2

Bardzo dobrze słucha się dziś Kowala w Lidze Minus. Nie wiedziałem że on potrafi być tak merytoryczny jak tylko chce.

0

@FCB_dimiC tak to odebrałem

1

@ranger3120 nie nazywaj mnie tumanem, ja cię nie obrażam. Zdałem maturę, zrobiłem pierw licencjat zaocznie, a następnie magisterkę. Także jak to mnie nazwałeś "tumanem" nie jestem. Ale tak jako tako zawodu nie posiadam. Nie jest tak że byłem powiedzmy w technikum informatycznym i zdałem egzamin zawodowy i mogę powiedzieć że mam zawód. Nie kończyłem też medycyny żeby powiedzieć że jestem lekarzem czy prawa aby powiedzieć że jestem adwokatem. Ale za tumana się nie uważam więc mnie nie obrażaj

0

@HighestInTheRoom ale w Polsce właśnie tak pracuje. Pracuje teraz w fabryce, ale na magazynie też pracowałem

0

@fenix1983 nie mam żadnych kwalifikacji, za granicą musiałbym iść do pracy fizycznej

4

@Luciano99 może właśnie za dużo siadania, za dużo spokoju, za dużo picia ;)

0

Jaki kraj wybraliście by na emigrację? Chyba przyszedł moment w moim życiu żeby podjąć decyzję o emigracji. Niby mam pracę 5 minut od domu, niby mieszkam w domu rodzinnym. No ale właśnie z tym domem jest największy problem. Mieszkam z matką (ojciec zmarł kilka lat temu) no ale co tu dużo mówić nie dogadujemy się. Coraz trudniej nam się porozumieć, w sumie moja mama tego nigdy mi nie powiedziała otwarcie, ale mam wrażenie że chciałaby żebym się wyprowadził. Ale zastanawiam się gdzie wyjechać? Który teraz kierunek jest najlepszy? Mam 29 lat, trochę chyba dużo jak na pierwszą emigrację. Najbardziej boję się kwestii językowych. Znam tylko angielski, znaczy znam to dużo powiedziane, może tak to ujmę, angielski zdawałem na maturze. Co o tym wszystkim myślicie?

1

@siuuu a jaka tematyka jeśli można zapytać? Czy to będzie twój literacki debiut czy może masz już coś na koncie?

1

@siuuu WOW, piszesz książkę?

1

@siuuu ale mnie też cieszy jedną rzecz odnośnie tych komentarzy. Czyli przynajmniej dwóm innym osobom oprócz mnie ten kawałek wpadł w ucho. Osobie która zapytała o nazwę utworu i prawdopodobnie osobie która ten utwór już wcześniej wyszukała i znała tytuł i wykonawcę

1

@July_6_BcN TAKTYK (info dla mnie - apka do wyszukiwania tytułów piosenek)

0

@siuuu ano tak, tak się zafiksowałem na tym kawałku że nawet do komentarzy nie dotarłem.

0

Słuchajcie mam do was taką sprawę bo wiem że są tu różni ogarnięte życiowo i technologicznie ludzie. Wpadł w ucho jeden kawałek ale nie znam nazwy utworu oraz wykonawcy.

https://youtu.be/R9-6HTxmf6k?si=ZxWS7rDeimZ_ILam

Ten kawałek można usłyszeć w zwiastunie tego serialu, rozpoczyna się w około 33 sekundzie. Macie pomysł jak poznać nazwę i wykonawcę tego kawałka?

0

@AmigoBlancos powiem szczerze że Barcelonie zacząłem kibicować w momencie przyjścia tu Thierry'ego Henry'ego. Także nie pamiętam "ery Gudjohnsena" w Barcelonie, że tak górnolotne to nazwę. Więc pytanie do Was. Czy Islandczyk przychodził tu być pierwszym wyborem do gry na pozycji numer dziewięć jak Lewandowski? Przecież w Barcelonie był wtedy chyba Eto'o (Henry pamiętam że jeszcze się z nim przeciął w Barcelonie) więc to on musiał być pierwszym wyborem do gry na 9, a Islandczyk jego zmiennikiem. Druga rzecz. Z tego co pamiętam występy Ediura w Chelsea to nie była to klasyczna 9 tylko raczej taki powieszony napastnik czyli takie 9,5. Więc to porównanie moim skromnym zdaniem bardzo nietrafione.

