Oficjalnie: Barcelona poinformowała, że Gavi zerwał więzadło krzyżowe!

Dariusz Maruszczak

20 listopada 2023, 12:33

150 komentarzy

Fot. Getty Images

FC Barcelona potwierdziła w oficjalnym komunikacie kontuzję Gaviego. Pomocnik zerwał więzadło krzyżowe przednie i uszkodził łąkotkę.

Zgodnie z informacją przedstawioną przez klub, Gavi całkowicie zerwał więzadło krzyżowe przednie w prawej nodze. Doszło również do kontuzji łąkotki zewnętrznej, co jeszcze bardziej komplikuje sytuację zdrowotną zawodnika. Według doktora Ripolla może to oznaczać absencję dłuższą niż 8 miesięcy. Barça oświadczyła również, że Gavi w najbliższych dniach przejdzie operację, po której zostanie przedstawiony kolejny komunikat. Javi Miguel z ASa też uważa, że pomocnik będzie poza grą przez około 8-9 miesięcy.

Gaviemu można przesłać wyrazy wsparcia na oficjalnej stronie internetowej FC Barcelony.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Przykre że tyle osób darło łaha z kontuzji Viniego, a tu przykra niespodzianka z Gavim. Ostatnio ilość kontuzji u Was i w Realu jest przytłaczająca. Więc nie pozostaje nic innego jak życzyć wszystkim zdrowia i reszty sezonu bez niespodzianek...

@Pepito18 Niestety.Nigdy nie zrozumiem jak można się cieszyć z kontuzji piłkarzy.Nawet piłkarzy drużyny przeciwnej.

@bulo Można się cieszyć z nieobecności tego czy innego piłkarza w drużynie przeciwnej, a im lepszy piłkarz, tym bardziej to cieszy. ale życzenie kontuzji czy cieszenie się z niej samej to już przesada.
« Powrót do wszystkich komentarzy