O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4200
  • Liczba komentarzy 448
  • Polecenia 1052

Komentarze

0

@PatrychoO odkąd to za dwa drugie dają pierwsze? Ale Niech Ci bedzie, choć wolałbym by Lewy wygrał. Ty wolisz Messiego. Rozumiem. Leo dałbym na drugim miejscu ale to już historia. Post odnosił się do Pedriego, że nie ma szans na ZP a ty się doczepiłeś szczegółu. Co w tych czasach może zrobić taki pomocnik by wygrać ZP? Ja twierdzę, że nic. I tyle.

0

@PatrychoO czytaj ze zrozumieniem. Jorginho jest pomocnikiem i co by nie wygrał nie dostanie ZP tak jak kiedyś wszystko wygrywali Xavi i Iniesta i też Messi dostał. Pomocnicy nigdy nie pobiją statystyk napastników, więc co mają zrobić by być najlepszymi na świecie? Pedri też nie dostanie z tego powodu. Nie płacze, tylko stwierdzam fakt. A to że raz biorą osiągi indywidualne a raz trofea to osobna sprawa. Indywidualnie Lewy był najlepszy. Najwięcej trofeów zdobył Jorginho. No i co z tego?

2

@DziwnyKibicFCB to indywidualnie Lewy był lepszy. Przekonaj mnie, że nie:) więc to ranking popularności, ile to można walkowac. Tak czy inaczej Pedri nie będzie miał ZP

0

Ale nie zdobędziesz. Jorginho wygrał wszystko co najwazniejsze w sezonie - LM, Euro i nie ma nagrody. To co ty musiałbys zrobić i komu by ją dostać? Xavi, Iniesta też nie mają. Za to 7 ma król Leo. Ósmą dostanie dlatego bo ma 7 i wyjaśnienie będzie takie że teraz dają temu kto uzbierał najwięcej. I tak będzie do momentu aż statuetkę odbierze Thiago, Mateo bądź Ciro byle nazwisko się zgadzało. Wtedy będą dawać temu kto w rodzinie ma najwięcej ZP

0

Czego my się mogliśmy spodziewać. Gość odszedł z Borussi buntując się. Później Zero profesjonalizmu u nas. Ktoś myślał, że nagle Barca będzie dla niego domem na zawsze? Z kasy za Neymara nic nie zostało. Ani Dembele ani Cou. Oby Araujo się nie połasił na kasę.

Zobacz wszystkie

41

Wiecie co? Szkoda już gadać o Messim, o zarządzie itp. Jest jak jest. Za chwilę zmieni się zarząd i jeśli będzie mądry to z powrotem to poukłada. Messi i reszta odejdą i też się przyzwyczaimy. Na Netflix jest serial gdzie trenerzy z różnych sportów mówią o zasadach, w drodze na szczyt. Piłkę reprezentował Mourinho. Nie jestem jego fanem ale powiedział ciekawa rzecz. Klub się kocha, drużynę można przestać kochać. Ja dodam, że i zarząd można przestać kochać. Większość z nas przestało kochać zarząd i drużynę, która stała się drużyna leniwa, bez polotu itp. Jednak Klub jest ponad to. Ponad Messiego i zarząd.

35

Dlatego trofea wygrywa się ławką rezerwowych. Arthur w gorszej formie? To Vidal zagra. Umtiti nie, to mamy Lengleta. Gorzej z Alba I Suarezem dlatego w następnym sezonie potrzeba zmiennikow. Real dwa I trzy sezony temu grał w LM dobre mecze bo w Lidze mieli świetnych rezerwowych. Morata, Asensio, Kovacic, Vasquez. Dziś maja problem na ławce I jest lipa. Oczywiście to pewne splycenie tematu ale dobrze mieć 5,6 solidnych pomocników. Oby w następnym sezonie Busi, Vidal, Rakitic I młodzi DeJong, Alena, Arthur stanowili pomoc. Pique, Umtiti, Lenglet I Ligt obronę. Jeszcze napastnik I lewą obrona ktoś w stylu Luiza I mamy solidny, fajny skład. Doświadczenie z młodością. Czekam na to

31

Co by nie mówić o Bartomeu, to jego utrzymywanie się na stołku i pozbywanie się konkurencji jest w tym kontekście ciekawe. Neymar sądził się z Barca i przegrał. Myślę, że i Messi nie jest teraz na wygranej pozycji i to Bartomeu rozdaje karty. Oczywiście sumarycznie rządy Bartka w Barcelonie są bardzo nieudane ale uważam że nie należy go w takich sprawach lekceważyć.

31

Pan Xavi mówił że mamy grać tak by nawet przy złym wyniku kibice byli dumni. I jestem dumny. Walczyli, biegali, starali się. W końcu z przyjemnością obejrzałem mecz Barcelony. Tak emocjonowalem się w meczu Chelsea Barcelona za czasów R10. Może na razie nie wrócą czasy Messiego, Xaviego, Iniesta i Puyola. Ale chciałbym by wróciły czasy Etoo i Rejkarda. Wtedy też byliśmy zlepkiem graczy pokroju Belettiego, Marqueza, Larssona, Oleguera, Edmilsona a udało się to poukładać. Bardzo bym chciał. Niech kupią solidna 9

29

A mi szkoda, że odchodzi. Na filmach z treningów widać że to zawodnik który robi atmosferę. Serdeczny dla nowych. Przykład dla rezerwowych. Porządny człowiek.