto się odważy wskazać wynik w tym meczu:)
Z jednej strony chciałoby się trafić rezultat, z drugiej jednak trudno napisać 3-1, przeciwko sobie..
0
@Azi To by chyba 30% sejmu musiało zrezygnować, a tych z przeszłości to połowa poszła by za kraty.
0
@TR3YWAY Spokojnie, pogra jeszcze z miesiąc myślę.
0
Ja myslę, że niebawem nastąpi kolejna kontuzja i 4 miesiące siedzenia, to szybko w Barcelonie przestaną płakać z powodu odejścia Dembele.
No i oferty mocno spadną finansowo, po kolejnej zdrowotnej wtopie.
1
@Songo91 Kogel-mogel z gorącym mlekiem i miodem.
Szklanka mleka, dwa żółtka, łyżka miodu.
Nie leczy, ale pomaga i dobre.
0
@norbi77 Polecam inny pojedynek: https://www.filmweb.pl/film/Pojedynek-1977-979
0
@kulek22 120Hz, problem w tym, że mało kasy.
Szukaj jakiejś promocji, może coś znajdziesz.
https://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/sony-kd49xh8505-tv-led-4k.bhtml
Jeśli znajdziesz TV 100-120Hz, to będzie lepszy niż jakikolwiek 50-50Hz, bez względu na firmę.
Jeśli oglądasz mecze, grasz w gry, oglądasz dynamiczne filmy, to nie kupuj telewizora z odświeżaniem 50-60Hz.
W tych pieniądzach nie możesz liczyć na jakiekolwiek bajery, skup się na 120Hz za wszelką cenę.
0
@Mathew86 Lewandowski zakompleksionym frustratem.
Proponuję udać się do lekarza.
0
@deyna2018 Nie, bo utracimy rynek unijny, dzięki któremu sporo zarabiamy.
Oni zarabiają wielokrotnie więcej, ale my jednak swoje mamy również.
Nie opłaca nam się wyjście, ponieważ potrzebujemy budować silną armię i rozwinięte, nowoczesne państwo, a odcięcie możliwości rynkowym spowoduje stagnację.
UE jest zepsuta i podąża ku zagładzie lub jakiemuś jeszcze gorszmu chaosowi niż teraz, ale wciąż opłaca nam się tam być, biorąc pod uwagę wszelkie plusy i minusy.
Przydałby się jakiś bardziej elastyczny rząd (byle nie KO/PO/Lewica), który umiałby coś pozałatwiać, ale też wściekle bronić interesu narodowego.
Obie nasze ekipy główne kompletnie się do tego nie nadają.
0
@barcelonaLM Sanacja w wykonaniu PiSu już dawno zjadła własny ogon, a co do haseł militarnych, to będzie ich coraz więcej, bo wojna idzie wilkimi krokami.
Pytanie tylko do kogo się sama wprosi.
1
@MesQueUnClub_87 Zapomniałeś dodać "Pamiętnik znaleziony w garbie".
Za dużo go było trochę i brak naprawdę dobrych, ambitnych filmów.
0
@LucaMancini Krzyż na drogę i tak mało grał, często gówno dając.
Szkoda tylko, że nie dał na sobie zarobić chociaż z 30mln.
Pewnie nawet nie dotrwa do końca kontraktu, rozsypie się w międzyczasie.
0
Nie potrzeba El Chiringuito, żeby to wiedzieć.
Nikt obcy nie zrezygnuje z 30mln, bo kocha Barcę.
Sprawa jest zamknięta, chyba że Dembele dostanie od Barcelony 15mln + jakieś bonusy za podpis, ale to by było szaleństwo ze strony klubu.
0
@CuleNaZawsze1899 Arsenal
2
@El dominatore Dostanie sporo więcej niż u nas i do tego wejściowe 15mln.
Nie ma żadnej siły, która zatrzyma wpływ 30mln więcej na konto, w ciągu trzech lat.
