0

@Turio to jest niewiadoma.

2

Szkoda ze złota pilka nie dla naszego piłkarza.

0

@drozdi wywarł dobre wrażenie jako ławkowy.

0

Ma co ma w składzie. Trudno przypuszczać aby miał takie rodzynki których inni do ciasta dawać nie chcieli. Tu raczej o przygotowanie, taktykę czy mentalność zespołu chodzi. Klocki ma ciagle te same co Koeman tylko co innego moze z nich złożyć.

2

Fajny chłopak z dusza kibica Barcy, zapisał piękna historie przy 6:1 z PSG ( pewnie każdy kibic Barcy wrzeszczał wtedy ze szczescia) ale zawodnik nie prezentuje poziomu na Barce, nawet ta dzisiejsza nie najmocniejsza. Albo duża obniżka pensji albo godne pożegnanie.

0

Owszem rzadziej gra, ma kłopoty zdrowotne ale kogo mamy zamiast niego? Póki co prawa obrona jest słabiutka. No do czasu oczywiscie jak Alves wróci bo wtedy rzecz jasna jest zabezpieczona na lata, co najmniej dekade i Desta mozna sprzedać.

1

Kolejny bardzo mlody zawodnik. Fajnie, ze mamy talenty ale nie mozna na sile ich eksploatować co pokazuje choćby przypadek Pedriego. Dodatkowo normalnym sa w tym wieku sinusoidy formy. Nie ma co sie tym zbytnio przejmować tylko dbać o nasza młodzież. Będziemy mieć z niej pociechę z Balde tez.

0

No juz przecież niedługo, zaraz Alves wróci i problemy znika.

1

Biednym lub zadłużonym majątek sie odbiera. Żyliśmy ponad stan i eksodus zawodnikow to teraz cos normalnego.

0

Sędziowanie w Hiszpanii tradycyjnie pozostawia wiele do życzenia ale sędzia we wczorajszym meczu mylił sie w obie strony. Dobrze, ze mecz wyglądał nieco inaczej w końcówce niż nasza obrona Częstochowy, choc duzo szczescia w niej i tak mielismy. Sporo pracy przed nami.

0

Nie wiem czy nas stać ale jesli tak to czemu nie.

4

Nie wiem czy jest sens oceniać początki Xaviego jako naszego trenera. Dywagacje nieco po próżnicy. Setien w debiucie miał tiki take z rekordowa liczba podań, Koeman miał brać towarzystwo do harówki wręcz nadludzkiej a jak wyszło wiadomo. Prace Xaviego czy wręcz jej początek możemy recenzować za kilka miesięcy.

0

To jest kluczowy dla nas obronca na przyszlosc, bardzo wazny na dzis. Ma umiejętności, warunki fizyczne, szybkość. Nie możemy go stracić.

4

@BARCA1899Messi mam identyczne zdanie.

12

Gdyby był zdrowy i miał nazwijmy to oględnie dobre podejście do swojego zawodu byłby nominowany rok w rok do Złotej Piłki. Talent nieprzeciętny i byłby nasza mega gwiazda gdyby Xavi do niego dotarł. Czy to jest wykonalne nie wiem.

0

Nie widziałem tego napadziora ale to, ze atak wzmocnić trzeba to jasne. Na dzis mamy czasami efektownego Depaya, ktory za bardzo efektywny nie jest, szklanego Dembele i rekonwalescenta Ansu. Reszta to napastnicy z przymusu lub nie spełniający oczekiwań jak duńskie Waleczne Serce. Trzeba szukać wzmocnień lub w La Masii.

1

Młody chłopak, wielu przed nim było obwilywanych nowym Messim a nowego dalej nie ma. Przejście do dorosłej piłki jest trudne choc ostatnio młodzi robią to u nas hurtowo ( Gavi, Pedri, Nico)

1

Wiadomo Liga Mistrzow to inna ranga i kasa niż LE, niemniej patrzmy obiektywnie z taka gra LM to chyba zbyt wysokie progi. Zero do trzech z Bayernem i Benfika jasno to pokazują. Z PSG czy City tez raczej lepiej by nie było. Mamy młody perspektywiczny skład i dobrze prowadzony moze byc naprawdę mocny ale watpie czy na ten sezon. Grajmy po prostu najlepiej jak możemy i zobaczymy co to da.

0

@blablak Ano nic innego nie mogl powiedzieć. A to co napisałeś wszyscy wiemy.

0

@norbo80 tak niekoniecznie musi mecz wygrać.

0

Od dłuższego czasu słyszymy ze nieważne z kim gramy o zwycięstwo tylko w tabelach jakos tego nie widac. Wola walki fajnie, ze jest ale chyba możliwości na ta chwile niewielkie. Wszyscy chcielibyśmy zwycięstwa w Monachium ale chyba każdego by ono zaskoczyło.

1

@PJ777 wiesz ja mysle ze owszem mamy tylko ze na przyszlosc. Pedri, Xavi czy nawet Nico to młode chłopaki musza grac w kratkę a na dzis z takim np Bayernem sorry ale rady nie dadzą.

1

Faktycznie pomocnicy nie musza wygladac jak z MMA pod warunkiem jednak, ze sa świetni technicznie, szybcy i z wizja gry. My na dzis takich nie mamy. Nasz najbardziej kreatywny zawodnik w pomocy to często Busi ktory za czasów Iniesty i Xaviego był wyrobnikiem i odstawał znacznie od przywołanej dwójki. I tu jest problem.

0

Pozytywem był wynik reszta póki co staremu i nic w tym dziwnego. Z reszta co sie dziwić skoro najlepszym rozgrywającym i gościem ktory nadawał tempo akcjom był Busi. Ironia, ze zachwycamy sie w tym aspekcie gościem co za Xaviego i Iniesty był za nimi lata świetlne w tym względzie . Dzis wiele lepszy w tym zakresie nie jest i to jest miara upadku Barcy.

1

@Zagorzały Fan F.C.B fakt Busi był niezły jako rozgrywający. I to jest najwieksza ironia dzisiejszej Barcelony. Busi za xaviego i Iniesty wyrobnik od wirtuozów odstający w rozegraniu o lata świetlne dzis najlepszym rozgrywającym. To symbol upadku naszej pomocy.

2

Trudno spodziewać sie zmiany w naszej grze po samej zmianie trenera. Sporo dobrych chęci na początku obu połówek ale generalnie zwycięstwo mocno szczęśliwe. Espaniol bardziej konkretny w swoich akcjach i z biegiem czasu coraz niebezpieczniejszy. Daleka droga przed nami, póki co jesteśmy średniakiem.

0

Tak Nico ma to cos.

0

Wszystko trafnie opisane co do poprzednich trenerów ale co do Xaviego to wróżenie z fusów. Zobaczymy co osiągnie , póki co stoi w blokach startowych jak uprzednio 3 jego poprzednicy.

1

Jesli ma udziały w projekcie to jestem ostrożny w ocenie przydatności tego narzędzia ale rzecz jasna wszystko co moze pomoc jest miłe widziane byle nie przepłacać

2

Nic sie nie zmieni bo przecież nie mamy w czym wybierać. Luuk go zastąpi? Bez żartów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?