O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 289
  • Liczba komentarzy 21
  • Polecenia 22

Komentarze

1

@against_modern_football
Jako kibic Realu mogę powiedzieć że nie każdy kibic Blancos jest odklejony, no i nie warto wszystkich wrzucać do jednego worka. Jest mi wstyd za niektórych, ale niestety mentalności danych osób nie zmienimy, zarówno po jednej jak i po drugiej stronie. Co do Ardy ciekawie się zapowiada, ale brakuje mu minut, ale co do Yamala to Macie naprawdę perełkę która da Wam dużo pociechy, no i myślę że niejednokrotne zaboli Real jego występ. Oby tylko Go Xavi nie zajechał i kontuzje omijały, bo naprawdę fajnie się ogląda jego grę. Druga strona z młodych talentów potrafią u Was oszlifować diamenty, także dużo radości Wam życzę z gry Yamala. Pozdro ;)

0

@AxelF
Poczytaj czego wymiana zdań się tyczy głównie. Bo akurat nie o media mi chodzi. Mnie akurat też denerwuje że Vini nie wyleciał z boiska parę razy za swoje głupie zachowanie i narzekanie na sędziów przez klub, tak irytuje mnie to. Ancelotti akurat gryzie się w język na temat sędziów, a jak już to wypowiada się z ironią o dobrej pracy sędziów, więc nie ma za co Go ukarać.

0

@MOLESTA
BOLSZEWICKIE??
Chyba ktoś się tu strasznie zapędził i trochę poszedł nie w ten kierunek. Utwierdza mnie to w jednym przekonaniu, które zostawię dla siebie.

1

@Klejnot_Nilu
Ty to Wiesz, ja to wiem, są kibice Realu i Barcy którzy to rozumieją, mają do siebie wzajemny szacunek, współczują przeciwnej drużynie kontuzji i gratulują po sukcesach. Fajnie się z taki rozmawia i wymienia argumenty i spostrzeżenia, ale boli jak widzisz że większość nie uzywa szarych komórek i tracą na tym NORMALNI ZDROWI KIBICE...

0

@MOLESTA
Jeśli dla Ciebie Vini to dyrekcja Realu to ja już więcej pytań nie mam. Po drugie, moim skromnym zdaniem Laporta musi coś powiedzieć żeby przykryć problemy które są w Barcelonie, a jak wiemy zawsze najwięcej szumu będzie jeśli uderzy się w drugi największy klub w kraju. A to że Laporta pozbył się klubowej telewizji to nie moja wina że nie ma gdzie wylewać zali i smutków. No i nie Masz co powiązywać klubów z filmików o błędnych decyzjach że szczuciem bo to akurat jes "SMIESZNY" argument.

Zobacz wszystkie

15

Przykre że tyle osób darło łaha z kontuzji Viniego, a tu przykra niespodzianka z Gavim. Ostatnio ilość kontuzji u Was i w Realu jest przytłaczająca. Więc nie pozostaje nic innego jak życzyć wszystkim zdrowia i reszty sezonu bez niespodzianek...

2

Ludzie, Zwalacie winę na Real, bo to wina Pereza. Tak prezes realu wpadł na CN i syfu Wam narobił w dokumentach. Tak samo odbijanie piłeczki ze sędziowie gwizdali pod real. W ostatnich latach było tyle kontrowersyjnych decyzji w obydwie strony że to się głowie nie mieści. Przykre jest to że wgl taka sytuacja miała miejsce. Łatwo mi się pisze bo jestem kibicem Realu. Ale za te sytuację zapłaci całą liga, a najbardziej Barca.

1

@Barca1922 atak na WTC też Perez zainicjował, i na Papieża Polaka. Perez wszedł sobie do biur CN i wyprowadzał pieniądze a pozniej szedł do Negreiry i faktury wystawiał. Czy Ty przeczytałeś to co napisałeś?

1

Przykro się patrzy na to co się dzieje w klubie, a jakiekolwiek kary dla klubu że względu na decyzję prezesów, to strzał w kolano. Nieciekawa sytuacja wizerunkowo nie tylko dla samego klubu niestety. I mówię to jako kibic Blancos, bo w tym sezonie naprawdę Barca zasłużyła na majstra, a w takiej sytuacji niestety większość kibiców innych klubów będzie Wam to umniejszać :(

1

@Klejnot_Nilu
Ty to Wiesz, ja to wiem, są kibice Realu i Barcy którzy to rozumieją, mają do siebie wzajemny szacunek, współczują przeciwnej drużynie kontuzji i gratulują po sukcesach. Fajnie się z taki rozmawia i wymienia argumenty i spostrzeżenia, ale boli jak widzisz że większość nie uzywa szarych komórek i tracą na tym NORMALNI ZDROWI KIBICE...

Media

Sonda

Kto powinien otrzymać Złotą Piłkę?