Nie istnieje taka możliwość w przyrodzie, Dembele odejdzie i zgarnie dużo większy hajc.
Przy kwocie 30mln, dyskusja jest bezcelowa, wszystko już wiadomo.
2
Wygląda na to, że będziemy walczyć jak lew w lidze Europy, bo o top4 pewnie nie będzie łatwo do samego końca.
Przynajmniej będziemy mieć puchary i rywalizację na swoją miarę.
Gorzej, że tam są ekipy, które spokojnie mogą nam skopać dupę.
1
@Janiama 1-1 z bólem.
0
@Grubson06 Ja myślę, że spławienie się Dembele będzie bardzo dobre dla klubu.
Zwolni się miejsce na wypłatę dla "normalnego" prawoskrzydłowego, do tego klub w końcu załatwi kogoś na ta pozycję.
0
@AlwaysBlaugrana Pique i Lenglet dowidzenia, więc potrzeba dwóch stoperów. Jednego do podstawy, drugiego na rezerwę.
Ferran, Adyemi chyba z przodu wystarczą, pomocników już chyba mamy wystarczająco.
Jeśli Balde nie rokuje, to zmiennik dla Alby jest niezbędny.
Może ktoś za Desta, gdyby była okazja go sprzedać.
A i pewnie Zakaria, bo jest darmowy.
Lato będzie gorące, kasa pewnie się znajdzie i będą spore roszady, w końcu nowy trener ma swoją wizję.
7
@Janiama Co ma kościół i wiara do pandemii?
Rządy, medycy i korporacje kłamały na temat skuteczności szczepionek, a społeczeństwo tego nie lubi.
Zdajesz sobie sprawę, że ostatnio wyszło na jaw niezłe gówno, jeśli nie zaszczepisz się kolejną dawką Fajzera, to masz odporność gorszą niż niezaszczepieni w ogóle?
Co masz do powiedzenia żołnierzowi, który został zmuszony do szczepienia, po którym wycięli mu jelita i jest kaleką, chociaż był zdrowy?
Sądzisz, że jego obchodzi czy ktoś gdzieś tam umarł, czy nie?
Zanim zaczniesz wypisywać kolejne bzdury, poczytaj czym jest wolność jednostki i jej samostanowienie o swoim zdrowiu, bez względu na to co się dzieje wokół.
Zmuszanie zdrowych ludzi do wstrzykiwania jakiegoś biologicznego smrodu, to gówniany temat.
Sam jestem zaszczepiony, bo jestem w grupie ryzyka.
0
@Pilka_jest_okragla Szkoda, bo miał fajny drybling w ofensywie.
W klubie pewnie wiedzą więcej, być może stwierdzili, że nie jednak rokuje.
Fizjonomia Desta mówi sporo, mam kumpla o takim samym wyrazie twarzy.
Wydają się dość podobni mentalnie, co nie napawa mnie optymizmem odnośnie kumacji Sergino.
0
@Momals11 Nic mnie tak nie cieszy, jak udowodnienie smrodu w tym najbardziej ze wszystkich skorumpowanym klubie, jadącym na mafijnych wałkach.
Oglądanie za czasów świetności Serie A, kiedy sędziowie notorycznie drukowali karne na 1-0 dla Juve, było nie do zniesienia.
Ciągnięcie Realu za uszy, to pikuś w porównaniu z tamtymi czasami.
0
He he, a już się łudziłem, że nasz dyro rzeczywiście załatwił transfer Torresa z odroczeniem płatności. A to była chyba kaczka dziennikarska, Barca nie ma kasy i już się zaczynają pojawiać artykuły, że może jednak kto inny, bo się nie da.
Co gorsza, może się skończyć na Olmo, bo to słabszy kąsek i klub mniejszy, więc pewnie chętniej się dogadają.
0
@Arkon Viniciusa nie mogła mieć, mogła mieć Mbappe.
