RobiS
Dołączył/a: marzec 2016
Szynwałd
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LS ale u mnie było dosłownie to samo i zdarzyło mi się to już kilka razy. na karcie coś rozwala się z partycjami i wydoczna jest partycja RAW, 1:1 sytuacja która była u mnie, w laptopie, w aparacie, w kompie chciało formatować a mimo to ww. programem udało mi się wszystko odzyskac
a co do tego ze raz wykrywa a raz nie, też mam to w laptopie, czytnik kart jest zabrudzony czy hoy wie co, jak docisnę kartę w dół to wtedy wykrywa, jak ją puszczę to już spora szansa, że nagle ją "odłączy"
0
@LS glupoty piszesz akurat.
@MaFCB miałem to samo, całą sobotę robiłem zdjęcia na weselu, w niedziele po podlączeniu do kompa zawał bo chce formatować kartę i nie mogłem się dostać do plików, na szczęście program EaseUS Data Recovery Wizard uratował pliki. z +- 500-600 zdjęć tylko kilka było do wyrzucenia bo pół zdjęcia było jakby ucięte. jak chcesz z tym pomocy to dawaj na pw, mogę ci podesłać też ten programik.
ogólnie ja w przypadku zdjęć stosuje coś takiego, że po imprezie na której były robione zdjęcia przerzucam je na kompa, wypalam na płytce, płytka w pudełko i bezpiecznie na półkę
7
@Kgorecki2500 dyskusja na poziomie xd
2
@Lionel_Messi10 zdrówka, właśnie Argus el bravos się skończył xD
@Kgorecki2500 w piątek w Lidlu promocja 4+4 piwa gratis, możesz brac każde w butelce. ze smakowych mogę polecić Garage cytrynowy, Capitan Jack cuba Libre, Argus el bravos, Argus aloes (taki prosto z lodówki w upalne dni idealny, dostępny tylko w puszce i tylko w Lidlu tak jak poprzedni Argus). szczerze mówiąc to po zdegustowaniu kilkunastu, może kilkudziesięciu piw smakowych to somersby jest jednym z gorszych
26
tenk ju end gud lak
1
@Bobo25 z godnością to można być je*anym przez te wszystkie telewizje co najwyżej
2
@Emhyr ty się tam Nilfgaardem zajmij a nie Barceloną
0
@karol130197 iptv, jak masz smart tv to już z górki, jak nie masz to potrzebujesz jakiegos tv boxa
0
@Jakub111 tak https://www.facebook.com/pl.pepper/posts/pfbid02YxcmmU4FgETmmeqknzh2ZLooCNYRc8z4DXiLq894qaNWGEY84Bgi3tpuMEztud1hl
3
@El dominatore dozo to od dozorcy w metinie
pdk
0
@notrac 180, od sezonu 16/17 jakieś zaćmienie miałem i totalnie zapomniałem o Umtitim, Cou, Arthurze no i 2000-2006 sporo nie wpisałem
2
@Krzychu1010 szczerze to tak średnio. ja w mobile vikings za 25zł/miesiac mam 25gb z kumulacją (mam numer u nich +- 2 lata i 185gb w zapasie) + oczywiście nielimitowane sms i rozmowy
a no i przede wszystkim nie jestes związany umową, nie chcesz to nie płacisz, chcesz przenieść numer to w ciągu miesiąca jesteś w innej sieci
0
Komentarze pod postem na fb mówiącym k tym, że Pique SAM zaproponował Barcelonie ze może grac za darmo
https://zapodaj.net/c6ee98ca53456.jpg.html
tak to się żyje powolutku w tym kraju
1
@Jakchcesz ja tam o siebie nie dbam i mam 20,nie wiem jaki macie problem
1
@HighestInTheRoom zadzierasz ze złym człowiekiem, do zobaczenia za kilka dni xd
2
@JimMorrisonFCB https://www.gametracker.com/search/et/?sort=3&order=DESC funkcjonuje, jakieś serwery stoją i nawet troche ludzi jest :D
0
@masq Premiera: 18 października
Ta gra zostanie odblokowana za około 2 mies.
