RafiVeB
Dołączył/a: marzec 2023
Warszawa
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Rupert_Haubica do każdego taki Garminek pasuje jak ulał :] i jeszcze odpowiadanie na pytania czy coś trenuje, że taki zegarek mi potrzebny
1
@Rupert_Haubica Oczywiście, że założę. Tym bardziej że mój Garmin kosztował więcej niż garnitury osób, które by miały o to pretensje :]
1
@TR3YWAY mój najdroższy, ale nie pasuje do wszystkich kreacji
https://zapodaj.net/plik-9Cf5yPVP6B
1
@Kessie oho za długo było spokojnie xD
2
@Kozinho. Cóż szkodzi obiecać XD
2
@KamQiX ale tu nie ma co tłumaczyć XD jest demokracja i wybierasz tego co chcesz a nie tego co uważają "eksperci" z La Rambli. Jeszcze jak widzę, że w moralizatorskie tony uderza gość, który życzył ciężkiej choroby forumowiczce, to się śmieje z hipokryzji
0
@Ls0811 "dyzlektykiem"?
3
Obiecuję zagłosować na Trzaskowskiego
2
@MessiForeverTheBest niepotrzebnie dodałeś tam słowo Albo :]
1
@papryk13 średnia hawajska dla każdego!!!
0
@barcelonaLM No to polecam przestań go cenić :] Prowadził wykłady na moim roku, bardziej odklejonego i mającego bzika na punkcie szpiegów, zdrad etc. człowieka nie widziałem na żadnej uczelni, na której studiowałem :]
4
@michal26 nie obrażaj ludzi głosujących na Trzaska mówi przedstawiciel tutejszego grona obrażających głosujących na Mentzena, bo tutaj podstawy już są XDDD czego nie rozumiesz
0
@D10SLEO ale ładnie podpaliłeś, wystarczyła tylko iskra :]
3
@GTBTP >"Warto przypomnieć wypowiedź polityka KO z 2023r"
>"Gość manipuluje, że to z teraz"
Kłamstwo ma krótkie nóżki, ale tutaj w ogóle było bez nóg :]
0
@Mixtape jak z narzędziami to koledzy Tuska. Nawrot brał udział w szlachetnych walkach na pięści
3
@Pedri16Future dziwne żeby rezygnował z darmowych pieniążków od Ministerstwa :]
1
@Transu96 pchasz się w gips kolego :]
1
@tadzik447 ja co innego, ale podobne pieprzenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Jakchcesz Tobie inflacja spada a mi się podnosi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Borneo czyli nie masz żadnej wiedzy w temacie w którym się wypowiadasz :] na takich jak ty jest specjalne określenie w polityce państwa nawet zaczynające się na pożyteczny ...
3
@Kessie wypłata przyszła?
0
@Borneo ale wiesz że twój bożek przyznał się do uczestnictwa w kibolskich ustawkach z udziałem narzędzi? I specjalnie przymykasz na to oczy. Wiesz, prawda? :]
0
@Borneo pytanie czy na gołe pięści czy z narzędziami. Jak pierwsze to Karol, jak drugie to Donald Tusk
1
@mekston no w wieku 12 lat pytał innych użytkowników czy często byli świadkami kursu 1.01 w ofercie bukmacherów, bo on taki teraz widział i był zdzwiony :]
1
@CLS63AMG kolekcjonerka Lewego FC Barcelony wręczona i podpisana przez samego Robercika, wersja Ligi Mistrzów
4
@clyde No zaraz się dowiemy, że 27 maja 2009 podnosił butelkę z mleczkiem jak Puchar za Ligę Mistrzów Barcelony. Co stało na przeszkodzie? Nic. W wieku 2/3 lat to pewnie moja matka szorowała mi pracy jak za bardzo zrobiłem w pieluchę a tutaj chłopak by wrócił, żeby obejrzeć jeszcze raz ten finał :]
11
@clyde a to ja byłem XD mamy tutaj kontakt z fenomenem społecznym, bo wydawało mi się, że ja b. szybko wykształciłem swój piłkarskie zainteresowanie bo w wieku 9 lat. Pamiętam przebłyski z wieku 7 lat, ale tylko dzięki ilustrowanej książce o mundialu we Francji w 1998 roku, ale tutaj chłopaczek mnie zagiął. 6 lat, pojęcie o piłce, pamięta mecz i jak Malaga grała i jaki to był futbol. No fenomen. A w wieku 12 lat już polityką się zajmował i ogarnianiem kursów na bukmacherce XD
5
@KamQiX Traskowski jest w Kluczborku, czy Nawrocki jest w Kluczborku. O Naworckim wiemy wszystko czy o Trzaskowskim? Trzaskowski jest w Nawrockim czy Nawrocki w Trzaskowskim? Tak dużo pytań, tak mało odpowiedzi :] kto jest gdzie?
3
@D10SLEO tam chyba literówka wkradła się w jednym słowie
0
@FcPortoFan1999 Ogólnie odpowiedź o pisowskim betonie z ust betonu PO nie trafi do mnie nigdy. Ale to jakie fikołki rzeczony pan wykonują od wczoraj w kontekście rozdmuchiwania afer Nawrota, ignorując i umniejszając afery Trzaskowskiego to już zachodzi o olimpiadę w gimnastyce artystycznej.