1
@MrCule_X Cieszę się, że się rozumiemy.
Dzięki za życzenia zdrowia, polecam książkę "Stulecie Chirurgów", pozycja obowiązkowa, dobre dla swojej własnej świadomości "medycznej" lub na prezent na święta, dla pożeraczy książek.
0
@BarcaInfo Mingueza nie ma nic do zaoferowania, poza bciem marnym zmienikiem. Ani to PO, ani ŚO. Do tego nerwowy i toporny. Piłkarz na przetrwanie.
0
@doc Sprzedać za 10mln w zimie, póki zdrowy.
Za 2 miesiące będzie znowu szpital, ani kasy, ani zawodnika, na koniec sezonu powie i tak bye bye.
1
@MrCule_X Twoje poglądy nie mają znaczenia w tej sprawie, ani "poglądy" kogokolwiek.
Widać, że nie siedzisz w temacie zbyt głęboko.
BigPharma rzeczywiście istnieje i zdecydowanie odpowiada za faszerowanie ludzi gównem wszelkiego rodzaju i utrzymywanie tego stanu.
Wiem to stąd, bo jestem z rozdziny pracującej w medycynie, zarówno konwencjonalnej jak i naturalnej, na niższych i wyższych szczeblach tej dziedziny.
Więc znam ten świat od wewnątrz, jego problemy, kłamstwa i zakamuflowane łajdactwa.
Dodatkowo mam chorobe autoagresywną, ktora zafundowała mi 15 lat latania po lekarzach, naturopatach i wszelkich pseudo i nie pseudo terapiach, dzięki którym poznałem jak mało kto, co tam w trawie piszczy.
Szczepienia pewnie mają sens społeczny, ale można postawić pytanie czy ktokolwiek ma prawo zmuszać zdrowych ludzi do przyjęcia obcej substancji biologicznej, mocno ingerującej w dobrze pracujący układ odpornościowy.
Tu nie ma podziału na mądrych i głupich foliarzy, to pytanie filozoficzne, dotyczące praw jednostki o samostanowieniu w sprawach swojego biologicznego bytu.
Dodatkowo rządy/koropracje używają pandemii do tresury obywateli, żeby przypomnieć im, że są zależni od tych z góry.
Rasa rządząca bardzo lubi takie sytuacje.
GigPharma to jeden wielki problem tego świata, niestety nierozwiązywalny. Ta chimera owszem, leczy, ale też żeruje na chorobach przewlekłych, szpikuje ludzi gównem typu statyny itp.
Na wielu szczeblach nie ma tam woli do szukania rozwiązań medycznych, które miałyby za zadanie wyleczyć, a nie pilnować interesu zarabiania na chorobach.
Struktura medycyny zmieniła się przez ostatnie 30lat.
Lekarze myślą o pieniądzach, a nie o pacjentach i pasji leczenia, jak ich protoplaści, fabryki produkują tony leków, których można by uniknąć, prowadząc odpowiednią profilaktykę.
Jesli złamiesz nogę, to ją naprawią i przeżyjesz dzięku nim, ale jak zachorujesz na jakieś cywilizacyjne gówno, to będa na tym żerować do końca życia, sprzedając Ci drogie leki, jednoczśnie nie szukając sposobu całkowitego wyleczenia.
Stawiając znak równości między "foliarzami" i "mitem" BigPharmy, wprowadzasz ludzi w błąd.
0
Ciekawi mnie, jaki los czeka Depaya po uformowaniu się drużyny. Byłby ciekawą opcją do rotacji, pytanie tylko czy by się zgodził na taką rolę, mniej ważnego trybika w drużynie.
Chyba nie wydaje się on zawodnikiem, na którego Xavi mógłby jakoś szczególnie wpłynąć.
2
@VamosRakieta Lyon nie zapłaci, wyślij go następnym razem gdzie indziej.