1

@Pedri16Future przyjmę Freiburg vs Eintracht

1

Wróciłem do domku z kościoła, plan był obejrzeć Legia vs Puszcza. Ale komentuje Podoliński. No mega gościa nie toleruje. No nic trzeba obejrzeć co innego

0

Paris Platynov zrobił sobie przeszczep włosów? Czy ziomek mnie tylko wkręca? Śledzi ktoś to uniwersum?

4

Śmiechłem 😂 pic.twitter.com/onMK03Di6Z

— dyszka (@_Dyszka)

Śmiechłem 😂 pic.twitter.com/onMK03Di6Z

— dyszka (@_Dyszka) February 14, 2024?ref_src=twsrc%5Etfw">February 14, 2024?t=bkOYArXHghnKV1Xy1s8FUA&s=19" target="_blank" rel="nofollow">https://?ref_src=twsrc%5Etfw">February 14, 2024?t=bkOYArXHghnKV1Xy1s8FUA&s=19


Niby się uśmiechnąłem, ale w sumie to jest przykre. Przykre, że ktoś jest bezdomny, przykre że ktoś sobie robi jaja z takiej osoby.

0

Nadrabiam program Stanowskiego z Pereirą i w jednym krótkim momencie Stanowski powiedział bardzo ciekawą rzecz. Zapytał Pereire, ale w sumie z takim jakby sporym przekonaniem czy PiS planuje kupić TV Puls? Spotkaliście się gdzieś dotąd z informacją że PiS przymierza się do zakupu tej stacji? Bo nawet to wpisałem w google i nic nie ma na ten temat. Wygląda na to że Stanowski pierwszy ewentualnie o tym poinformował. Co o tym myślicie?

2

Ale się rozjechał poziom między Ekstraklasą a I ligą. Awansujesz, by w kolejnym sezonie spaść. Pytanie tylko z jakim hukiem, większym czy mniejszym. Chyba trudno znaleźć w I lidze klub na tyle poukładany żeby awansował i się w miarę spokojnie utrzymał. Tak naprawdę musiałby być to case Rakowa z przed kilku lat. To musiałby być taki projekt typu Raków 2.0
Tam gdy robili awans wszystko poza infrastrukturą się zgadzało. Sport, finanse itd.

3

"Kochamy sercem, ale zakochujemy się oczami" - zgadzacie się z takim stwierdzeniem, czy może wręcz przeciwnie?

1

Liga hiszpańska powinna pomyśleć nad rozwiązaniem angielskim. Chodzi mi o to że kluby w styczniu robią sobie dwutygodniową przerwę od rozgrywek. Oczywiście nie wszystkie naraz, tylko seriami. Zobaczcie co taka przerwa zrobiła z Arsenalem. Lekkie urazy powyleczali, potrenowali na spokojnie i zobaczcie jak ruszyli. A kryzys formy był już całkiem widoczny.

0

Ale ta ławka Barcy to dziś dojebana. Praktycznie sama młodzież

1

@FcPortoFan1999 no i Warta potrzebuje jeszcze około 13 punktów i powinno być utrzymanie

0

Śmierdzi że Arsenal dziś przepipcy no nie?
Jeszcze ten Kiwior w wyjściowej jedenaście to już w ogóle

2

Szulczek to jest prze kot. Fajnie byłoby zobaczyć go w klubie z czołówki ligi

0

Ile procent PKB Polska wydaje na obronność? Da się gdzieś pozyskać rzetelne dane na ten temat? Czy wydajemy te 2% o których mówi Trump?

1

Gorzej jak teraz Bayern zadzwoni do Flicka

1

@HighestInTheRoom tak pytam bo jak schodził z boiska to mi się ten go brzuszek rzucił w oczy i zastanawiałem się czy u niego to normalne czy może po przerwie miedzy rundami nie dokręcił sobie śruby podczas obozu i nie zrzucił

0

@Tasde no zgadza się mieszkam w tej samej miejscowości gdzie mieści się zakład pracy. No ale wytłumacz mi jedną rzecz, teraz wezmę 1 zł zwrotu, a roku temu wziąłem 413 zł zwrotu. A też pracowałem w tym samym miejscu. Także gdzie tu sens i logika w tym co piszesz?

Media

Sonda

Czy Barcelona powinna pożegnać się z Frenkiem de Jongiem?