O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 3600
  • Liczba komentarzy 244
  • Polecenia 601

Komentarze

0

@Piotrasz10 Paradoksalnie to był najgorszy możliwy przeciwnik dla Liverpoolu A dla nas Atleti nie najgorsze.

0

@Irmscher10 Mówimy o sporcie

6

Mecz Liverpool Atleti przypomina mi nasz mecz w Superpucharze. Live dominuje A Atleti nagle strzela 2 bramki:) Swoją drogą czy ja kiedyś zobaczę taką intensywność w wykonaniu Barcelony? Nikt prócz Messiego nie drybluje u nas, nie ma skrzydeł itp.

1

@Vhaeraun Przez kogo? Zobacz jakie straty dla wszystkich.

1

@Lucassito No i? Zremisowali i wygrali z Liverpoolem. Pokonali Juve. 6 miejsce nic nie znaczy

Zobacz wszystkie

35

Dlatego trofea wygrywa się ławką rezerwowych. Arthur w gorszej formie? To Vidal zagra. Umtiti nie, to mamy Lengleta. Gorzej z Alba I Suarezem dlatego w następnym sezonie potrzeba zmiennikow. Real dwa I trzy sezony temu grał w LM dobre mecze bo w Lidze mieli świetnych rezerwowych. Morata, Asensio, Kovacic, Vasquez. Dziś maja problem na ławce I jest lipa. Oczywiście to pewne splycenie tematu ale dobrze mieć 5,6 solidnych pomocników. Oby w następnym sezonie Busi, Vidal, Rakitic I młodzi DeJong, Alena, Arthur stanowili pomoc. Pique, Umtiti, Lenglet I Ligt obronę. Jeszcze napastnik I lewą obrona ktoś w stylu Luiza I mamy solidny, fajny skład. Doświadczenie z młodością. Czekam na to

29

A mi szkoda, że odchodzi. Na filmach z treningów widać że to zawodnik który robi atmosferę. Serdeczny dla nowych. Przykład dla rezerwowych. Porządny człowiek.

24

Marca- przedostatnia legendę? Z całym szacunkiem ale nawet jeśli liczy się to że legenda jest ten kto cała karierę spędził w Barcelonie, to oprócz Messiego jest jeszcze Busi.

21

Wątpię, żeby że względu na to co robi stracił szacunek u socio. Zapis w kontrakcie nie jest polityczny. Dotyczy wyjścia Barcelony z La Liga. Straciłby możliwość grania o najwyższe cele. I to jest zrozumiałe.

21

O tym mówiłem już wcześniej. Messi to nie typ motywatora. Sam się podlamuje gdy mu nie idzie

Media

Liga typerów

1 swiergol2 26 pkt
2 paker 22 pkt
3 tylo92 21 pkt
4 lefreux 21 pkt
5 Skazun1ho 20 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Kto powinien być w niedalekiej przyszłości podstawowym prawym obrońcą Barcelony?