Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Shavkat, czy Ian jutro rano?
0
@LukaszFan WJak mu zbytnio nie podają, a jest na pozycji jak teraz, to co ma dawać? On powinien mieć najwięcej kontaktów z piłką, aby wykorzystać jego talent.
0
Nie no, współczuję Pedriemu grać z Balde i Olmo. Olmo jedynie ma dobre opanowanie piłki oraz strzał, a w ogóle nie czuję tego gdzie i kiedy zagrać, ani nawet nie zauważa. A Balde to lekka presja i od razu do tyłu, co z tego, że można zagrać lepiej przez środek, on bierze najbezpieczniejszą opcję. Już parę akcji pominięte podania do Pedriego, które mogły coś nam dać.
1
Olmo dwa fatalne podania w jednej akcji. Najpierw zamiast do boku do prawej, to do Lewego z dwoma ziomkami obok, a potem ani do Balde, ani Raphinhi w aut.
1
Umar - Mareb na UFC 311. Będzie ciekawie.
1
@joloskyy Arsenal to prawie 3 gole z rożnych tu zrobił. XD
0
Tak z ciekawości, jaka jest waszym zdaniem najlepsza forma do robienia cardio, żeby zrzucić wagę? Ludzie robią cardio na różnych maszynach często i zrzucają powoli, co jest najlepszym sposobem oczywiście, ale chodzi mi o ogół. Ja pamiętam, że jak przygotowywałem się do walki, to najszybszy sposób dla mnie to nie był jakiś stairmaster, czy jakaś maszyna, a zwykłe 5km na dworze. Potrafiłem zrzucić po jednym dniu około pół kilo spożywając około 2000-2500 kalorii. Do tego dochodził oczywiście trening i praca fizyczna. Pytanie jest z ciekawości ze względu na to, że brat się pytał, czy schodki są dobre do tego, a on nie odżywia się najlepiej i mu doradziłem, że najlepszy sposób, to micha, ale jest jaki jest, więc jedynie formy cardio mu doradziłem.
2
Ceballos następca Kroosa.
0
@trolownik 1/3 minut ma.
0
De Bruyne zejdzie i pieniądz na gości leci.
0
Ostatnia przegrana z Mallorcą była w 2009 roku.
1
@Culer9002 Legendarny piłkarz. Szkoda, że u nas był mimo wszystko flopem, głównie przez kontuzje, ale no później już nie wrócił na ten sam poziom.
1
@norbi77 Słaby ten nasz trener bramkarzy w takim razie.
1
@Kidd Ciemno i zimno.
0
@RobsonPL Xavi w sezonie 22/23 zrobił podobnie mocny start poza UCL, a w lidze później i tak koksił jak miło.
6
Przecież to ręka. To nie jest naturalne ułożenie ręki, chłop niedość że na wysokości szyi, to jeszcze wyciągnięta.
0
Brytyjscy kibice są nawet zabawni. XD
https://www.instagram.com/reel/DCzN2khKiB9/?igsh=MXB1cDJ5bzZiYTM0MA==
1
@Lucyfffer Przeczytaj jeszcze raz co tam pisze. XD
0
Kurde no, Jagiellonia musiała kupon zawalić tym samobójem, a 30 funtów by weszło do portfela. :P
1
@mekston mówię o kuponie.
Japierdziele, ale ta odpowiedź idealnie siadła. XD
0
Przepraszam koledzy za Jagę. Czysta dwójka weszła dzisiaj na kuponie.
0
Chłopaki, stawiajcie pieniądz na Real. Finalnie zakończy się mecz naszym szczęściem. Albo wpadką białych, albo pieniążkami w portfelu.
0
Twn musiał karnego spudłować potym jak na nich postawił człowiek przy 0-1. XD
0
100, 300, 919, 1000. Wtf?
https://www.instagram.com/reel/DCzC4gWvuNh/?igsh=MXN5cXBqMWNwMmExeg==
1
@Kapitan hawk tydzień temu?
0
Ehh, po co na twm Manchester stawiałem. XD Kupon najprawdopodobniej przewalili. XD
1
@graco14 Wznosy na kablach i reverse fly na kablach. Chociaż teoretycznie rąk nie powinienem w ogóle robić patrząc na to, że 3 dni w tygodniu trenuję boks i przez jakoś 2 godziny tego czasu rękawice mam i ręce cały czas ciśnięte, a do tego jest ława właśnie robiona w dwa dni.
0
Tutaj akurat Gavi dostał autograf.
https://www.instagram.com/p/DCo9m5WoatJ/
0
@AFA No właśnie.
4
@macio_944 Jakby chcieli, to w 5 minut by było 8-0.