1
@FC1899Barca Gothic (cała seria) grane od dzieciaka, pierwszy raz powiedzmy w 2009-10 jakoś (chociaż jakieś pierwsze kroki na 100% były wcześniej)
Wiedźmin (cała seria ale trójeczka oczywiście najlepiej wspominana) do 1 i 2 miałem kilka podejść więc grane w latach 2012-2020
no i GTA San Andreas, głównie dzięki SAMP gdzie poznałem masę super ludzi z którymi ciągle utrzymuje kontakt, sam SAMP to lata 2012/13 - w sumie do teraz bo nadal zdarza nam się wrócić na serwer i pograć kilka dni :P
oprócz tego oczywiście NFS MW z 2005, oba Undergroundy, Colin McRae Rally 2 no i jednocześnie kochany i nienawidzony Metin 2 xD
@Sulimo akurat w tamtym miesiącu wróciłem do gladiatusa :D przyjemna gierka, nie zajmuje jakoś super dużo czasu.
1
@ranger3120 mam taki https://pl.aliexpress.com/item/4000185284122.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.696c4c1fP9aUkO&algo_pvid=463d2f03-8606-4cbe-ac08-4324093d74da&algo_exp_id=463d2f03-8606-4cbe-ac08-4324093d74da-15&pdp_ext_f=%7B"sku_id"%3A"12000029075281666"%7D&pdp_npi=2%40dis%21PLN%2175.19%2141.33%21%21%21%21%21%402100bdf016600629928492419ea847%2112000029075281666%21sea&curPageLogUid=JU7OlwzKDkcd
do muzyki super, do rozmów już niekoniecznie bo ma bardzo słaby mikrofon, tylko problem taki, że ja kupilem go za +- 20zł a teraz jest po 42 xD
2
@333tricampeones333 jeszcze Tupac musi zagrac na otwarcie mundialu
0
@ranger3120 rano była aktualizacja, która zakończyła promocje na kapsułki z Antwerpii i od tego momentu serwery nie wstały xD
0
@Uukasz_93 bo w Polsce to jest taki kult że je*ie się głównie dwie drużyny - Barce albo Real, nie ma nic pośrodku a inne zespoły to mogą robić co chcą
2
@ShawnC człowieku, przecież twój co drugi wpis jest o tym jakie to mamy problemy finansowe i co powinniśmy a czego nie powinniśmy
21
@ShawnC ok panie księgowy
4
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11861386#comment-11861386
@pt9 chociaz połowe tej drogi da się ogarnąć?
xdd
0
@ArterkHD https://www.morele.net/kategoria/dyski-ssd-518/?konfigurator=konfigurator-zestawu-komputerowego&configId=963527
tutaj już masz taki komputer gdzie w większość dasz radę w bez problemu grać (może nie na ustawieniach wysokich czy ultra ale średnio luźno). obudowę wrzuciłem taką podstawową, jak masz ochotę na coś innego to jak najbardziej możesz sobie podmienić. kartę graficzną wrzuciłem taką, żeby właśnie pozwoliła ci na granie w nowsze tytuły, fifa 23 na luzaku będzie śmigać na wysokich. jak chcesz zjechać z ceny to można podmienić kartę na jakąś 1650, zostaje ci wtedy w kieszeni jakieś 300-400zł ale wydajność będzie +- połowe mniejsza. płyta główna nie jest jakaś wyśmienita ale nie jest też zła, w zapasie zostaną ci 2 sloty na pamięć RAM jakbyś w przyszłości chciał rozbudować kompa.
na RAMie można zjechać ok. 50zł ale tu raczej zostawiłbym to co jest, sprawdzone kości przez wielu użytkowników.
do tego masz dysk 512GB na M.2 NVMe, jest on o wiele szybszy niż SSD na SATA, które właściwie cenowo zaczynają się od podobnej kwoty. Nie wiem ile potrzebujesz miejsca na dysku ale w razie czego możesz dorzucić sobie jeszcze dysk HDD (głównie na dane i jakieś mniej wymagające gierki) typu Toshiba P300 2 TB za 250zł albo podmienić ten dysk M.2 na coś 1TB, np. Lexar NM620 (415zł).
wszystko jest na morele bo mają przyjemny do użytkowania konfigurator, może okazać się, że kupisz te same podzespoły w innych sklepach, może nawet rozbijesz na kilka sklepów, a i tak wyjdzie coś taniej, to już musisz sam posprawdzać
0
@Kitek1640 tak, oczywiście nie musiałeś pisać wszystkich tylko były grupy po X państw
0
@MESSIah16 walnij mu skan adwcleanerem, zobacz czy coś znajdzie
0
@ArterkHD daj znać jakie ewentualnie gry by cię interesowały i coś złożę (może jeszcze dziś ale prędzej jutro z rana) i zobaczymy cenowo.
no i ewentualnie jak potrzebujesz jeszcze robić coś innego poza graniem i lataniem po przeglądarce itp. to też daj znać
0
@AllBundy podzieliłbyś się